Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 14-06-09, 17:04   #31
slayersland

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 399
Default Re: Mercedes…PENS

Quote:
Originally Posted by SHOGUN-A8 View Post
Ideea e ca tu te-ai bagat in seama aiurea...si te crezi avocat...
Cat despre semnificatia cuvantului kitsch...nu e vina mea ca tu n-ai descoperit-o nici dupa ce te-ai uitat in dex...
Unii oameni plang dupa o masina care cel mai probabil era vai de ea...din cauza ca mai degraba ar fi luat-o ei sa o spoilareasca si eleroneasca si cine stie ce va mai vine prin cap...
Da, m-am uitat in dex cu ani buni in urma dupa cuvantul asta, si ti-am zis clar ce semnificatii are, daca nu ma crezi te poti uita si tu, ca sa nu ramai numai cu impresiile din filmele cu tablouri furate, cat despre ultima fraza a ta...e atat de incoerenta incat nici tu daca te uiti iar nu mai stii ce ai vrut sa scrii, deci nu am ce replica sa iti dau la ea.
slayersland is offline   Reply With Quote
Old 14-06-09, 17:56   #32
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default Re: Mercedes…PENS

Probabil ca lipseau cateva pagini din dex-ul in care te-ai uitat tu acum 500 de ani...
Ultima mea fraza e scrisa in gluma-cu referire la cei carora le parea rau ca dom' "Pen Man" a stricat o minunatie de masina...si nici nu aveam nevoie de replica de la tine...
P.S. mai lasa impresiile de doctor in stiinta nucleara pentru ca...sincer sa fiu, nu te descurci
Eh...las-o pe a ta...tu esti mega-destept si restul lumii se uita la filme cu tablouri furate si la masini cu creioane pe ele...
__________________

Anyway....Chernobyl....here i come...I love Chernobyl!!!
SHOGUN-A8 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -