| Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum |
21-03-04, 19:27
|
#106
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,297
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
deci...e buna ideea cu votul ... dar nu vreau sa se supere x-ray pt. k am pus si eu un model sau ceva de genul asta ...
Si acum o parere personala : eu unu mai am vreo cateva luni pana iau permisu si ce poza pun eu pe tricou ? as putea sa pun alta masina dar daca nu ma reprezinta degeaba ... oricum e super misto modelul cu masina .. dar eu unu n-am ce sa pun acolo si sunt mai multi in situatia asta
O sa incerc sa fac desenu mai clar ...deci cu aia de pe spate sa se vada mai bine ...
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
|
|
|
21-03-04, 19:56
|
#107
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of: [Old School Cars]
|
bine zis... shi nushtiu... sper sa nu se supere X-Ray pe mine da' mie mi se pare nasol sa ai tricou cu poza cu mashina ta... ii ca shi cum tz-ai face tricou cu poza cu femeia ta
__________________
|
|
|
21-03-04, 20:01
|
#108
|
Stage 2
Join Date: Jul 2003
Posts: 62
|
Si mie mi se pare tot la fel si in plus eu unul nu am masinia  ce sa pun pe tricou masina altuia bleah
|
|
|
21-03-04, 20:20
|
#109
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 647
|
Cred ca toti ar trebui sa avem aceleasi tricouri cand ne intalnim.Totusi cred ca ideea lui X-ray este buna pentru ca pe partea din fata fiecare are nick-ul lui...si ne recunoastem mai repede....eu asha cred  acum sa nu ma condamnati DAR eu sunt de acord cu X-ray pentru primul model de tricou...(pentru cei FARA masina sau carnet)
|
|
|
21-03-04, 21:06
|
#110
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
dar..nu trebuie..sa fie neaparat..cu poza masini..nikul..ar ajunge..
|
|
|
21-03-04, 21:56
|
#111
|
|
4 Speed Squad Member
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of: [Super Moderators] [Moderators] [4 Speed Squad] [Observator 4tuning] [REDACTOR 4TUNING] [PARTICIPANT CURSE] [VW]
|
Am incercat si eu o mica prelucrare a ceea ce a fost pus pan' acu. E ceva mai discret, parerea mea
|
|
|
21-03-04, 22:30
|
#112
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of: [Old School Cars]
|
tot al lui al3xius imi place mai mult...
|
|
|
21-03-04, 23:40
|
#113
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
ba da ..arata frumops..asa acuma nu ma pot decide..
|
|
|
22-03-04, 07:45
|
#114
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
|
Am vrut sa ma ocup eu de chestia asta si as vrea sa fiu (sau macar sa \"par\") serios. Preturile le stiti, v-am dat toate detaliile....cand aveti de gand sa strangeti banii aia ca VINE VARA OAMENI....SI N-AM FACUT NIMIC! !!!!
asa o s-o lasam \"lasa pe maine\" si o sa vedeti ca vine iunie-iulie si n-o sa avem tricouri .... asa e ... unii zic ca nu prea se organizeaza nimic, dar asta nu poate fi vina unei singure persoane....(si la prisma si peste tot e valabil asta) ... trebuie sa fim mai hotarati , noi parca nici nu stim ce vrem ...in fine ...
sper sa imi dati un raspuns CLAR, sau daca nu, sa se ocupe altcineva cu mai multa autoritate.
__________________
tractor u650 cu tempomat
|
|
|
22-03-04, 08:36
|
#115
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of: [Moderators] [4 Speed Squad]
|
A reinviat ZMD !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mane, ocupate frate si tu ca m-am saturat sa vad desene si numai desene.
Pe bune acuma !! Zi mie ca te ajut eu nene sa mobilizam oamenii. Ii strang eu pe toti. Zici o data si cu asta basta. Vb pe messenger.
|
|
|
22-03-04, 13:32
|
#116
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of: [Old School Cars]
|
ZMD, da-mi terog un mail cu modelu care vretzi sa-l imprimatzi ca sa imi fac shi eu aici la cluj... [email protected]
|
|
|
22-03-04, 13:47
|
#117
|
Stage 2
Join Date: Jul 2003
Posts: 62
|
cika am facut si eu din joaca un tricou
|
|
|
22-03-04, 14:01
|
#118
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of: [Old School Cars]
|
pt spate:
de omul ala nu avem nevoie
jos cu el... fara fundal galbe, sa ramana tot pe negru, doar caracterele sa fie galbene...
iar pt fatza... nu se potriveshte scrisu argintiu cu restu.... doar daca scriem shi pe spate cu argintiu
PEACE!
|
|
|
22-03-04, 16:54
|
#119
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of: [4 Speed Squad] [FORD]
|
..astazi am fost in CARRFOUR Orhideea...si am intrebat acolo k e o firma care se ocupa de imprimeuri ..si cu tricu de la ei costa vreo 350000..dar pretul creste daca se fac mai multe desene ..eu am intrebat dk mai punem o poza format A4 si a zis k ajunge la 350000..si dk mai punem si sigla cu nick-ul inca vreo 60000.....si cica se poate face reducere de maxim 15% in functie de cate tricouri se fac....
P.S:..trebuie sa le aratam un model si or sa ne spuna cam cat costa exact...desi eu cred k e cam scump...poate gaseste altcineva mai ieftin .. 
P.S:..o sa ma duc zilele astea cu o disketa sa le arat pozele sa vedem cam cat ar costa dar imi trebuie modelul exact ...asa k hotarati-va..si apoi vedem ce facem..
__________________
I figured...If i study high!!...Take the test high !!...I get high scores!!
F.Focus II Sea Grey 1,4 16v 80HP:
Folie Llumar 50%F 80%S
Jante aliaj R16 model ST
|
|
|
22-03-04, 18:49
|
#120
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
da..buna ideia..poi haideti odata sa ne decidem ..eu sunt de acord cu orice..fel..numai sa le facem odata..
|
|
|
|
|