Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

View Poll Results: Tu il sustii pe EvlSant0s ?
DA 406 87.69%
NU 57 12.31%
Voters: 463. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 13-07-12, 11:06   #136
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by chyryCRY View Post
ieri am ajuns primii eu chelie si inca un prieten haha am baut circa 2-3 litri de cola din doze de cola una dupa alta (erau promotori care imparteau,saracii erau obligati sa spuna la fiecare persoana in parte "buna,bucurate de muzica alaturi de cola" pe deasupra m-ai trebuiau sa le si desfaca ....) au fost si tricouri circa 10-15 tricouri eu am obtinut unul dar cel m-ai mult ma bucur ca am putut sal sustinem pe acest om care era foarte buimac nu stia cum sa se m-ai imparta acum din cate stiu azi trebuia sau trebuie sau deja i-a dus pe morar si buzdugan in costinesti cu noua lui achizitie 208-ul genial de fel ... Felicitari Santos meriti din plin castigul ! ar fi grozav sa postezi filmul in care au fost numarati sustinatorii ! sti ce zic ...FELICITARI
.....intai ati devastat IKEA ) :P:P:P
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 13:46   #137
alex.sparco

Stage 5
 
alex.sparco's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 352
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by chyryCRY View Post
ieri am ajuns primii eu chelie si inca un prieten haha am baut circa 2-3 litri de cola din doze de cola una dupa alta (erau promotori care imparteau,saracii erau obligati sa spuna la fiecare persoana in parte "buna,bucurate de muzica alaturi de cola" pe deasupra m-ai trebuiau sa le si desfaca ....) au fost si tricouri circa 10-15 tricouri eu am obtinut unul dar cel m-ai mult ma bucur ca am putut sal sustinem pe acest om care era foarte buimac nu stia cum sa se m-ai imparta acum din cate stiu azi trebuia sau trebuie sau deja i-a dus pe morar si buzdugan in costinesti cu noua lui achizitie 208-ul genial de fel ... Felicitari Santos meriti din plin castigul ! ar fi grozav sa postezi filmul in care au fost numarati sustinatorii ! sti ce zic ...FELICITARI
La inceput statea lumea pe langa promotorii aia...dupa alergau ei dupa noi )
alex.sparco is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 14:52   #138
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by rover_cabrio View Post
NU-TI pune mintea cu OMU asta ca m-a intrecut si pe MINE ..si automat te INTRECE si pe TINE !!!

REPLICA lui la adresa mea pe PRIVAT : nu ai avut doar o litera pusa gresit...ai scris cum se pronunta si fara cratima,iar asta inseamna canibalizarea limbii tale materne !

AM scris PEUGEOT cu "j" (PEUJEOT) ... IN FINE omul este 100% unul din cei care au dat nu MERITA MASINA ..astia nici nu merita ATENTIE !!!
Du-te ma si otraveste-te...cum draq sa nu ma kc pe tine de ras cand aberezi ca esti din Paris si tu scrii "Peujeoturi" si cu majuscule...dupa ce ca bubui mai si semnalizezi...
__________________
GTA is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 15:23   #139
BR96FLR

Stage 3
 
BR96FLR's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 137
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by chyryCRY View Post
ieri am ajuns primii eu chelie si inca un prieten haha am baut circa 2-3 litri de cola din doze de cola una dupa alta (erau promotori care imparteau,saracii erau obligati sa spuna la fiecare persoana in parte "buna,bucurate de muzica alaturi de cola" pe deasupra m-ai trebuiau sa le si desfaca ....) au fost si tricouri circa 10-15 tricouri eu am obtinut unul dar cel m-ai mult ma bucur ca am putut sal sustinem pe acest om care era foarte buimac nu stia cum sa se m-ai imparta acum din cate stiu azi trebuia sau trebuie sau deja i-a dus pe morar si buzdugan in costinesti cu noua lui achizitie 208-ul genial de fel ... Felicitari Santos meriti din plin castigul ! ar fi grozav sa postezi filmul in care au fost numarati sustinatorii ! sti ce zic ...FELICITARI
Ar trebui sa-i duca cu"rabla"... sa vada si ei ce poate face acea "rabla"
Felicitari pentru masina !!
BR96FLR is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 17:23   #140
gbrheaton

Stage 5
 
gbrheaton's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 852
Member of:
[FORD]
[VW]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Felicitari santos!
gbrheaton is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 17:36   #141
calibrazor
Opel Driver

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 845
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Opel]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Pentru filmele pe care le faci meriti din plin premiul. Felicitari. Chiar ma bucur ca un pasionat de masini poate avea astfel de surprize/bucurii.
calibrazor is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 19:17   #142
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by GTA View Post
Du-te ma si otraveste-te...cum draq sa nu ma kc pe tine de ras cand aberezi ca esti din Paris si tu scrii "Peujeoturi" si cu majuscule...dupa ce ca bubui mai si semnalizezi...
esti BOLNAV de tine omule dute la doctor ..esti lider acolo in oras !
ai noroc ca mi-am luat 2 banuri in ultima perioada pentru REPLICA care le-am dato celor ca tine si am ajuns concluzia sa nu mai ma pun la mintea voastra ca ma bateti prin experienta acumulata !

cu aceasta okazie poate termini si tu cu aberatiile si vedeti de jegul din fata ta si numai te baga in seama cu japca aiurea ...te-ai gasit la si cine sa comentezi si sa corectezi INTELIGENTULE ..nu cumva ai si vreo 2 mastere ?
__________________

anvelope IARNA import Germania Elvetia 13"-22" tel: 0768 885511 , 0762 333322

Last edited by rover_cabrio; 13-07-12 at 19:26.
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 18-08-12, 13:11   #143
StickerBOMB

Stage 2
 
StickerBOMB's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 49
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Si masina a ajuns la vanzare, asa cum era de asteptat.

www. autovit .ro/peugeot-208-C25585232.html
StickerBOMB is offline   Reply With Quote
Old 18-08-12, 17:53   #144
Brian

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,179
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Foarte bine
Brian is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 17:46   #145
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Foarte rau,nu foarte bine.In fine e decizia lui.
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 17:56   #146
Andreynyo

Stage 5
 
Andreynyo's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 592
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

De ce e foarte rau, a cumparat-o din banii tai?
E FIX masina lui, e FIX problema lui ce face, poate sa o tina/vanda/abandoneze/modifice/ii dea foc.
__________________

One man's piece of shit is another man's hoodride.
Andreynyo is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 18:07   #147
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Un moderator sa inchida acest topic...
GTA is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 21:52   #148
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by Andreynyo View Post
De ce e foarte rau, a cumparat-o din banii tai?
E FIX masina lui, e FIX problema lui ce face, poate sa o tina/vanda/abandoneze/modifice/ii dea foc.
Da,a cumparat-o din banii mei.Am dat 11 centi pt masina asta daca e sa o facem pe desteptul.
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 22:04   #149
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Interesant...andreica se cearta cu andreyno...ucideti topicul va rog.L-am sustinut...a luat masina...topic closed.
GTA is offline   Reply With Quote
Old 26-08-12, 23:49   #150
aalex691

Stage 4
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 218
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Da, santos da-le cei 11 centi la baieti inapoi. Cum iti permiti ?
Doamne cum pot fi unii. Andrey si restul, nu v-a bagat nimeni mana in buzunar si nici nu v-a furat nimeni telefonul si a dat mesaj de pe el. Ati dat de bunavoie si nesiliti de nimeni.
Din moment ce a castigat-o si e a lui, cu sau fara ajutorul vostru, e treaba lui ce face cu ea.
Macar de ati sti de ce a pus-o la vanzare... dar asa e romanu', mananca substanta maronie ca-i place
__________________
aalex691 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -