Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-09-09, 18:00   #46
pwr_bz

Stage 5
 
pwr_bz's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 4,289
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

Ce student la litere sa fie asta.....poate student pe camp la sapa) asta da!!
Pana si cei de la tara au masina mai clean ca a ta
Vai de tine studentule)
__________________
pwr_bz is offline  
Old 30-09-09, 18:00   #47
alexalfa2006

Stage 5
 
alexalfa2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 440
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

ai zis ca ai finala remus nu?
din cate tobe remus am vazut eu si crede-ma ca am vazut nu era nici una care sa aiba final nu leduri ce sa zik nare rost tu macar crezi ce zici?
alexalfa2006 is offline  
Old 30-09-09, 19:23   #48
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

wai wai, ce face plictiseala din oameni!
daca ar fi adevarat, trebuia sa apara deja filmuletele/fisa dyno. eu zic sa inchideti topic-ul, cred ca ne-am distrat destul! :d
__________________
Rule 1: Always win.
Rule 2: Never lose.
Rule 3: Never back down.


“On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, 'Okay, this is the limit'. And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.” (Ayrton Senna)
MephistoBM is offline  
Old 30-09-09, 19:30   #49
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

Se amuza si moderatorii un pic si nu il inchid

Is curios... daca mai posteaza... ce perle o sa mai scoata oare ?
scturoag is offline  
Old 30-09-09, 20:11   #50
MihaiHi30

Stage 1
 
MihaiHi30's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 12
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

imi pare tare rau sa va anunt dar in aceasta seara in timpul unei liniutze cu un audi S4, a avut loc marele problem ! cand a schimbat in viteza a 3-a cel din S4 .... BOOM i-a explodat camera din cauciuc ! cauciucul a facut o mareeee BOLFA , pierzand controlul ghidonului masinii s-a izbit acrosal in mine acrosandu-ma din spate ca eu ...bineinteles ma aflam cu vreo 12 foot in fata sa... masina mea a fost serios avariata , cutia de rs a fost facuta zob precum si motorul de scciroco care se afla sub capota.... dar toate acestea lucruri nu sau intamplat de priisos!...am invatat ca nu e bine sa dai liniutze cu masini care nu mai prezinta o stare de sigurant, sunt facute prost si repede si doar din plasticuri recilate din hartii igienice... dar loganul meu se va reface soon az posibal ! am pus ochii pe ibai asupra unui motor de honda v-tec de 150 de cai pe care il tunaresc pana in 350! lasa ca vedeti voi, sper sa nu fiti suparati datorita faptului ca din cauza aceasta poate regretati ca nu mai vedeti evolutia masinii...dar o sa revin in curand cu bestia mea reinviiiata! va salut si sper ca veti fi alaturi de mine in continuare
MihaiHi30 is offline  
Old 30-09-09, 20:19   #51
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

Quote:
Originally Posted by MihaiHi30 View Post
imi pare tare rau sa va anunt dar in aceasta seara in timpul unei liniutze cu un audi S4, a avut loc marele problem ! cand a schimbat in viteza a 3-a cel din S4 .... BOOM i-a explodat camera din cauciuc ! cauciucul a facut o mareeee BOLFA , pierzand controlul ghidonului masinii s-a izbit acrosal in mine acrosandu-ma din spate ca eu ...bineinteles ma aflam cu vreo 12 foot in fata sa... masina mea a fost serios avariata , cutia de rs a fost facuta zob precum si motorul de scciroco care se afla sub capota.... dar toate acestea lucruri nu sau intamplat de priisos!...am invatat ca nu e bine sa dai liniutze cu masini care nu mai prezinta o stare de sigurant, sunt facute prost si repede si doar din plasticuri recilate din hartii igienice... dar loganul meu se va reface soon az posibal ! am pus ochii pe ibai asupra unui motor de honda v-tec de 150 de cai pe care il tunaresc pana in 350! lasa ca vedeti voi, sper sa nu fiti suparati datorita faptului ca din cauza aceasta poate regretati ca nu mai vedeti evolutia masinii...dar o sa revin in curand cu bestia mea reinviiiata! va salut si sper ca veti fi alaturi de mine in continuare

=)))))))=))))=)))termina ma ca ma doare burta de la ras =)))))))
Champion is offline  
Old 30-09-09, 20:20   #52
pwr_bz

Stage 5
 
pwr_bz's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 4,289
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

Bai omule tu esti ratat pe viata!Mooor de ras cand vad ce iti debiteaza mintea asta!Lasa "nefeseul" studentule pune mana pe carte ca a inceput facultatea deja..lasa visurile!Eu chiar cred ca ai ceva probleme cu capul..altfel nu pot sa imi explic aberatiile tale!Sa ne fereasca cel de sus de asa specimene ca tine!Daca te as vedea fata in fata te`as scuipa...sa vede ca traiesti intr.o lume a ta plina de visuri!!Roaga un moderator sa iti dea BANNN sa te sterga dupa fata Pamantului ca degeaba traiesti!!
pwr_bz is offline  
Old 30-09-09, 20:39   #53
alexcump

Stage 5
 
alexcump's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 605
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

taicaa te apreciez mancatias inima ta de student la litere. Iesi din undercover. E genial omu asta)))) nu am mai ras atat de mult.


Mie mie frica sa cred ca atat prostie poate exista intrun singur loc si cred ca asta o face la vrajeala pt noi. Deci hai cu toti un mare up pt cel mai bun topic de divertisment.

ps: cu dastia slabi sa nu te mai dai. s4 r8 porsche ca nu ie buni si ca ie facuti din plastice reciclate.
__________________


Te rog voteaza-ma aici in concursul Opel Adam.
Multumesc
E-mail: cumpanici.alexandru@yahoo.ro
alexcump is offline  
Old 30-09-09, 20:49   #54
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

tre sa recunosc, esti caterincos de dai in gropi =))
cRbL is offline  
Old 30-09-09, 21:16   #55
pwr_bz

Stage 5
 
pwr_bz's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 4,289
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

Baietas..baiatas cu ce oare ti.om fi gresit noi de ne bagi asemenea povesti aici?
Ma intreb daca ar durea prostia asta?
Tu chiar sincer trebuie sa iti fac un control se poate sa mai fie timp sa te tratezi daca nu asta e...nu e vina ta doar al Pamantului)
pwr_bz is offline  
Old 30-09-09, 21:28   #56
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

Ma ... el nu'i rau ... pamantu'i rau ca'l tine
scturoag is offline  
Old 30-09-09, 21:32   #57
alex.p7m

Stage 5
 
alex.p7m's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 4,699
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
[Opel]
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

prost - prost ... dar are haz in ce spune ... dar totusi PROST ))) ...
" EL : Neluleeeeeeee
Nelu : DA MA
EL : M`am jucat nfs bha :X , dala cu loganuri multe ma si mi`am tunarito , mi`am pus spinare si eleroane de la bodi sop )) sa vezi 300 ii dau "
Nelu : Da ma ... da eu am S4 prostule si te busesc daca te prind ... ups na ca te`am atins "
EL : Auuuu masina meaaaa , viata mea ..... o refac eu prostule ; ii pun motor vtec de 150 cp si te fac ii dau 310 si intru si in tine daca ma superi ... si daca mai fac rost de 10K prostule ... trec nivelu si ajung la divizia stupid "
Nelu : Ne vedem in trafic mihaie , traiasca nefeseu !!!
EL : vruuuummmm vrummmm - am plecat pa =))) "
__________________
YM alex_p7m sau TEL 0764.944.033
alex.p7m is offline  
Old 30-09-09, 21:56   #58
MihaiHi30

Stage 1
 
MihaiHi30's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 12
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

deci eu creedeam ca imi fac uzer si o sa reusesc intrun final sa imi fac prietenii buni ca in rest nu prea am doar ma plimbam cu loganul la agatat si am pus atatea pe el degeaba...investitii peste investitii si fetele tot la luzeri aia de manelisti cu plastice reciclabile gen pasat sau bemveu...da can dadeam liniute cu ei si castigam cu juma de mile...se uitau repede la ledurile din curu masinii, alexcump e singurul meu prieten si stie cate ore pierdute am lucrat la aceasta masiina, de altfel el m-a ajutat mereu si cu finante si materie prima, iti multumesc pe acesta cale , vreau sa va spun ca masina a fost dusa la un servis din zona, piesele au sosit deja iar in cursul zilei de maine va fi gata! am exagerat eu putin cu avariile dar situatia nu sta chiar asa, cutia de rs se pare ca a fost doar putin lovita de bolfa de pe janta S4-ului care a fost dus la REMAT din pacate... iar fostul proprietar si-a luat Sandero 1.2 veu cu saishpe vulve..nush cat trage motorasul acela dar a zis decat sa ia alt plastic reciclat care nu confera siguranta deloc mai bine a luat o dacie moderna dar modesta. ce sa va mai spun, ma bucur ca sunteti toti alaturi de mine in aceste perioade nasoale si doar cu ajutorul vostru o sa-mi revin pe plan moralic si psihiatric. mai jos v-am atasat o poza cu loganul meu... accidentat insa dar maine v-a reveni la forma initiala deoarece am achizitionat toate materialele si piesele necesare, nu am luat de uzina dar am gasit piese conex (fostul vodafone) locul unde de altfel si lucrez(la un servis auto) si cu ajutorul mecanicilor masina va reveni la forma initiala, imi pare rau insa de toate spianarele si actibildele puse ... motorul care era pe masina ( vw ghe t i 2.0 feldere) s-a compacatat la impact si am achizitionat unul de mitsubishi lancer 2.0 tdcitdi pe care-l montez tot maine(v-am atasat poza cu el)...pana maine ce sa zic, toate cele bune si numai respect pentru voi toti!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	bursa.dkw.motor.jpg
Views:	117
Size:	72.7 KB
ID:	1108016  
Attached Images
 
MihaiHi30 is offline  
Old 30-09-09, 22:08   #59
turbonetta©

Stage 5
 
turbonetta©'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 868
Member of:
[AUDI]
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

Ziceai ca accepti provocari.. Te dai cu mine?

Am o masina de tocat nou-nouta si vreau sa vad ce poate.

Last edited by turbonetta©; 30-09-09 at 22:17.
turbonetta© is offline  
Old 30-09-09, 23:06   #60
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Logan Tuning/// Max performance //

Fiti ma seriosi e la misto. Eu nu pot sa cred ca exista cineva atat de prost pe pamantul asta. Bine, poate doar la americani... Esti american? Altfel nu-mi explic)
22VIN is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -