Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-02-08, 23:30   #1
kontra

Stage 5
 
kontra's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,356
Default Opel Calibra furat in data de 17.02.2008

Povestea suna cam asa:in data de 17.02.2008 am parcat masina un Opel Calibra negru cu numere de bulgaria in fata blocului undeva in zona titan pe o strada foarte circulata si luminata in jurul orei 22.
In dimineata zilei de 18.02.2008 i jurul orei 8 am am constatat disparitia masinii...mers la politie,bla,bla,bla tot tacamul.in jurul orei 12 in aceiasi zi ma suna politia si imi spune ca mi-a gasit masina si mergem impreuna la fata locului.
Masina a fost gasita pe Strada Galitei sau asa ceva undeva in zona Andronache in tiganie.Cand am ajuns la masina mi-a stat inima....de pe masina fusese taiata usa dreapta CU FLEXUL fusese furat spoilerul fata,cd-ul LG,statia ALPINE,12 difuzoare MACAUDIO,filtre,trusa de scule,rezerva,eleronul de pe portbagaj marca zender,presurile,maruntisuri etc.
De mentionat ca cu masina nu s-au facut decat 7 km conform kilometrajului exact din titan pana in andronache....
Daca cineva are cel mai mic indiciu despre cele intamplate sau daca stie vreo calibra lovita pe dreapta sau pe fata in special neagra rog PM.
SAU 0731081866.OFER RECOMPENSA.
NU IL VOI IMPLICA IN NICI UN FEL.......
__________________
diverse...
kontra is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -