LOL! LCD-uri montate pe fetele tetierelor spate...
Probabil ca proprietarul acestui BMW M3 Cabrio este fan TV si/sau cinema. Si nu este nimic rau in asta. La fel cum nu este nimic rau nici in a-ti monta o pereche de LCD-uri in spatele tetierelor fata.
Dar atunci cand alegi sa iti montezi doua monitoare in partea din fata a tetierelor spate, lucrurile par putin ciudate. Oare de ce ai face acest lucru? Pentru o experienta unica sau doar pentru a viziona un film in oglinda? Greu de raspuns... Mai bine mergem pe varianta cu "sunt puse gresit tetierele".