Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 27-12-10, 19:00   #106
midnight_rider
2 Roti

Stage 3
 
midnight_rider's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 152
Member of:
[2 Roti]
[DACIA]
[SKODA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

"reisarii", noapte, liber pe sosea, flash flash in luneta ca nu-i incape cu.. pe strada (cu 2 benzi/sens) goala, depaseste (in acelasi rand claxoneaza lung) pan' la urma, se plaseaza in fata si pune o frana brusca(era sa iau toti zeii la rand)....
__________________
Once you touch the sky there is no coming down
midnight_rider is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 19:35   #107
Logan4ever

Stage 4
 
Logan4ever's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 225
Member of:
[BMW]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Pai, sa vedem:
-sa curat masina de zapada dimineata
-oamenii care inainte fac si apoi gandesc ce au facut
-sa imi zgarie cineva masina
-Base, Boc si satra lor
-gropile in care imi *** masina
-supermarketurile in perioada sarbatorilor. Nu as intra intr-unul nici mort, ca ma sufoc intre atatia oameni.
Logan4ever is offline   Reply With Quote
Old 04-01-11, 23:27   #108
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

nu cre ca urasc e un cuvant potrivit, pur si simplu lucrurile care nu imi plac incerc sa le ocolesc, daca nu se poate si ma lovesc de ele incerc sa le tratez cu indiferenta si in ultimu rand nu imi place si nu suport iarna si frigul....


morphe ori ai avut vreo experienta cu vreo domnisoara cu par pe picioare...)?
__________________
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 04-01-11, 23:44   #109
cangri
Opel Driver

Stage 5
 
cangri's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 2,886
Member of:
[Opel]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

-impozitul "rasist"
-pretul la benzina
-jegosii care arunca gunoaie pe geam si aterizeaza pe masina mea
cangri is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 23:41   #110
Radu.

Stage 5
 
Radu.'s Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 569
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Cocalarii in special.Pe langa asta lumea in care traim(tara)
Radu. is offline   Reply With Quote
Old 06-01-11, 00:00   #111
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Ce intelegi tu prin "cocalar" ?
Daca poti oferi o explicatie concreta si nu luata de pe google, as fi curios sa o aud!
eMH is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 22:13   #112
RRedman
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 805
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Urasc capacul rece de la wc....restul sunt detalii.
RRedman is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 22:16   #113
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by RRedman View Post
Urasc capacul rece de la wc....restul sunt detalii.
sa stii ca ai dreptate
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 08:38   #114
viruszatu1

Stage 4
 
viruszatu1's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 287
Member of:
[Fiat]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

daca as spune ce urasc, lumea m`ar considera misogin..
viruszatu1 is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 09:47   #115
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Mosii si babele care inca conduc la varsta de 80 ani
C T 19 K R A is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 10:01   #116
Grasu'XxL

Stage 5
 
Grasu'XxL's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 356
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Cu ce să încep? Să vedem:
Urăsc:
tot răul din lumea asta,
toată ura din jurul meu,
ce se întâmplă cu ţara asta şi cu persoanele care o locuiesc,
faptul că dispare respectu reciproc şi in locul lui se cultivează nesimţirea,
că toată lumea trebuie să se simtă mai presus de ceilalţi gen: La poliţia comunitară, fata care se ocupa cu fotografia după ce îmi face poza zice "vezi poate data viitoare poate nu-l mai pierzi" F*TUŢI MORŢII M*TII DE CU*RVĂ IMBECILĂ, CINE DR*CU ŢI-A ZIS CĂ EU L-AM PIERDUT??? MAMA LA PIERDUT DEZINFORMAT-O, DACĂ NU ŞTII NU VORBI NEEDUCAT-O (se scrie fara cratima); LA OADICĂ e ca şi cum m-ar face hoţ fără să fiu. Nu putea să tacă şi să îşi vadă de aparatul ei fara să îi pese de mine ??? Dar nuuu, nuuu, trebuie să se simtă lumea superioară şi să dea sfaturi doar ca să se simtă ea bine. hmmm
urăsc comportamentul ţiganilor,
şi faptul că nu pot face nimic împotriva lor( vă întrebaţi dece? nu-i vorba că nu am ouă să mă bat, chiar ştiu şi îmi face deosebită plăcere să mă bat dar e ca o sabie cu doua taişiuri: daca mă bat la şcoală sau în afara îmi scade puncte la purtare sau plătesc şi amendă; ori nu mă bat şi rămân doar cu mândria şi egoul rănite. Întotdeauna am ales varianta a doua, e mai rentabilă pe termen lung)
prostia fără margini a unora,
faptul că unii sunt aşa de închişi la minte încât dacă le spui un lucru deosebit de nou ei fac glume pe seama ta şi ajungi batjocura lor. De exemplu, le-am spus şi unor ţărani( trebuia să-mi aleg alţi oameni, my bad) că există telefoane care au în componenţa lor mici panouri solare şi se pot încărca de la soare. ŞI că am un prieten care are aşa ceva(deci nu minţeam). Iar ei au început să râdă şi să facă glume de calitatea 4. Deci prostu râde de ce nu ştie...
cel mai mult urăsc oamenii care atuncicând văd un conflict pur şi simplu pun paie pe foc şi îl fac să degenereze, în loc să îl aplaneze. Presupun că simt o placere orgasmică atunci când fac acest lucru... Cam atât pentru moment.

Mă scuzaţi pentru reacţia vulgară, m-am cam aprins ....
__________________
Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Tuningul e ceea ce place fiecaruia, e personalizare in cel mai pur mod, de aia eu nu dau doi bani pe ce consideri tu masini rare, frumoase si puternice si tu nu dai doi lei pe ceea ce consider eu special.
Suntem diferiti, ne plac lucruri diferite, nu-i o crima sa acceptam treaba asta.

Last edited by pheerya; 07-09-11 at 14:51.
Grasu'XxL is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 10:58   #117
midnight_rider
2 Roti

Stage 3
 
midnight_rider's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 152
Member of:
[2 Roti]
[DACIA]
[SKODA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by Grasu'XxL View Post
Cu ce să încep? Să vedem:
Urăsc:
tot răul din lumea asta,
toată ura din jurul meu,
ce se întâmplă cu ţara asta şi cu persoanele care o locuiesc,
faptul că dispare respectu reciproc şi in locul lui se cultivează nesimţirea,
că toată lumea trebuie să se simtă mai presus de ceilalţi gen: La poliţia comunitară, fata care se ocupa cu fotografia după ce îmi face poza zice "vezi poate data viitoare poate nu-l mai pierzi" F*TUŢI MORŢII M*TII DE CU*RVĂ IMBECILĂ, CINE DR*CU ŢI-A ZIS CĂ EU L-AM PIERDUT??? MAMA LA PIERDUT DEZINFORMAT-O, DACĂ NU ŞTII NU VORBI NEEDUCAT-O; LA OADICĂ e ca şi cum m-ar face hoţ fără să fiu. Nu putea să tacă şi să îşi vadă de aparatul ei fara să îi pese de mine ??? Dar nuuu, nuuu, trebuie să se simtă lumea superioară şi să dea sfaturi doar ca să se simtă ea bine. hmmm
urăsc comportamentul ţiganilor,
şi faptul că nu pot face nimic împotriva lor( vă întrebaţi dece? nu-i vorba că nu am ouă să mă bat, chiar ştiu şi îmi face deosebită plăcere să mă bat dar e ca o sabie cu doua taişiuri: daca mă bat la şcoală sau în afara îmi scade puncte la purtare sau plătesc şi amendă; ori nu mă bat şi rămân doar cu mândria şi egoul rănite. Întotdeauna am ales varianta a doua, e mai rentabilă pe termen lung)
prostia fără margini a unora,
faptul că unii sunt aşa de închişi la minte încât dacă le spui un lucru deosebit de nou ei fac glume pe seama ta şi ajungi batjocura lor. De exemplu, le-am spus şi unor ţărani( trebuia să-mi aleg alţi oameni, my bad) că există telefoane care au în componenţa lor mici panouri solare şi se pot încărca de la soare. ŞI că am un prieten care are aşa ceva(deci nu minţeam). Iar ei au început să râdă şi să facă glume de calitatea 4. Deci prostu râde de ce nu ştie...
cel mai mult urăsc oamenii care atuncicând văd un conflict pur şi simplu pun paie pe foc şi îl fac să degenereze, în loc să îl aplaneze. Presupun că simt o placere orgasmică atunci când fac acest lucru... Cam atât pentru moment.

Mă scuzaţi pentru reacţia vulgară, m-am cam aprins ....
al naibii copil...ma amuz cand vad ce scrii
midnight_rider is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 12:06   #118
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by Grasu'XxL View Post
Cu ce să încep? Să vedem:
Urăsc:
tot răul din lumea asta,
toată ura din jurul meu,
ce se întâmplă cu ţara asta şi cu persoanele care o locuiesc,
faptul că dispare respectu reciproc şi in locul lui se cultivează nesimţirea,
că toată lumea trebuie să se simtă mai presus de ceilalţi gen: La poliţia comunitară, fata care se ocupa cu fotografia după ce îmi face poza zice "vezi poate data viitoare poate nu-l mai pierzi" F*TUŢI MORŢII M*TII DE CU*RVĂ IMBECILĂ, CINE DR*CU ŢI-A ZIS CĂ EU L-AM PIERDUT??? MAMA LA PIERDUT DEZINFORMAT-O, DACĂ NU ŞTII NU VORBI NEEDUCAT-O; LA OADICĂ e ca şi cum m-ar face hoţ fără să fiu. Nu putea să tacă şi să îşi vadă de aparatul ei fara să îi pese de mine ??? Dar nuuu, nuuu, trebuie să se simtă lumea superioară şi să dea sfaturi doar ca să se simtă ea bine. hmmm
urăsc comportamentul ţiganilor,
şi faptul că nu pot face nimic împotriva lor( vă întrebaţi dece? nu-i vorba că nu am ouă să mă bat, chiar ştiu şi îmi face deosebită plăcere să mă bat dar e ca o sabie cu doua taişiuri: daca mă bat la şcoală sau în afara îmi scade puncte la purtare sau plătesc şi amendă; ori nu mă bat şi rămân doar cu mândria şi egoul rănite. Întotdeauna am ales varianta a doua, e mai rentabilă pe termen lung)
prostia fără margini a unora,
faptul că unii sunt aşa de închişi la minte încât dacă le spui un lucru deosebit de nou ei fac glume pe seama ta şi ajungi batjocura lor. De exemplu, le-am spus şi unor ţărani( trebuia să-mi aleg alţi oameni, my bad) că există telefoane care au în componenţa lor mici panouri solare şi se pot încărca de la soare. ŞI că am un prieten care are aşa ceva(deci nu minţeam). Iar ei au început să râdă şi să facă glume de calitatea 4. Deci prostu râde de ce nu ştie...
cel mai mult urăsc oamenii care atuncicând văd un conflict pur şi simplu pun paie pe foc şi îl fac să degenereze, în loc să îl aplaneze. Presupun că simt o placere orgasmică atunci când fac acest lucru... Cam atât pentru moment.

Mă scuzaţi pentru reacţia vulgară, m-am cam aprins ....

Ce urasti tu se poate rezolva cu putin autocontrol. Ai nevoie de umpic (poate ai vrut sa zici "un pic") de .... "miserupe"!

Last edited by pheerya; 07-09-11 at 14:52.
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 12:21   #119
ZaNe94

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 725
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by Cozmescu-Alin View Post
Ce urasti tu se poate rezolva cu putin autocontrol. Ai nevoie de umpic de .... "miserupe"!
spuse blogerul care a scris despre toate chestiile astea (si care probabil o sa imi dea ban ) in blogul lui si l-a postat si pe forum (justin bieber, manele, politica parca era, pitipoance, ma rog, subiecte de astea la moda ) pentru mai multa atentie.
ZaNe94 is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 20:57   #120
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by ZaNe94 View Post
spuse blogerul care a scris despre toate chestiile astea (si care probabil o sa imi dea ban ) in blogul lui si l-a postat si pe forum (justin bieber, manele, politica parca era, pitipoance, ma rog, subiecte de astea la moda ) pentru mai multa atentie.
Sufar rau de "miserupe", insa am si eu limitele mele! Cand ceva e prea mult trebuia sa o spun! Si spre deosebire de tine multe persoane imi impartasesc sentimentele. Doar ca nu toata lumea scrie despre asta. Manele? Ai gresit persoana.... . Scriu doar despre subiecte de actualitate si lucruri care ne conduc societatea de astazi. Despre acest sistem infect in care traim cu totii. Nu am facut blogul pentru atentie, nu am nici o reclama pe el, nici macar google adsense desii cateva firme s-au oferit sa imi ofere sume de banii pentru reclama. Acest blog a strans aproape 3000 vizualizari intr-o luna si 2 saptamani de la deschidere. Eu zic ca e ceva! Iar la semnatura mea pun ce vreau eu cat timp nu incalc nici un regulament!

Stai linistit nu meriti ban pentru asta, insa meriti pentru altele
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -