Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 15-08-12, 10:47   #181
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Urasc Bucurestiul si alte orase unde-s plini de corcituri. Tigani, asiatici, sarbi, bulgari, nergii, etc.
Urasc Bucurestiul pt ca in circulatie se baga ca prostii, si se injura. Asa ceva n-am vazut in viata mea ce-i acolo.
Urasc Bucurestiul pt ca-s plini de bruneti pe care tot tigani a-i numesc, si sint plini de smecheri.
Urasc Bucurestiul pt ca toti au numele cu terminatia ESCU. Cu parlamentarii in frunte.
Degeaba a-i tiganime mare in Bucuresti.
Cel mai mult urasc strainatatea. Mai ales Austria in care traiesc. De vad un austriac in Romania, l-am spart fara motiv. Austriecii sint niste tarani prosti. Primitivi.
Urasc galbejitii. Niste jumatati de oameni care nu stiu ce-i respectu. Le-as da o bataie de numa orez caca.
Urasc femeile frustrate. Una din motive ar fi ca 80% vor sa slabeasca. Boala femei. Cate femei am cunoscut, toate au zis ca trebuie sa slabeasca. Deja m-ii groaza sa mai vorbesc cu femei numai din cauza ca sa nu-mi mai zica ca vor sa slabeasca. Deja a-mi urca tensiunea de nervi.
Mai ales pe alea care nu se stiu intretine singure. Trebuie sa-mi prind un fraier cu bani, care sa si stie sa faca de mincare, ca doara n-or fii ele fraiere.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 15-08-12, 15:27   #182
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by franz34sm View Post
Urasc Bucurestiul si alte orase unde-s plini de corcituri. Tigani, asiatici, sarbi, bulgari, nergii, etc.
Urasc Bucurestiul pt ca in circulatie se baga ca prostii, si se injura. Asa ceva n-am vazut in viata mea ce-i acolo.
Urasc Bucurestiul pt ca-s plini de bruneti pe care tot tigani a-i numesc, si sint plini de smecheri.
Urasc Bucurestiul pt ca toti au numele cu terminatia ESCU. Cu parlamentarii in frunte.
Degeaba a-i tiganime mare in Bucuresti.
Cel mai mult urasc strainatatea. Mai ales Austria in care traiesc. De vad un austriac in Romania, l-am spart fara motiv. Austriecii sint niste tarani prosti. Primitivi.
Urasc galbejitii. Niste jumatati de oameni care nu stiu ce-i respectu. Le-as da o bataie de numa orez caca.
Urasc femeile frustrate. Una din motive ar fi ca 80% vor sa slabeasca. Boala femei. Cate femei am cunoscut, toate au zis ca trebuie sa slabeasca. Deja m-ii groaza sa mai vorbesc cu femei numai din cauza ca sa nu-mi mai zica ca vor sa slabeasca. Deja a-mi urca tensiunea de nervi.
Mai ales pe alea care nu se stiu intretine singure. Trebuie sa-mi prind un fraier cu bani, care sa si stie sa faca de mincare, ca doara n-or fii ele fraiere.


iti recomand o bucata de funie,niste sapun si un scaun cat mai srubed.succes!
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 16-08-12, 08:44   #183
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
iti recomand o bucata de funie,niste sapun si un scaun cat mai srubed.succes!
Recomanda-i funia la cine tii tie mai drag
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 17-08-12, 01:46   #184
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
iti recomand o bucata de funie,niste sapun si un scaun cat mai srubed.succes!
@ BMWM5:nu-i frumos sa jignim omul ca si-a spus parerea!poate ca el chiar asa simte,dar i-am putea recomanda sa se mai duca odata la scoala! (fara suparare asta franz34sm)
__________________


/// E39


www.e39.ro
marius3030 is offline   Reply With Quote
Old 17-08-12, 10:50   #185
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by marius3030 View Post
@ BMWM5:nu-i frumos sa jignim omul ca si-a spus parerea!poate ca el chiar asa simte,dar i-am putea recomanda sa se mai duca odata la scoala! (fara suparare asta franz34sm)
Inca odata la scoala ? N-ar fi rau Nu scriu corect gramatical ? Sau ? Nu-i nimeni perfect. Toti avem defecte. Ba unu nu se stie exprima. Ba altu cind scrie, nu se intelege nimica din scrisul lui, asa de urit scrie. Ba altu nu scrie corect ortografic sau gramatical, ETC. Nimeni nu-i perfect. La scoala de soferi instructoru te invata sa stai cu amindoua mainile pe volan, la unghiul de 10 si 10 ora ceasului. Dupa ce ne luam permisu, nimeni nu mai conduce asa. Ar trebui sa-i trimitem aproape pe toti inapoi la scoala de soferi ? Cam asa-i si cu scrisu si vorbitu in limba romana. Cine nu scrie corect si nu vorbeste corect romaneste, inapoi la scoala cu ei. Asta ar insemna 80 la suta din populatie. Altu care vorbeste si scrie corect limba romana, nu are terminat nici macar liceul. Eu il am. Sau da pt permis si tot pica. Eu care-s analfabet cum o mai zis unu, macar l-am luat din prima. Cei care vorbesc si scriu corect romaneste, nu cunosc si nu vorbesc alta limba straina. Eu vorbesc si scriu 2 limbi straine, inafara de limba romana. Deci la urma cine ride ?
80% din populatie sint frustrati. Indiferent ca e barbat sau femeie. Ba barbatii ca au ... mica. Ba femeile ca n-au tite. Ba unu are bani multi si celalalt moare de foame. Ba unu n-are noroc in viata si devine alcolist. Invidia si gelozia.
De fapt eu urasc pe toata lumea. Dela mic la mare. Mai ales pe cei care profita dupa tine, indiferent de sex. Sa fii bun inseamna sa fii fraier. Asta-i adevaru. PAMINTUL E GRADINA DOMNULUI.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 17-08-12, 15:12   #186
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by marius3030 View Post
@ BMWM5:nu-i frumos sa jignim omul ca si-a spus parerea!poate ca el chiar asa simte,dar i-am putea recomanda sa se mai duca odata la scoala! (fara suparare asta franz34sm)
n-am jignit pe nimeni.a fost o recomandare si atat.cand traiesti intr-o lume pe care o urasti exista o singura varianta
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 17-08-12, 17:01   #187
paulito

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 55
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Pe Satan il urasc bata-l vina.
paulito is offline   Reply With Quote
Old 17-08-12, 19:55   #188
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
n-am jignit pe nimeni.a fost o recomandare si atat.cand traiesti intr-o lume pe care o urasti exista o singura varianta
Eu n-am zis ca urasc lumea in care traiesc, ci Bucurestiul. Intelegi si tu ca pestele prin gura.
La stiri la canal D s-a zis, ca s-a furat telefonul lui fiul lui Sharon Ston. Am zis eu ca in Bucuresti e tiganime. Se fura, se inseala unii pe altii, se omoara intre ei ma frate. Ca romanu nu-i nici unu. Cind aud de Bucuresti, a-mi vine sa vomit. Nu m-as duce in Bucuresti nici prin vizita. Si Cheloo de la Parazitii zicea la Tv, ca s-ar muta din Bucuresti. Incredibil ce se intimpla in Bucuresti. Nici in corcitura asta de Viena in care traiesc nu vezi asa ceva. Eu cred ca deja i s-a urit la Sharon Ston de Romania. Asa ceva numai la romani vezi. Si mai ziceti ca sinteti mandrii ca sinteti romani. Sinteti mandrii ca umblati la ciordeala, si minciuna e idolul vostru. N-am nimic cu voi, ca doara nu mi-ati facut nimic. Doar a-mi spun si eu parerea, si ce ma apasa pe suflet.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 17-08-12, 22:51   #189
Cartinescu
2 Roti

 
Cartinescu's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 158
Member of:
[PEUGEOT]
[4Tuning International]
[KIA]
[2 Roti]
[Suzuki]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Pai, sa citez:
Să mă trezesc dimineaţa când e frig afară – Million Dolar Baby
Persoanele care nu vorbesc corect limba română, dar au pretenţii de genii - EMH
Si de-ale mele:
Oamenii care incearca sa profite de tine cand vad ca esti baiat bun,
Oamenii care urasc lucruri pe care nu le inteleg,
Televiziunea din ziua de azi,
Oamenii politici pentru ca au uitat sa fie oameni, pentru oameni,
Oamenii care se duc la biserica pentru a-si spala pacatele, nu pentru a iubi,
Ar mai fi, dar sa va zic si ce iubesc:
Iubesc nevestele celor care au uitat de bunul simt,
Iubesc mamele celor care injura pe strada cand treci cu copii de mana,
Va iubesc ma, si atunci cand gresiti...
__________________
Cartinescu is offline   Reply With Quote
Old 21-08-12, 21:26   #190
ariel

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 969
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by franz34sm View Post
Eu n-am zis ca urasc lumea in care traiesc, ci Bucurestiul. Intelegi si tu ca pestele prin gura.
La stiri la canal D s-a zis, ca s-a furat telefonul lui fiul lui Sharon Ston. Am zis eu ca in Bucuresti e tiganime. Se fura, se inseala unii pe altii, se omoara intre ei ma frate. Ca romanu nu-i nici unu. Cind aud de Bucuresti, a-mi vine sa vomit. Nu m-as duce in Bucuresti nici prin vizita. Si Cheloo de la Parazitii zicea la Tv, ca s-ar muta din Bucuresti. Incredibil ce se intimpla in Bucuresti. Nici in corcitura asta de Viena in care traiesc nu vezi asa ceva. Eu cred ca deja i s-a urit la Sharon Ston de Romania. Asa ceva numai la romani vezi. Si mai ziceti ca sinteti mandrii ca sinteti romani. Sinteti mandrii ca umblati la ciordeala, si minciuna e idolul vostru. N-am nimic cu voi, ca doara nu mi-ati facut nimic. Doar a-mi spun si eu parerea, si ce ma apasa pe suflet.
"a-mi vine sa vomit"
poate pt ca nu ai capitala la BUDAPESTA,acolo e mai bine pentru tine.
acolo nimeni nu fura,nimeni nu inseala.
nimeni pe nimeni.

sau...........
__________________
ariel
ariel is offline   Reply With Quote
Old 22-08-12, 00:16   #191
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by ariel View Post
"a-mi vine sa vomit"
poate pt ca nu ai capitala la BUDAPESTA,acolo e mai bine pentru tine.
acolo nimeni nu fura,nimeni nu inseala.
nimeni pe nimeni.

sau...........
Peste tot sint paraziti, indiferent in ce tara mergem.
Dar acuma mi-am adus eu aminte, ca cel mai mult urasc pe aia care sint obsedati de vorbirea si scrierea corecta in limba romana. Aia care se tin profesori si profesoare in a vorbi si a scrie corect limba romana. Asta urasc eu cel mai mult. Parerea mea e ca acei oameni sint bolnavi mintal, niste obsedati. Mai sint si oameni care-s obsedati de curatenie, oameni care-s obsedati de limba si litaratura romana, etc. Plini de vampiri in lumea asta.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 22-08-12, 11:20   #192
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by franz34sm View Post
Mai sint si oameni care-s obsedati de curatenie, oameni care-s obsedati de limba si litaratura romana, etc.
ma franz, roman fiind, un minimum de cultura trebuie sa ai. nu trebuie sa urasti oamenii care sunt curati si care stiu sa vorbeasca si sa scrie corect, doar pentru ca tu esti opusul
fasso is offline   Reply With Quote
Old 22-08-12, 16:11   #193
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by fasso View Post
ma franz, roman fiind, un minimum de cultura trebuie sa ai. nu trebuie sa urasti oamenii care sunt curati si care stiu sa vorbeasca si sa scrie corect, doar pentru ca tu esti opusul
Stai un pic. Eu nu urasc oamenii care vorbesc si scriu corect limba romana. Ci pe aia care ma tot avertizeaza ca nu vorbesc si scriu corect romaneste. Ai urasc pe aia care te avertizeaza de defectele tale, dar nu se uita la defectele lor. Si in primul rind eu nu pun asa mare accent pe a scrie si vorbi corect romaneste. Sa vorbesc si sa scriu corect romaneste, nu ma ajuta cu numica in viata. Am cunoscut o fata pe net, si cind ne-am intilnit, a-mi zicea si ea, ca nu-i plac barbatii care nu scriu corect ortografic. La care raspunsul meu a fost, pai nici mie nu-mi plac fetele cu burta, par rosu si plin de tatuaje. Ca asa arata ea. Pe poza era blonda. Dar cind m-am intilnit cu ea, era deja rosie in cap. Ai tot avertizati pe altii ca ba are burtica, ba nu scrie corect romineste, ba una, ba alta. Dar la voi nu va uitati cum aratati. Voi va credeti perfecti. Si eu stiu foarte usor sa critic lumea. Nu-mi plac burtosii, mustaciosii, cocalarii, martorii lui Iehova, penticostalii, baptistii, oamenii care se tin mari crestini si tot asa fura si minte ca orice om de rind. Problema e ca nu va cunosc in realitate. Ca v-as gasi una doua citeva defecte, si vi le-as spune in fata. Sa va dau de inteles ca si voi sinteti imperfecti. Cam asa sta treaba.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 22-08-12, 17:35   #194
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by franz34sm View Post
Stai un pic. Eu nu urasc oamenii care vorbesc si scriu corect limba romana. Ci pe aia care ma tot avertizeaza ca nu vorbesc si scriu corect romaneste. Ai urasc pe aia care te avertizeaza de defectele tale, dar nu se uita la defectele lor. Si in primul rind eu nu pun asa mare accent pe a scrie si vorbi corect romaneste. Sa vorbesc si sa scriu corect romaneste, nu ma ajuta cu numica in viata. Am cunoscut o fata pe net, si cind ne-am intilnit, a-mi zicea si ea, ca nu-i plac barbatii care nu scriu corect ortografic. La care raspunsul meu a fost, pai nici mie nu-mi plac fetele cu burta, par rosu si plin de tatuaje. Ca asa arata ea. Pe poza era blonda. Dar cind m-am intilnit cu ea, era deja rosie in cap. Ai tot avertizati pe altii ca ba are burtica, ba nu scrie corect romineste, ba una, ba alta. Dar la voi nu va uitati cum aratati. Voi va credeti perfecti. Si eu stiu foarte usor sa critic lumea. Nu-mi plac burtosii, mustaciosii, cocalarii, martorii lui Iehova, penticostalii, baptistii, oamenii care se tin mari crestini si tot asa fura si minte ca orice om de rind. Problema e ca nu va cunosc in realitate. Ca v-as gasi una doua citeva defecte, si vi le-as spune in fata. Sa va dau de inteles ca si voi sinteti imperfecti. Cam asa sta treaba.



https://forum.4tuning.ro/41-4tuning-r...ba-romana.html
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-12, 22:22   #195
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
Mdaa. Se pare ca aici pe forum e foarte important limba romana. Asa scriu ca nici nu se intelege. Fac greseli peste greseli, ce sa mai. Fiecare cu mentalitatea lui. Fiecare cu regiunea de unde provine. Nu sti tu din astea.
franz34sm is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -