Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Alte discutii Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 11-02-11, 10:20   #31
Muttley

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,097
Talking Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

In PRIMUL RAND, eu am facut topicul asta cu un alt titlu. Ulterior, acesta a fost schimbat. Apoi, anumite postari care-mi sustineau pdv au fost sterse.

In al doilea rand, vezi primul rand.

Deci pentru mine, topicul asta nu reprezinta nimic, nu ma mai identific cu el, titlul sau nu e pus de mine, samd. Mie mi-ar place sa-l vad sters.
Ori daca mai aveti tendinta de a va adresa initiatorului (adica Muttley), va rog sa n-o mai faceti. Adresati-va moderatorilor ce l-au ajustat dupa cum au considerat ei de cuviinta. Astept sa se anunte care sunt.

---------------------------------------

RRedman, calitatea sectiunii Dacia (in privinta restului forumului nu m-as putea pronunta ca nu-l cunosc) a scazut dintr-un motiv f simplu: Dacia aia veche a ajuns un gunoi si are ca proprietari oameni (sau copii) simpli. Observ acelasi lucru si pe daciaclub. De la niste discutii productive, tehnice si ridicate calitativ purtate cu +5 ani in urma, acu' s-a ajuns la o albie de porci.
Unii ar numi-o evolutie, altii selectie naturala. Mie a ajuns sa mi se rupa.

Last edited by Muttley; 11-02-11 at 10:30.
Muttley is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 10:49   #32
RRedman
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 805
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

E trist ca trebuie sa cautam dincolo de paginile(8-9) cu topicuri, pentru a mai gasii cate un subiect care te mai tine pe scaun.
Vizitam zilele astea forumuri din GB, Germania, Franta. Diferenta mare nene! Mare de tot!
Zicea cineva mai sus ca sunt pasionati care au investit foarte mult in masinile lor, sunt asi in mecanica s.a.m.d. dar sunt semi-analfabeti...nu "stie sa scrie"???
Pai cum vine asta? Cum sa nu stii sa scrii, sau sa citesti? Fratilor, in ce an suntem? in ce secol? La anticariat o carte este mai ieftina decat o paine! E rusinos...
La final, cand trageti linie, cu ce ramaneti?

Gata. Imi iau calul si plec...
RRedman is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 11:03   #33
b08ygs
Dacia Driver

Stage 5
 
b08ygs's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 5,180
Member of:
[DACIA]
[Old School Cars]
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Lucidă postarea ta Rredman. Nu īntru totul corectă, dar bună
Aleks, cred ca daca Redman ar fi numit moderator pe toata sectiunea Dacia, o sa fie curatenie de acum incolo si multi "pusti" de 14 15 16 ani vor avea ban pentru off-topic excesiv si multe alte sanctiuni pentru limbaj neadecvat...

Nu vreau sa fiu tare in gura dar vad ca 3 moderatori nu prea sunt deajuns pentru sectiunea noastra... ca nu isi prea fac treaba si cand ai nevoie de ei nu dai deloc de ei la timp...

Redman sunt 100% deacord cu ce zici

Quote:
Originally Posted by RRedman View Post
E trist ca trebuie sa cautam dincolo de paginile(8-9) cu topicuri, pentru a mai gasii cate un subiect care te mai tine pe scaun.
Vizitam zilele astea forumuri din GB, Germania, Franta. Diferenta mare nene! Mare de tot!
Zicea cineva mai sus ca sunt pasionati care au investit foarte mult in masinile lor, sunt asi in mecanica s.a.m.d. dar sunt semi-analfabeti...nu "stie sa scrie"???
Pai cum vine asta? Cum sa nu stii sa scrii, sau sa citesti? Fratilor, in ce an suntem? in ce secol? La anticariat o carte este mai ieftina decat o paine! E rusinos...
La final, cand trageti linie, cu ce ramaneti?

Gata. Imi iau calul si plec...
Ce vrei ma, asta este nivelul romanului din anum 2011 si e tristi ca nivelu scade pe zi ce trece, din ce in ce mai multi semi-analfabeti, retarzi, cu un nivel mintal sub limita bunului simt....

Si la final cand tragi linie ce gasesti.... nimic, totul este pe minus si va fi in continuare pe minus
__________________

Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie....
O batrana din '76

Last edited by b08ygs; 11-02-11 at 11:10.
b08ygs is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 11:13   #34
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

Quote:
Originally Posted by b08ygs View Post
Aleks, cred ca daca Redman ar fi numit moderator pe toata sectiunea Dacia, o sa fie curatenie de acum incolo si multi "pusti" de 14 15 16 ani vor avea ban pentru off-topic excesiv si multe alte sanctiuni pentru limbaj neadecvat...

Nu vreau sa fiu tare in gura dar vad ca 3 moderatori nu prea sunt deajuns pentru sectiunea noastra... ca nu isi prea fac treaba si cand ai nevoie de ei nu dai deloc de ei la timp...

Redman sunt 100% deacord cu ce zici
Eu cand am avut timp si am stat pe forum , mereu am luat topicurile la purificat , am sters in mare ce nu era bun , am mai dat si cate un cartonas . Dar cum spunea si aleks si noi astia cu functia de moderator mai avem o viata mai fugim colo colo mai nu stiu ce . Stiu si eu bine ca in urma cu ceva timp erau mai activi si ceilalti moderatori dupa Dacia, dar timpul nu le mai permite acest lucru . Gabi , aleks mai arunca si ei cate un ochi pe aici , facem si noi ce putem . Nici eu nu sunt de acord cu astia mici cum ii numiti voi , cunosc un user chiar daca are sub 18 ani se pricepe bine la mecanica dar ...
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 11:37   #35
FXA-

Stage 5
 
FXA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 301
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

Zicea cineva mai sus ca sunt pasionati care au investit foarte mult in masinile lor, sunt asi in mecanica s.a.m.d. dar sunt semi-analfabeti...nu "stie sa scrie"???

"Stie sa scrie" da' face "dezacoarde" ma nene.
FXA- is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 11:47   #36
RobertRFG
Dacia Driver

Stage 5
 
RobertRFG's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,604
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

Macar de la aia inveti una alta pe cand de la daunatorii astia mici inveti fix NIMIC in afara de off-topic si tot felul de aberatii....Eu unu as interzice celor sub 18 ani sa isi faca cont pe acest forum....sau daca se pricep sa de-a un fel de test...oricum si noi suntem fraieri deoarece le toleram prostia...pe forumul vecin sa vezi ce frumos se inchid topicurile...
RobertRFG is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 11:59   #37
RRedman
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 805
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

Quote:
Originally Posted by FXA- View Post
Zicea cineva mai sus ca sunt pasionati care au investit foarte mult in masinile lor, sunt asi in mecanica s.a.m.d. dar sunt semi-analfabeti...nu "stie sa scrie"???

"Stie sa scrie" da' face "dezacoarde" ma nene.
Daca "e" intentionate e ok. Daca nu...e trist.

b08ygs: in nici un caz nu vreau sa fiu moderator...Apreciez.

DanielToa
: apreciez ceea ce faceti, dar aveti si voi timpul vostru(1)
si (2) ar trebuii sa propuneti si alti moderatori, sa va ajute.

RobertRFG Daca ma crezi, mi-e si rusine sa postez pintre "balariile" scrise de unii, pe unele topicuri. Cred ca o sa imi iau talpasita de pe aici....pana la urma, daca lucrez la o masina, lucrez pentru mine...nu pentru forum.Nu e nici o pierdere.

Pana la urma...in ultima propozitie scrisa de Muttley se gaseste si concluzia, valabila pentru noi toti, astia cu rau de mare.Ar trebuii sa ni se rupa.

Last edited by RRedman; 11-02-11 at 12:04.
RRedman is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 12:03   #38
RobertRFG
Dacia Driver

Stage 5
 
RobertRFG's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,604
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

RRedman iti dau dreptate...nici eu nu prea am mai postat(foarte,foarte rar)...nu se merita si nici nu prea mai ai unde sa postezi si ce sa postezi...
RobertRFG is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 12:58   #39
BlueAngel
Dacia Driver

Stage 5
 
BlueAngel's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,048
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

Forumul "DACIA" din cate am observat a ajuns o bataie de joc,nu ar deranja faptul ca se foloseste limbajul de "mess" dar macar sa fie o idee constructiva un sfat de bun gust,s-a umplut forumul de "copii" care la fiecare "modificare" a instalatie de brad sau pun un bec incep "laudele concetatenilor".Asta e suntem idioti si ne mai mandrim cu asta...din ce in ce mai putine lucruri interesante,am ajuns sa urmaresc topicuri doar pentru amuzament,sincer spun ca m-am mutat pe dacia club pentru ca sunt oameni cu experienta si cel mai important o impartasesc,cine vrea invata cine nu se uita ca curca-n lemne.Pentru muttley tot respectul l-am rugat ceva si m-a ajutat fara sa ma ia la misto.Si nu este singurul,nu cred ca e cineva pe forumul asta care daca ar cere ajutorul nu i s-ar oferi dar nu legat de ce culoare sa aleg pentru jante sau parasolar etc...
Sa nu mai zic de persoane care isi prezinta masina plina de rugina si stramba din toate ungherele' fara frane si motor care merge in 2 pistoane parca ar fi trabant si eu isi pun statie si difuzoare de 10 milioane de watti...idioti ca altfel nu ii pot numi.Sunt curios cati de pe forumul asta stiu pasii pentru "reconditionarea" fierului vechi.Cred ca ii numar pe degetele de la o mana.
Am vazut si persoane sub varsta de 18 ani care vor sa isi aranjeze masina si ma mira faptul ca nu intrebau de jante late sau motoare de 1 milion de cai ci intrebau de cum sa scape de rugina sa aibe frane si motorul sa mearga cat de cat in parametrii normali si erau luati la misto...

Sper ca pe viitor sa ne vina mintea la cap iar dragii nostrii moderatori sa fie mai exigenti,eu unul sunt satul de offtopic,tot copilaretu din romania s-a mutat pe 4 tuning...
__________________
REN-u' !
BlueAngel is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 14:15   #40
Muttley

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,097
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

Apropo de moderatori, as avea o curiozitate mica, macar acum, in cadrul asta cat de cat "organizat".
SUBLINIEZ, nu ma mai intereseaza, da' macar acu', intr-al 14-lea ceas, sa vad cam ce pareri primesc.

Deci intreb p-un exemplu oarecare: se ia un user oarecare, minor, care mai are aprox 4 ani pana la varsta la care (legal) ar putea obtine permis de conducere. Respectivul user conduce, pe drum public. Restul membrilor sunt impacati cu situatia, se fac ca ploo, probabil o aproba. Apare alt user, eu adica, si posteaza ceva legat de aceasta stare de fapt, evident, nefiind de acord cu ceea ce se intampla. Mai degraba revoltat.
Moderatorii sterg.

Acu-ntrebarea: ce e flame, ce e discutie-n contradictoriu, se sterge neconditionat?
Parerea mea, ca-mi permit sa am una, este ca o situatie de acest tip (cea de mai sus) trebuie mediatizata, combatuta, CONDAMNATA. Daca nu de useri, mai ales de niste moderatori, care in afara de a avea un regulament oarecare de aplicat, ar trebui sa aiba si o bruma de judecata si de conduita.

Ca sa inchei, moderarea de pe aceasta sectiune mi se pare precara. Si, a 3-a oara spun, nu ma mai deranjeaza cu nimic

--------------------------------

BlueAngel, ti-am raspuns la-ntrebari pentru ca mi le-ai adresat si pentru ca erai in cautarea unui raspuns. De ce n-as fi facut-o? De ce sa ma comport urat, prost si GRESIT? Suntem oameni civilizati (cum zicea mai sus cineva, in anu' de gratie 2011 era noastra), nu hiene care se bat p-o mortaciune.

Last edited by Muttley; 11-02-11 at 14:21.
Muttley is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 14:55   #41
BlueAngel
Dacia Driver

Stage 5
 
BlueAngel's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,048
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

Quote:
Originally Posted by Muttley View Post
Apropo de moderatori, as avea o curiozitate mica, macar acum, in cadrul asta cat de cat "organizat".
SUBLINIEZ, nu ma mai intereseaza, da' macar acu', intr-al 14-lea ceas, sa vad cam ce pareri primesc.

Deci intreb p-un exemplu oarecare: se ia un user oarecare, minor, care mai are aprox 4 ani pana la varsta la care (legal) ar putea obtine permis de conducere. Respectivul user conduce, pe drum public. Restul membrilor sunt impacati cu situatia, se fac ca ploo, probabil o aproba. Apare alt user, eu adica, si posteaza ceva legat de aceasta stare de fapt, evident, nefiind de acord cu ceea ce se intampla. Mai degraba revoltat.
Moderatorii sterg.

Acu-ntrebarea: ce e flame, ce e discutie-n contradictoriu, se sterge neconditionat?
Parerea mea, ca-mi permit sa am una, este ca o situatie de acest tip (cea de mai sus) trebuie mediatizata, combatuta, CONDAMNATA. Daca nu de useri, mai ales de niste moderatori, care in afara de a avea un regulament oarecare de aplicat, ar trebui sa aiba si o bruma de judecata si de conduita.

Ca sa inchei, moderarea de pe aceasta sectiune mi se pare precara. Si, a 3-a oara spun, nu ma mai deranjeaza cu nimic

--------------------------------

BlueAngel, ti-am raspuns la-ntrebari pentru ca mi le-ai adresat si pentru ca erai in cautarea unui raspuns. De ce n-as fi facut-o? De ce sa ma comport urat, prost si GRESIT? Suntem oameni civilizati (cum zicea mai sus cineva, in anu' de gratie 2011 era noastra), nu hiene care se bat p-o mortaciune.
Cam suntem pentru ca am fi in stare sa ne tragem in teapa si propria mama cand e vorba de lacomia persoanei noastre.

Nu pup pe nimeni nicaieri dar te-am dat exemplu pentru ca multi au vb aiurea de "observatiile" tale fara a intelege baza lor,sincer chiar te inteleg dc mai faci misto de ei,dar se pare ca sunt sensibili si in generala sau liceu au fost batuti de au ajuns in stadiu de a nu gusta o gluma sau o critica,poate ca in lumea lor ei au dreptate si noi nu.
Legat de moderatori se pare ca mai sunt "ZEI" care modifica posturi si lasa sa se vada doar ROZUL stergand posturi care aduc critici la adresa lor sau nu se incadreaza in standardele bunului lor simt.Realitatea e dura obijnuiti-va,acceptati si invatati din orice lucru spus fie el de lauda sau de critica asa cum orice sut in fund e un pas inainte
BlueAngel is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 15:12   #42
RobertRFG
Dacia Driver

Stage 5
 
RobertRFG's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,604
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

Quote:
Originally Posted by Muttley View Post
Apropo de moderatori, as avea o curiozitate mica, macar acum, in cadrul asta cat de cat "organizat".
SUBLINIEZ, nu ma mai intereseaza, da' macar acu', intr-al 14-lea ceas, sa vad cam ce pareri primesc.

Deci intreb p-un exemplu oarecare: se ia un user oarecare, minor, care mai are aprox 4 ani pana la varsta la care (legal) ar putea obtine permis de conducere. Respectivul user conduce, pe drum public. Restul membrilor sunt impacati cu situatia, se fac ca ploo, probabil o aproba. Apare alt user, eu adica, si posteaza ceva legat de aceasta stare de fapt, evident, nefiind de acord cu ceea ce se intampla. Mai degraba revoltat.
Moderatorii sterg.

Acu-ntrebarea: ce e flame, ce e discutie-n contradictoriu, se sterge neconditionat?
Parerea mea, ca-mi permit sa am una, este ca o situatie de acest tip (cea de mai sus) trebuie mediatizata, combatuta, CONDAMNATA. Daca nu de useri, mai ales de niste moderatori, care in afara de a avea un regulament oarecare de aplicat, ar trebui sa aiba si o bruma de judecata si de conduita.

Ca sa inchei, moderarea de pe aceasta sectiune mi se pare precara. Si, a 3-a oara spun, nu ma mai deranjeaza cu nimic

--------------------------------

BlueAngel, ti-am raspuns la-ntrebari pentru ca mi le-ai adresat si pentru ca erai in cautarea unui raspuns. De ce n-as fi facut-o? De ce sa ma comport urat, prost si GRESIT? Suntem oameni civilizati (cum zicea mai sus cineva, in anu' de gratie 2011 era noastra), nu hiene care se bat p-o mortaciune.
Tu chiar crezi ca mucosii aia conduc pe drumuri publice?...vorbesc si ei sa nu taca din gura si sa se dea mari ca vezi tu doamne sunt un zeu daca prostesc lumea ca la 14 ani conduc masina lu taticu....cred ca ar trebui facut un topic ceva de genul "Ce user merita ban?" dar nu ban pe 1 luna,ban permanent si daca se poate si pe ip sa nu isi mai faca alt cont sa polueze aiurea pe aici...
RobertRFG is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 15:29   #43
BlueAngel
Dacia Driver

Stage 5
 
BlueAngel's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,048
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

Quote:
Originally Posted by RobertRFG View Post
Tu chiar crezi ca mucosii aia conduc pe drumuri publice?...vorbesc si ei sa nu taca din gura si sa se dea mari ca vezi tu doamne sunt un zeu daca prostesc lumea ca la 14 ani conduc masina lu taticu....cred ca ar trebui facut un topic ceva de genul "Ce user merita ban?" dar nu ban pe 1 luna,ban permanent si daca se poate si pe ip sa nu isi mai faca alt cont sa polueze aiurea pe aici...
Eu sunt curios de o chestie,TU de ce te crezi mai presus de ei,cu ce te deosebesti tu? ce ai facut tu asa de important la masina incat sa nu meriti sa fi banat?Vad ca vorbesti mult dar fapte nu prea vad,masina ta e simpla nu e cine stie ce si nici prea multe "imbunatatiri" nu i-ai adus inafara de cele vizuale,cu ce ai fi tu mai diferit fata de ceilalti?
BlueAngel is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 17:39   #44
RobertRFG
Dacia Driver

Stage 5
 
RobertRFG's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,604
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

Da tu ce ai facut la masina ta??crezi ca eu stau sa pun poze pe forum la tot ceea ce fac masinii mele??chiar te intereseaza ce ma facut eu la masina mea??fata de tine eu am inceput de la 0...nu am luat o dacie gata facuta....
uite niste exmple...motor schimbat si imbunatatit(de mine,nu de tata sau de mecanic),suspensie facuta de mine (amortizoarele fiind intarite de mine),jante aliaj,pregatita pentru vopsit si vopsita de mine....cam ce ai mai vrea sa ii fac??sa ii schimb motorul cu unu dasta strain??uite ca nu am nevoie...

acum sunt curios ce ai facut tu....ai avut dacia aia facuta de fostul propietar si nu arata diferit de a mea(tot simpla era)....acum ai nova sau supernova care la fel nu are nimic interesant dar uite ca si tu comentezi pe topicul asta....

Hai acum du-te si leaga-te de altcineva ca nu ne tragem de sireturi....
RobertRFG is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 18:07   #45
BlueAngel
Dacia Driver

Stage 5
 
BlueAngel's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,048
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cānd vorbăria īn exces pe forum devine inutilă/dăunătoare?

Quote:
Originally Posted by RobertRFG View Post
Da tu ce ai facut la masina ta??crezi ca eu stau sa pun poze pe forum la tot ceea ce fac masinii mele??chiar te intereseaza ce ma facut eu la masina mea??fata de tine eu am inceput de la 0...nu am luat o dacie gata facuta....
uite niste exmple...motor schimbat si imbunatatit(de mine,nu de tata sau de mecanic),suspensie facuta de mine (amortizoarele fiind intarite de mine),jante aliaj,pregatita pentru vopsit si vopsita de mine....cam ce ai mai vrea sa ii fac??sa ii schimb motorul cu unu dasta strain??uite ca nu am nevoie...

acum sunt curios ce ai facut tu....ai avut dacia aia facuta de fostul propietar si nu arata diferit de a mea(tot simpla era)....acum ai nova sau supernova care la fel nu are nimic interesant dar uite ca si tu comentezi pe topicul asta....

Hai acum du-te si leaga-te de altcineva ca nu ne tragem de sireturi....

Asta am vrut sa dovedesc ca nici tu nu poti accepta cand cineva iti reproseaza ceva si nu poti raspunde pe un "ton" matur.Asta este defectul multora de pe acest forum.Nu contest munca ta stiu ce ai facut la masina si tot ce am zis a fost pentru a demonstra reactia unora cand cineva nu are cuvinte de lauda.
Stiu ce ai lucrat la masina si cat ai lucrat in mare parte din ceea ce am vazut pe tocpicul tau si prin ceea ce am trecut si eu.Legat de masina mea nu am luat-o gata facuta as putea sa iti arat poze sa vezi starea in care era cand am luat-o eu,masina statuta de 1 an si ceva si luata de la un cap la altul,in fine nu am postat si eu tot doar partile mai buna sa nu arat ce gunoi de masina luasem.Motorul masinii l-am facut de 3 ori pana a iesit cum a trebuit si crede-ma am fost plin de ulei din cap pana in picioare pentru ca nu mi-am permis sa arunc cu banii la mecanici iar tata abea daca stie sa regleze avansul si sa sufle in jiclor...in fine iar supernova e cumparata din munca mea din banii mei si masina aleasa de mine pentru ca eram constient de ce suma trebuia investita in dacia veche sa o aduc unde trebuia,asa ca am ales ca daca vreau sa fac ceva sanatos sa fie pe o masina care sa merite Momentan nu impresioneaza cu nimic ca nu imi place sa vorbesc aiurea dar in curand dupa ce ma documentez foarte bine vei vedea ceva "impresionant"

Asa ca ia exemplu si nu te mai agita cand vine vorba ca cineva sa iti ia munca la rost si ai putea sa ii raspunzi dand dovada de cultura si bun simt
Succese in continuare.

Last edited by BlueAngel; 11-02-11 at 18:09.
BlueAngel is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -