Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > SKODA > Alte discutii Skoda

Reply
 
Thread Tools
Old 16-05-07, 20:38   #1
SPEEDYX

Stock
 
Join Date: May 2007
Posts: 6
Default ClubSkoda merita

Salutare Skoderilor!

ma gandeam sa va fac o propunere ... si anume sa ne strangem noi astia de ne dam cu skodele pe forumul asa special si dedicat skodelor !

eu unu deja sunt infipt acolo si cred ca e bine venit forumul ...

adresa forumului este www.clubskoda.tk

nu prea e lume pe acolo, se pare ca nu e deschis de mult timp, e pacat de el ca arata si bine plus ca e un loc dedicat ...

va astept acolo.

Salutare !
SPEEDYX is offline   Reply With Quote
Old 12-06-07, 12:13   #2
roby200687

Stage 5
 
roby200687's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,950
Member of:
[SKODA]
Default Re: ClubSkoda merita

buna idee ...i'm IN
roby200687 is offline   Reply With Quote
Old 08-11-07, 14:44   #3
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: ClubSkoda merita

fratilor,noi am pus-o si de o intalnire a posesorilor de skoda.mai urmariti si voi forumul!!!
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 02:45   #4
Stuey

Stage 5
 
Stuey's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 647
Default Re: ClubSkoda merita

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
fratilor,noi am pus-o si de o intalnire a posesorilor de skoda.mai urmariti si voi forumul!!!
Ce facem aici?ne furam ideile ? noi organizam intalniri si voi veniti cu "join the club"? pai nu se poate asa...Am cautat pe google de m-a luat capu'
"club skoda" si acum, cand vrem noi sa infiintam ceva, veniti voi cu idei?
NU SUNT DE ACORD...Speedyx...cat ai cautat u pe 4tuning...?sa vezi cat de interesati sunt oamenii?si acu vii sa faci reclama la alt site? NU E FRUMOS...noi am pus suflet!!!Nu vreau sa supar pe nimeni, dar...totusi...
PLUS K LA SKODA MEETING AU VENIT DOAR CEI DE PE 4TUNInG(nush daca sunt logati si pe clubskoda.tk....desi nu cred)
Concluzia: sa fim originali si sa facem noi ceva unic...poate o sa facem un site care o sa fie .ro
__________________
My Love!!! Skoda Octavia 1---1.6---102 cp

https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda/58549-my-love-octavia-1-a.html (stare actuala : Stock)
Stuey is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 08:21   #5
mbgd

Stage 4
 
mbgd's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 216
Default Re: ClubSkoda merita

salut.eu am fost pe clubskoda dar nu e nimeni pe acolo.acum,daca tot am facut intilnirea si ne-am cunoscut,cred ca trebuie sa ne intilnim iar ca sa vedem daca facem un fanclub sau ceva.ca ,constat,altii vor sa faca asta desi threatul lui speedyx este postat din luna mai.asa ca ,ganditi-va la asta toti cei ce sunt in pozele de la intilnire! ce parere aveti?

STUEY: ti-a venit masina?
__________________
DON'T WORRY,BE HAPPY!!!
mbgd is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 10:32   #6
Stuey

Stage 5
 
Stuey's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 647
Default Re: ClubSkoda merita

Quote:
Originally Posted by mbgd View Post
salut.eu am fost pe clubskoda dar nu e nimeni pe acolo.acum,daca tot am facut intilnirea si ne-am cunoscut,cred ca trebuie sa ne intilnim iar ca sa vedem daca facem un fanclub sau ceva.ca ,constat,altii vor sa faca asta desi threatul lui speedyx este postat din luna mai.asa ca ,ganditi-va la asta toti cei ce sunt in pozele de la intilnire! ce parere aveti?

STUEY: ti-a venit masina?
Nu ink...am sunat la reprezentanta si au zis ca mai intarzie livrarea si abia la sfarsitul lunii ajunge (odata cu zapada ).asta e...
P.S: imi cer scuze daca am ofensat pe cineva cu ce-am zis mai sus....dar nu stiam ca postul e vechi (luna mai)...

Last edited by Stuey; 09-11-07 at 10:35.
Stuey is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 15:41   #7
mbgd

Stage 4
 
mbgd's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 216
Default Re: ClubSkoda merita

stuey!nu uita :ROTI DE IARNA!.asta daca nu vine ea echipata cu ele ca asa au in obicei.iarna mai baga roti de iarna la livrare.
mbgd is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 19:14   #8
eddycdk
Skoda Driver


Stage 5
 
eddycdk's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 2,508
Member of:
[Colectionar Machete]
[SKODA]
[4Tuning International]
Default Re: ClubSkoda merita

a mea a venit in plina iarna (15 dec) cu cauciucuri intermediare
chestia cu clubul imi surade. sunt sigur k dupa ce il infiintam vor aparea si membrii...la cate Skode circula pe drumurile noastre...
__________________
2013 creamy white i30 / OEM+ style

eddycdk is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 20:40   #9
roberto69

Stage 5
 
roberto69's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 301
Default Re: ClubSkoda merita

Fratilor nu ma vai certati atat. Chiar conteaza cine organizeaza intalnirile sau faptul ca toti iubim aceeasi marca. Eu personal sunt inscris pe mai multe forum-uri insa sincer cel mai interesant este asta http://forum.skoda-club.ro/index.php
roberto69 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 20:46   #10
roberto69

Stage 5
 
roberto69's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 301
Default Re: ClubSkoda merita

Acum depinde ce cauta fiecare, vrei sfaturi depre tuning si idei noi atunci 4tuning este locul potrivit, vrei informatii tehnice si sfaturi de la oameni pregatiti intri pe skoda-club sau VW. Personal am participat la doua intalniri ale membrilor skoda-club (in Sighisoara si in Balcik) si pot sa spun ca am cunoscut numai oameni de calitate si adevarati pasionati de marca Skoda.
roberto69 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-07, 13:02   #11
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: ClubSkoda merita

frate,vad ca faci reclama nesimtita la alt site.stai pe site-ul ala daca e asa misto si lasa-ne pe noi
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-07, 01:25   #12
al3xavier
Skoda Driver

Stage 4
 
al3xavier's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 298
Member of:
[SKODA]
Default Re: ClubSkoda merita

eu zic ca roberto69 si SPEEDYX sa va tineti parerile pt voi....noi ne-am chinuit sa facem o intalnire si un club ca sa veniti voi cu o reclama la un alt site, e chiar de ca**t faza....rog un moderator sa ia masuri
__________________
A morning without coffee is like ... life without Skoda!


Don't smoke cigarettes! Don't take any drugs!Don't go out night!Just FUCK!
al3xavier is offline   Reply With Quote
Old 15-11-07, 18:53   #13
mbgd

Stage 4
 
mbgd's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 216
Default Re: ClubSkoda merita

nu va mai agitati baieti.a incercat si el.la viitoarea intilnire,va spun eu ce si cum despre alte forumuri.asta daca nu o sa vedeti singuri. BAFTA!
mbgd is offline   Reply With Quote
Old 16-11-07, 19:32   #14
roberto69

Stage 5
 
roberto69's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 301
Default Re: ClubSkoda merita

Quote:
Originally Posted by mbgd View Post
nu va mai agitati baieti.a incercat si el.la viitoarea intilnire,va spun eu ce si cum despre alte forumuri.asta daca nu o sa vedeti singuri. BAFTA!
Poate povestesti si despre Brady, despre Doru si nu uita sa mentionezi ca in 7 zile ai petrecut 14 ore pe "alte" forumuri. Mare caracter.....
roberto69 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-07, 19:55   #15
mbgd

Stage 4
 
mbgd's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 216
Default Re: ClubSkoda merita

Quote:
Originally Posted by roberto69 View Post
Acum depinde ce cauta fiecare, vrei sfaturi depre tuning si idei noi atunci 4tuning este locul potrivit, vrei informatii tehnice si sfaturi de la oameni pregatiti intri pe skoda-club sau VW. Personal am participat la doua intalniri ale membrilor skoda-club (in Sighisoara si in Balcik) si pot sa spun ca am cunoscut numai oameni de calitate si adevarati pasionati de marca Skoda.
explica ce ai scris mai sus! da,am mare caracter pentru ca nu am facut reclama la alte site-uri,nu m-am ascuns cu alt nume prin alte locuri. si inca ceva:am pus o intrebare si aici si in alta parte si am primit raspuns de acolo.asta nu inseamna ca nu am voie sa intru in alte parti.UNDE AI FOST CAND AM FACUT PRIMA INTILNIRE? si inca o problema:toti aveti masini noi dar,cand se va strica ceva,care stie sa o repare sau sa dea un sfat(sa nu se supere cei cu care m-am intilnit si care suntem in pozele de pe site). Asa ca nu iti mai da cu presupusul si incearca sa nu mai comentezi inutil ca nu suntem in competitie cu alte cluburi sau site-uri! iti urez numai de bine si BAFTA in trafic!


P.S. sau poate te deranjeaza ca niste baieti tineri vor sa faca alt club care este mai mult de tuning decat mecanica si alte probleme din trafic?

Last edited by mbgd; 16-11-07 at 19:58.
mbgd is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -