Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 15-02-12, 00:19   #151
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

na apoi sa va spun eu ce si pe cine urasc.
urasc strainii in primul rind, mai ales sa lucrez cu ei. dar cel mai tare sarbii si asiaticii. indiferent ca-s chinezi, vietnamezi sau filipinezi. se poate spune ca-s rasist.
urasc slabanoagele, fara tate si fara cur, mai ales daca is si mici de inaltime.
urasc avocatii si procurorii pt ca sint cei mai corupti oameni de pe fata pamintului.
urasc poponarii, un lucru de la care mi se face scarba.
urasc toata Austria asta in care traiesc. prefer sa traiesc in RO si niciodata in alta tara.
urasc curvele si tarfele care se combina cu bosorogi pt bani. ( adica materialistele )
urasc pitipoancele care isi fac damblaua la colt de strada, si stau la vinat de fraieri, pt ca altceva nu stiu sa faca.
il urasc pe Basescu pt ca nu-i stau bine ochii in cap, si pe Iliescu, pt ca astia doi ne-au condus tara in ruina.
hoopa. acuma am vazut ce scrie la titlu. ce urasti cel mai mult, si nu pe cine urasti. nui bai, ca-i bine si asa.

Last edited by pheerya; 17-02-12 at 10:08.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 15-02-12, 16:02   #152
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

ar mai fi ceva ce urasc.
de exemplu pe aia care vorbesc corect limba romana si ai tot avertizeaza pe altii ca - cica nu vorbesti gramatical romaneste. la astia le-as da capace zi de zi.
apoi ar mai fi pruncii, adica copii, care is tari in gura, si se cred buricu pamintului. dar in realitate umbla pe strada cu morcovu in cur de frica sa nu-l paleasca vreunul mai mare ca el.
urasc copiii, si aproape toti parintii care isi educa copiii fals, fara sa-i invete ce inseamna respect.
de fapt urasc pe toata lumea.
daca imi mai aduc aminte de ceva, o sa revin. pana atunci sariti pe mine. treceti la atac.

Last edited by pheerya; 17-02-12 at 10:11.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 19-02-12, 15:56   #153
fredy46

Stage 3
 
fredy46's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 133
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Tiganii, manelistii si manelele, homosexualii (nu si lesbienele ), cocalarii, politicienii, gaborii, mincinosii, hotii, zdrentele profitoare
fredy46 is offline   Reply With Quote
Old 19-02-12, 18:48   #154
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by fredy46 View Post
Tiganii, manelistii si manelele, homosexualii (nu si lesbienele ), cocalarii, politicienii, gaborii, mincinosii, hotii, zdrentele profitoare
adica pe toata lumea...))
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 20-02-12, 02:19   #155
FXA-

Stage 5
 
FXA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 301
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by fredy46 View Post
Tiganii, manelistii si manelele, homosexualii (nu si lesbienele ), cocalarii, politicienii, gaborii, mincinosii, hotii, zdrentele profitoare
E usor sa cataloghezi asa ...gandeste-te ca poate multi te-ar putea cataloga drept cocalar doar pentru faptul ca ai stripes pe un mondeo mk1 ... Plus ca asta cu: Urasc homosexualii dar nu si lesbienele nu merge...ori ii accepti pe toti ca si pe niste greseli ale naturii sau ca pe altceva, ori pe niciunii.
FXA- is offline   Reply With Quote
Old 20-02-12, 08:24   #156
fredy46

Stage 3
 
fredy46's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 133
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

- Ford are dungi pe masini de la modelele mai vechi, eu am facut doar o "reinterpretare" ca sa zic asa, am vrut sa fie altceva (n-am zis niciodata ca am tuning la masina, nici macar optic, doar vreau sa fie altfel, sa stiu :asta e masina mea daca sunt 10 mk1 argintii pe langa ea) si nu cred ca am sigle de BMW pe masina, n'spe cruciulite la oglinda, scris "tuning", "V12", flacari sau mai stiu ce alte minuni, nu se aude maneaua la semafor, nu port tricou "de puta madre" sau "italia" si n-am ochelari D&G din targ (obligatorii astea ca sa fii un cocalar autentic);
- faza cu "urasc poponarii dar nu si lesbienele" cred ca o simt 90% din barbati (restul sunt gay ) ). cel putin asa stiu, treaba cu lesbienele e fantezia comuna a majoritatii barbatilor. de ce sa fiu eu mai original ca ei?

Last edited by fredy46; 20-02-12 at 08:26.
fredy46 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 15:18   #157
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by fredy46 View Post
- Ford are dungi pe masini de la modelele mai vechi, eu am facut doar o "reinterpretare" ca sa zic asa, am vrut sa fie altceva (n-am zis niciodata ca am tuning la masina, nici macar optic, doar vreau sa fie altfel, sa stiu :asta e masina mea daca sunt 10 mk1 argintii pe langa ea) si nu cred ca am sigle de BMW pe masina, n'spe cruciulite la oglinda, scris "tuning", "V12", flacari sau mai stiu ce alte minuni, nu se aude maneaua la semafor, nu port tricou "de puta madre" sau "italia" si n-am ochelari D&G din targ (obligatorii astea ca sa fii un cocalar autentic);
- faza cu "urasc poponarii dar nu si lesbienele" cred ca o simt 90% din barbati (restul sunt gay ) ). cel putin asa stiu, treaba cu lesbienele e fantezia comuna a majoritatii barbatilor. de ce sa fiu eu mai original ca ei?
lasand la o parte toate frustrarile iti spun ca nu gandesti practic sau poate ca o faci si nu-mi dau eu seama.problema e de care parte esti.daca esti hetero nu ai cum sa urasti homosexualii pentru ca orientarea lor iti acorda tie un numar mai mare de fete disponibile.daca nu esti hetero atunci iubesti lesbienele pentru ca orientarea lor iti acorda un numar mai mare de ...baieti disponibili.deci...de care parte esti?
__________________

My name is Beu...BomBeu!
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 15:53   #158
fredy46

Stage 3
 
fredy46's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 133
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Hmmm...ciudata logica Numarul minoritatii sexuale este foarte mic, insuficient cat sa afecteze pe cei hetero asa cum calculasei tu Eu sunt cat se poate de hetero. Urasc poponarii pentru ca sunt scarbosi indiferent ce ai zice, si majoritatea oamenilor hetero ii urasc. Ce, Cheloo de la Parazitii e homo? Ca si el ii uraste
Legat de lesbiene: se poate spune ca e o fantezie, un fetish cum vrei tu sa ii zici, si e cea mai comuna fantezie a barbatilor. Nu-mi spune ca daca ti s-ar oferi o partida in 3 (cu 2 fete) ai refuza...
fredy46 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-12, 02:16   #159
FXA-

Stage 5
 
FXA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 301
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by fredy46 View Post
Hmmm...ciudata logica Numarul minoritatii sexuale este foarte mic, insuficient cat sa afecteze pe cei hetero asa cum calculasei tu Eu sunt cat se poate de hetero. Urasc poponarii pentru ca sunt scarbosi indiferent ce ai zice, si majoritatea oamenilor hetero ii urasc. Ce, Cheloo de la Parazitii e homo? Ca si el ii uraste
Legat de lesbiene: se poate spune ca e o fantezie, un fetish cum vrei tu sa ii zici, si e cea mai comuna fantezie a barbatilor. Nu-mi spune ca daca ti s-ar oferi o partida in 3 (cu 2 fete) ai refuza...
Logica lui bmwm5 este foarte corecta din punctul meu de vedere.

Legat de partida in 3 ... cu 2 fete e una si clar isi doreste multa lume dar daca sunt lesbiene si nu bi atunci n-o sa te bage-n seama deci CARE partida in 3? Din nou, hotaraste-te de care parte esti
FXA- is offline   Reply With Quote
Old 25-02-12, 06:58   #160
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Eu urasc minciuna , nu suport omul mincinos !
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 25-02-12, 14:39   #161
fredy46

Stage 3
 
fredy46's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 133
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by FXA- View Post
Logica lui bmwm5 este foarte corecta din punctul meu de vedere.

Legat de partida in 3 ... cu 2 fete e una si clar isi doreste multa lume dar daca sunt lesbiene si nu bi atunci n-o sa te bage-n seama deci CARE partida in 3? Din nou, hotaraste-te de care parte esti
De partea barbatilor hetero, iubitori de bi si lesbiene )) End of story
Le uraste cineva? http://4.bp.blogspot.com/_RB-7SRLCzM...0/lesbiens.jpg

Last edited by fredy46; 25-02-12 at 14:45.
fredy46 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-12, 20:22   #162
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by fredy46
faza cu "urasc poponarii dar nu si lesbienele" cred ca o simt 90% din barbati (restul sunt gay ) ).
Tragi concluzii limitate, deci false.
Eu nu urasc homosexualii. Si nu-s gay. Doar mi se rupe de ei, am lucruri mai importante de facut cu energia si sentimentele mele, nu le "consum" pe nimicuri.
Iar lesbienele nu-mi plac, de ce m-ar atrage niste femei care nu ar simti niciun interes in ceea ce ma priveste? Sau e interesant sa stii ca li se rupe de faptul ca existi pe planeta, ca barbat?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 28-02-12, 07:27   #163
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Iar lesbienele nu-mi plac, de ce m-ar atrage niste femei care nu ar simti niciun interes in ceea ce ma priveste? Sau e interesant sa stii ca li se rupe de faptul ca existi pe planeta, ca barbat?
BIGGG
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	like.jpeg
Views:	35
Size:	47.7 KB
ID:	2342371  
kimi is offline   Reply With Quote
Old 28-02-12, 08:36   #164
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by kimi View Post
BIGGG
nu gasesc butonul de like!!!!!!!!!!!!!!
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 28-02-12, 12:30   #165
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
nu gasesc butonul de like!!!!!!!!!!!!!!
)))))))
Dai pe google, search images "like", save as picture, quote, attach image,submit.

Tre sa fie la fel de bolnav ca mine sa faci asta
kimi is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -