Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Alte discutii Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 02-11-08, 18:27   #16
ciprianeduard

Stage 4
 
ciprianeduard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 218
Member of:
[DACIA]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Intalnire comuna Bucuresti - Ploiesti

O sa vin si eu la intilnirea asta comuna dar daca o sa uit sa ma anunte si pe mine cineva telefonic .
ciprianeduard is offline   Reply With Quote
Old 02-11-08, 18:40   #17
morcov_ssl
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
morcov_ssl's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 782
Member of:
[Dacia Rally Team]
Default Re: Intalnire comuna Bucuresti - Ploiesti

Quote:
Originally Posted by Bengy_BLS View Post
pai topicu l-am facut mai mult in ideea in care ambele filiale sa colaboreze intre ele cand e vb de plecari la munte si intalniri prin bucuresti si ploiesti. Odata pe luna suna grozav , sa vorbesc si cu lumea sambata sa vedem ce zice

Pana atunci corupe-i si pe ceilalti sa posteze aici ca sa stiu cu cine am vorbit si sa ne stim intre noi mai bine , le zic si io celor de la Ploiesti sa posteze tot aici , eventual fiecare cu cate o poza a masinii ca sa ne stim dupa masini
tu la care filiale te referi?...... in al doilea rand probabil cei mai multi dintre voi aveti motoarele stoc.... e normal sa plecati destul de des la plimbare cu dacia......ia mergeti si voi cu un consum de 25% sa va vad atunci cat de des mai iesiti la plimbare.......
__________________
Presedinte DRT

B 39 T D H / AG 70 R N O / B 85 F E G
morcov_ssl is offline   Reply With Quote
Old 02-11-08, 22:40   #18
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,326
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Intalnire comuna Bucuresti - Ploiesti

Quote:
Originally Posted by morcov_ssl View Post
tu la care filiale te referi?...... in al doilea rand probabil cei mai multi dintre voi aveti motoarele stoc.... e normal sa plecati destul de des la plimbare cu dacia......ia mergeti si voi cu un consum de 25% sa va vad atunci cat de des mai iesiti la plimbare.......
filiala bucuresti si cea ploiesti , ideea ar fi fost sa venim noi la voi , neavand vreo plimbare la activ.
Plus de asta stai linistit ca si a mea are consum 14 la suta , mai bine imi luam bmw
__________________
Bengy_BLS is offline   Reply With Quote
Old 09-11-08, 11:09   #19
bolidu'
Dacia Driver

Stage 5
 
bolidu''s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,899
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Intalnire comuna Bucuresti - Ploiesti

Quote:
Originally Posted by morcov_ssl View Post
tu la care filiale te referi?...... in al doilea rand probabil cei mai multi dintre voi aveti motoarele stoc.... e normal sa plecati destul de des la plimbare cu dacia......ia mergeti si voi cu un consum de 25% sa va vad atunci cat de des mai iesiti la plimbare.......
ooooooooo s-a impartit lumea pe filiale!!!!.....de parca nu am avea toti dacii!!!!???
bolidu' is offline   Reply With Quote
Old 13-11-08, 23:13   #20
ala_cu_dacia
Dacia Driver

Stage 3
 
ala_cu_dacia's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 141
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
Default Re: Intalnire comuna Bucuresti - Ploiesti

Quote:
Originally Posted by morcov_ssl View Post
tu la care filiale te referi?...... in al doilea rand probabil cei mai multi dintre voi aveti motoarele stoc.... e normal sa plecati destul de des la plimbare cu dacia......ia mergeti si voi cu un consum de 25% sa va vad atunci cat de des mai iesiti la plimbare.......
eu ma intalnesc cu voi oriunde, numa sa nu ne limitam la vorbe, cat despre morcovu il inteleg ca ii consuma mult, da la bv a venit la liniutza si nu s-a mai plans.oricum il felicit ca a facut o treaba buna avand in vedere problemele tehnice.salutari de la cealalta dacie de la liniutze.
ala_cu_dacia is offline   Reply With Quote
Old 02-04-09, 12:48   #21
dmo.mihai
VW Driver

Stage 5
 
dmo.mihai's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,999
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnire comuna Bucuresti - Ploiesti

pana la urma se mai tine aceasta intalnire? unde si cand?
dmo.mihai is offline   Reply With Quote
Old 02-04-09, 21:20   #22
ala_cu_dacia
Dacia Driver

Stage 3
 
ala_cu_dacia's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 141
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
Default Re: Intalnire comuna Bucuresti - Ploiesti

tu inca mai crezi in intalnirea asta? sa vedem luna asta daca se descurca luci sa faca intalnirea dacia 1300 sa stiti ca nu e greu sa ne intalnim, incepe caldura, facem un gratar si ne si impartasim ideile si experientele.ziceti frate un loc si o data.eu vin.imi place dacia si chiar sunt curios ce zice lumea despre ea.
ala_cu_dacia is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -