Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Reply
 
Thread Tools
Old 30-07-18, 01:18   #1
Madalinbulu

Stock
 
Join Date: Jul 2018
Posts: 1
Default Salut! Bine v-am gasit!

Salut, Ma numesc Madalin, din Jud Constanta, am 30 de ani, locuiesc in Germania, pot spune ca va stiu si vizitez ocazional practic de cand s-a infiintat siteul,dar in adolescenta consideram ca nu imi trebe mie forum de masini... eu stiu tot! (arogant pueril) insa de scurt timp m-am apucat de un proiect auto. Am nevoie de pareri si indrumari in parcursul proiectului, asa ca iata-ma aici!
Detin "Abecedarul" auto de 12 ani, sunt pasionat de masini, iar in 2014 am facut si o scoala de pilotaj auto aici in Nemtia

Mi-as dori sa fac o postare cu inceputul proiectului meu si va rog sa imi spuneti mai exact unde este indicat sa deschid acest topic. Nu am experienta asa mare cu forumurile si din pacate nici timp suficient nu am sa va citesc tot forumul e prea mult material! cred ca la "masina mea" dar nu-s sigur,
Va astept cu un raspuns, Va multumesc!
Madalinbulu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -