Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Reply
 
Thread Tools
Old 18-11-12, 07:14   #31
Griffo

Stage 5
 
Griffo's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 865
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Quote:
Originally Posted by DUB-R View Post
Nu, il confuzi cu Abbas care din cate stiu eu nu are si RS5
Esti offtopic cam in proportie de 110%!

Daca ar fi anti-talent Nadir Tamuz nu ar fi ajuns pana acolo asa ca 60 secunde din pretiosul vostru timp e mai mult decat suficient.
__________________
https://forum.4tuning.ro/signaturepics/sigpic28246_13.gif
Griffo is offline   Reply With Quote
Old 18-11-12, 11:23   #32
DUB-R

Stage 5
 
DUB-R's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 464
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Quote:
Originally Posted by Griffo View Post
Esti offtopic cam in proportie de 110%!

Daca ar fi anti-talent Nadir Tamuz nu ar fi ajuns pana acolo asa ca 60 secunde din pretiosul vostru timp e mai mult decat suficient.
I-am raspuns omului, de ce te bagi tu ca musca-n lapte ?
DUB-R is offline   Reply With Quote
Old 18-11-12, 12:33   #33
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Quote:
Originally Posted by scrisit View Post
Atat timp cat e un forum deschis si emisiunea publica ai dreptul la a-ti exprima opnia!

Ca tu il asculti pe ragusitul ala si-ti place e problema ta! Pupa-l tu, nu suntem toti nevoiti s-o facem.
imi para rau ca nu imi pot e4xprima liber ce cred despre tine.o sa incerc totusi sa ma exprim elegant:ESTI PRAF!
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 18-11-12, 13:49   #34
skype09

Stage 5
 
skype09's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 713
Member of:
[Opel]
[Colectionar Machete]
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

comunitatea ''''''' ce treaba are 4tuning cu xfactor ... totul devine comercial nu mai ramane nimic original, daca avea vreo proba la un concurs auto, ba zic, da asa ... voi care sunteti niste mega moderatori chiar nu vedeti ce scrie ,,publicul''? va doare undeva ca vrem postari legate de lumea auto si nu caterinca de 2 lei, nu pentru asta intru pe site si pe forum, exact ce se intampla in tara , noi tipam ca nu mai vrem cu presedintele, el face tot ce vrea el ...
skype09 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-12, 15:20   #35
the teacher

Stage 3
 
the teacher's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 131
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Down exista buton ??????????????? ca altceva nu merita , jurati de doi bani , concurenti de doi bani ....emisiune de doi bani :P

Last edited by the teacher; 18-11-12 at 15:23.
the teacher is offline   Reply With Quote
Old 18-11-12, 19:49   #36
skype09

Stage 5
 
skype09's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 713
Member of:
[Opel]
[Colectionar Machete]
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Quote:
Originally Posted by the teacher View Post
Down exista buton ??????????????? ca altceva nu merita , jurati de doi bani , concurenti de doi bani ....emisiune de doi bani :P
Dan Bitman ? de doi bani ? si unii concurenti chiar au voce adica na ... m-ai convins ca probleme mele de a judeca ce este in jur sunt minore )
skype09 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-12, 20:13   #37
Marian2k4

Stock
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 7
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

@sharkylete: tu ai o problema . Nu stiu de unde ti-a venit ideea ca ti-as fi raspuns tie, am dat quote la postul altcuiva. In fine .. nu inteleg de ce esti impotriva ideii de a-l promova pe Nadir sau oricare alt concurent din concursul asta. Si nici nu vreau sa inteleg. Poate trebuia sa te gandesti tu mai bine ca unii oameni de pe forum nu se uita la emisiune, iar daca vad thread-ul, se vor uita si il vor vota pe Nadir daca vor, nu pentru ca ar fi obligati. Dar cred ca e prea complicat pentru tine. Iar idioti sunt oamenii care nu se uita la emisiune, n-au ureche muzicala sau habar despre ce inseamna munca in domeniul asta, isi dau cu parerea aiurea despre concurenti, juriu si mai si jignesc fara motiv

@skype09: legatura o vei gasi in primul post, daca il citesti :P.
Marian2k4 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-12, 20:32   #38
skype09

Stage 5
 
skype09's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 713
Member of:
[Opel]
[Colectionar Machete]
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Quote:
Originally Posted by Marian2k4 View Post

@skype09: legatura o vei gasi in primul post, daca il citesti :P.
titlu de cancan pe 4tuning :-j
skype09 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-12, 22:13   #39
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Exclamation Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Quote:
Originally Posted by Marian2k4 View Post
Vad ca unii nu-l sustin, e normal, fiecare sustine si voteaza pe cine vrea, dar va rog sa va abtineti de la comentarii idioate ca cel de mai sus, nu-si au rostul. Eu o sa-l sustin si o sa-l votez pana in finala, cand va iesi invingator .
Imi cer scuze daca am inteles gresit dar am crezut ca te refereai la postul meu.

