salutare,
vreau sa-mi schimb culoarea masinii, acum e alba, vreau sa o fac negru cu portocaliu, si vreau sa-mi spuneti si mie cum se procedeaza cu schimbarea culorii din talon, merg la rar sau la politie?
banuiesc ca pretul asta e in arad, stiu ca un prieten a dat anul trecut in jur de 300 ron in bucuresti, pentru un opel vectra din 92, sa difere oare pretul de la un oras la altul si de la o masina la alta?
mersi, exact la ce ma asteptam, undeva la 350 ron, acum urmeaza sa iau vopsea, dar nu stiu daca sa o vopsesc acum sau in primavara am inteles ca nu e bine sa o vopsesc iarna, mai ales ca nu am garaj.