Ce frumos, la ei sunt mai multe culori printre care si rosu... ei au cu totu si cu tot alt interior, consola centrala este mult mai moderna, la fel si plansa de bord, la noi numai plastice ieftine, culori nasoale... si consola de Logan... ca la noi... Pacat

ca este o masina cu mult potential, care sa vandut si inca se vinde foarte bine atata in tara cat si in strainatate