Quote:
Originally Posted by Marian2k4 View Post
@sharkylete: tu ai o problema . Nu stiu de unde ti-a venit ideea ca ti-as fi raspuns tie, am dat quote la postul altcuiva. In fine .. nu inteleg de ce esti impotriva ideii de a-l promova pe Nadir sau oricare alt concurent din concursul asta. Si nici nu vreau sa inteleg. Poate trebuia sa te gandesti tu mai bine ca unii oameni de pe forum nu se uita la emisiune, iar daca vad thread-ul, se vor uita si il vor vota pe Nadir daca vor, nu pentru ca ar fi obligati. Dar cred ca e prea complicat pentru tine. Iar idioti sunt oamenii care nu se uita la emisiune, n-au ureche muzicala sau habar despre ce inseamna munca in domeniul asta, isi dau cu parerea aiurea despre concurenti, juriu si mai si jignesc fara motiv

Nu suntem pe aceeasi lungime de unda...
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 18-11-12, 22:26   #40
m3_catalin

Stage 2
 
m3_catalin's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Quote:
Originally Posted by skype09 View Post
Dan Bitman ? de doi bani ? si unii concurenti chiar au voce adica na ... m-ai convins ca probleme mele de a judeca ce este in jur sunt minore )
Nenea, te-ai nascur ieri?
La noi totul e regizat si toti juratii au primit o caruta de bani sa joace teatru inclusiv Cheloo.

Daca era sa fie totul original nu aparea Cheloo la tv asa de comercial, isi vedea de ale lui dar in cazul de fata e platit cu mii sau zeci de mii de euro sa joace un rol de papusa asa ca nu mai traiti cu senzatia ca juratii iau decizii de capul lor.

Sunt alesi 3 vedete ca sa prosteasca multimea..
m3_catalin is offline   Reply With Quote
Old 18-11-12, 23:39   #41
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Multi de aici sunteti penibili, nu stiu ce cautati pe acest forum, in aceasta comunitate.

Nu cred ca vedeti zilnic astfel de mesaje si o rugaminte din partea cuiva de ajutor. Apare un mesaj pe an, gata, generalizati in mod penibil.

Oricine ar avea nevoie de ajutor si 4Tuning ar putea contribui cu ceva, va primi ajutor din partea noastra.

E chiar greu si dincolo de inteligenta unora sa zica: domne, mie imi place mai mult cum canta Vasilica, asa ca nu voi vota cu Nadir.

Mereu e mai usor sa jigniti aiurea. Nu e frumos.
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 19-11-12, 00:01   #42
mfdunhill

Stock
 
Join Date: May 2011
Posts: 2
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Quote:
Originally Posted by DUB-R View Post
Nu, il confuzi cu Abbas care din cate stiu eu nu are si RS5
imi cer scuze, are RS4. l-am intalnit in parcarea de la Obor unde mi-a facut "cunostinta" cu arsenalul.
mfdunhill is offline   Reply With Quote
Old 19-11-12, 00:39   #43
Marian2k4

Stock
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 7
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Thumbs up @Hondarul

Cum spuneam, Nadir trece mai departe. Cum spuneam ( din nou ), 2B au fost eliminati si Station4 sunt pe cale sa fie. Cheloo are votul decisiv si a promis de data trecuta, plus ca au dat-o in bara grav

Multumim celor care au votat!
Marian2k4 is offline   Reply With Quote
Old 19-11-12, 10:08   #44
VwV~GLF~

Stage 5
 
VwV~GLF~'s Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 466
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Nu inteleg ce legatura are Nadir teroristu asta cu 4tuning.....
VwV~GLF~ is offline   Reply With Quote
Old 19-11-12, 10:31   #45
Marian2k4

Stock
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 7
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Nu inteleg ce legatura ai tu cu pamantul asta. Terorista e maica-ta pentru ca ti-a dat nastere. Invatati sa va comportati taranilor, de aia rade toata lumea de noi! Pacat ca jegul de pe interior si prostia nu se pot sterge din tara asta, altfel am fi fost si noi mai normali..
Marian2k4 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -