Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

View Poll Results: Tu il sustii pe EvlSant0s ?
DA 406 87.69%
NU 57 12.31%
Voters: 463. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 12-07-12, 21:54   #121
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
iarta-ma frate ! te rog !

chiar imi pare rau, ai vazut ce era acolo...
cu aia de la baneasa care nu prea ne lasau



----------------------------------------------------------------

separat

----------------------------------------------------------------

https://youtu.be/a9WyWk8v7DM

Va multumesc din suflet pentru tot deranjul, pentru sustinere, pentru tot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NU ma simt capabil acum sa fac un post lung ceva mai oficial asa....

trebuie sa mai stau un pic sa ma linistesc ca sunt SUPER agitat !

atat stiu, ca va multumesc din suflet !

multumesc vali,hondaru, intregii echipe 4tuning pentru toata sustinerea din perioada asta, fara voi, chiar nu castigam, fara membrii 4tuning !

multumesc din suflet !!!!
Quote:
Originally Posted by rover_cabrio View Post
PEUJEOTURI !!!
Esti sigur ca stai in Paris,nu de alta dar la noi la tara "Peujeoturi" se scrie altfel...
GTA is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 22:41   #122
Marius_mym89

Stage 5
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,620
Member of:
[VW]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

BRAVO maestre !
Sa fi sanatos si sa te bucuri de ea fara incidente !!!
Felicitari inca odata !
Marius_mym89 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 23:16   #123
red_fury

Stage 5
 
red_fury's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 402
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Bravo Santos, o merita!!!
Felicitari inca odata!
red_fury is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 00:37   #124
nonic

Stage 5
 
nonic's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 926
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by nonic View Post
Succes... eu zic ca locul 1 este al tau sigur!!! Doar cu SMS-uri am putut sa te ajut!
Se pare ca am avut gura aurita Felicitari si cat mai multi km fara incidente!!!
nonic is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 00:44   #125
wehityou1

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 355
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Bravo
Sut in c.r pt aia care au votat Nu.
Felicitari sa o stapanesti sanatos.
wehityou1 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 01:00   #126
alex.sparco

Stage 5
 
alex.sparco's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 352
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
iarta-ma frate ! te rog !

chiar imi pare rau, ai vazut ce era acolo...
cu aia de la baneasa care nu prea ne lasau
Eh...stai linistit...a fost de ajuns ca am vazut si am auzit :X
Oricum...am venit sa te sustinem....nu sa ne plimbi cu masina,nu?
alex.sparco is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 02:19   #127
adibose

Stage 3
 
adibose's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 151
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

bravo gogule! sa te bucuri de masinuta! cred ca nici prin cap nu-ti trecea ca o sa pui cracii in ea atunci cand te-ai inscris la concurs!
Masina e buna de pastrat! cu noroc ai luat-o, noroc sa-ti aduca!
inca o data felicitari sis a fiti fericiti
__________________
Anonymous motorsport member | Audi S3 powered by 1.8T RBN-Tuning & THS Performance
adibose is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 02:54   #128
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Domnu' cameraman...daca-mi permiteti o parere proprie si personala(daca nu sa se stearga).

Sincer,masina este o mizerie,vinde-o acum noua cat are pret...daca trec 2 ani peste ea abia daca mai poti lua 5kE...probabil stii si tu la fel de bine ce pret au frantuzestile sh si asta nu ca ar fi foarte proaste ca masini ci din cauza costurilor de intretinere.Am avut un 206 si un 407,206-le a plecat pe la 60k km iar 407-le tot cam pe acolo insa la o cunostinta...vai mama lui cate a tras cu masina aia...
__________________
GTA is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 05:39   #129
Albert_Sky

Stage 1
 
Join Date: May 2012
Posts: 23
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Felicitari ptr masina ! S-o stapanesti sanatos !
Albert_Sky is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 06:46   #130
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by GTA View Post
Domnu' cameraman...daca-mi permiteti o parere proprie si personala(daca nu sa se stearga).

Sincer,masina este o mizerie,vinde-o acum noua cat are pret...daca trec 2 ani peste ea abia daca mai poti lua 5kE...probabil stii si tu la fel de bine ce pret au frantuzestile sh si asta nu ca ar fi foarte proaste ca masini ci din cauza costurilor de intretinere.Am avut un 206 si un 407,206-le a plecat pe la 60k km iar 407-le tot cam pe acolo insa la o cunostinta...vai mama lui cate a tras cu masina aia...
Ceea ce spui tu e cat se poate de adevarat, bine argumentat, valid, etc.

Acum...

Am avut fel si fel de pareri, multi au spus s-o tin...

Cativa, afaceristi buni de fel mi-au zis clar, s-o vand, acum, cat e ... gen noua, calda, etc....

Poate n-ar trebui sa fac eu calculele astea publice pe aici dar nah.. nu ma ascund de nimeni...

Pretul masinii pe care am castigat-o, daca vrei s-o iei din reprezentata... costa 13.500 de euro

daca o pun luni pe 4tuning la 10.000 s-ar putea, s-ar putea... zic eu, s-o vand

minus 2000 impozitu si inmatricularea si etc, sunt 8000 de euro profit...

care ce crezi, mi-ar prinde bine, bine rau de tot...

insa nu prea-s eu asa... inima rece m-as simti prost.... rau, cum ar veni, fac bani pe spatele ... unor oameni, prieteni, cunostinte, care au venit, au stat in caldura, au votat, s-au zbatut... ca sa ? fac eu 8000 de euro ? nu stiu cat de corect e

Oricum banii in mare parte tot in urs s-ar duce, trecand peste asta...

Cred ca cea mai corecta varianta e sa iau masina...
sa merg cu ea... sa vad cum ma inteleg cu ea, sa vad cat consuma... etc etc etc...
Daca ma inteleg bine cu ea, ma satisface si-mi place... nu vad de ce n-as tine-o ...
Daca nu incap in ea si consuma mult si nu-mi place neam si nu ma inteleg cu ea si n-apuc sa incep s-o iubesc.... (ca doar toti suntem pasionati, cand te ia capu pe-o masina... nu prea mai scapi ) si sincer sa fiu, imi cam place asa... e mica, albastra... e draguta

oricum... vedem s-ajung eu s-o conduc sa vad cum e si etc, sa vad consumuri si astea... apoi vedem ce-o fi ...

momentan chiar nu vreau sa fac o miscare de genul asta bisnitareasca ... afacericeasca.... ca nu m-as putea ierta eu pe mine insumi c-am facut asa ceva...

daca doamne fereste n-o sa am alta varianta si-o sa fie nevoie de bani ca nah, la toata lumea in mare parte e nevoie de bani si etc.. si daca n-o sa ma inteleg bine cu ea, o sa iau in considerare varianta asta de a o vinde...

doar ca nu pot... n-ar fi .... felul meu, stilul meu...


la sfaturile afaceristilor... cu vinde-o scoate banii pe ea acum cat e calda, nu dupa 2000 de km, si 2 luni de zile ca-i scade pretu...

eu le-am raspuns clar, cum s-o vand ? e urat, ce-o sa zica lumea ? si asa e ...

ei mi-au raspuns, ce-ti pasa tie ma de ce crede lumea ? dai in **** mea/ta/noastra/voastra....

ori... cred ca daca eram genul asta de om, nu mai veneau 150 de oameni la sustinere la baneasa... si nici 1555 de sms-uri ...

eh, om vedea...

momentan e 7 dimineata, e n-am dormit, n-am mancat.....

am ca.cat de undeva 1800 de euro.... cu chiu cu vai, la ora 9 o sun pe tanti de la autobis, organizatoarea, cred, sa vad cum rezolvam, vreau sa le iau masina gen .... AZI !

va multumesc din nou, din suflet, pentru tot deranjul/sustinerea/suportul !


p.s: vali, scoate banner-ul, se supara cei care au votat cu nu, poate chiar e deranjant pentru unii... nu fac misto sau ceva, nu-s sarcastic, vorbesc serios

va multumesc c-ati suportat banner-ul si ati votat si m-ati sustinut si tot asa !

si nu in ultimul rand, in primul rand, MULTUMESC DIN SUFLET 4tuning.ro !!!!

Fara voi CLAR nu reuseam !!


p.s: atentie sporita, urmeaza video review cu toyota gt 86

speram sa va suprindem placut
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 09:23   #131
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
Ceea ce spui tu e cat se poate de adevarat, bine argumentat, valid, etc.

Acum...

Am avut fel si fel de pareri, multi au spus s-o tin...

Cativa, afaceristi buni de fel mi-au zis clar, s-o vand, acum, cat e ... gen noua, calda, etc....

Poate n-ar trebui sa fac eu calculele astea publice pe aici dar nah.. nu ma ascund de nimeni...

Pretul masinii pe care am castigat-o, daca vrei s-o iei din reprezentata... costa 13.500 de euro

daca o pun luni pe 4tuning la 10.000 s-ar putea, s-ar putea... zic eu, s-o vand

minus 2000 impozitu si inmatricularea si etc, sunt 8000 de euro profit...

care ce crezi, mi-ar prinde bine, bine rau de tot...

insa nu prea-s eu asa... inima rece m-as simti prost.... rau, cum ar veni, fac bani pe spatele ... unor oameni, prieteni, cunostinte, care au venit, au stat in caldura, au votat, s-au zbatut... ca sa ? fac eu 8000 de euro ? nu stiu cat de corect e

Oricum banii in mare parte tot in urs s-ar duce, trecand peste asta...

Cred ca cea mai corecta varianta e sa iau masina...
sa merg cu ea... sa vad cum ma inteleg cu ea, sa vad cat consuma... etc etc etc...
Daca ma inteleg bine cu ea, ma satisface si-mi place... nu vad de ce n-as tine-o ...
Daca nu incap in ea si consuma mult si nu-mi place neam si nu ma inteleg cu ea si n-apuc sa incep s-o iubesc.... (ca doar toti suntem pasionati, cand te ia capu pe-o masina... nu prea mai scapi ) si sincer sa fiu, imi cam place asa... e mica, albastra... e draguta

oricum... vedem s-ajung eu s-o conduc sa vad cum e si etc, sa vad consumuri si astea... apoi vedem ce-o fi ...

momentan chiar nu vreau sa fac o miscare de genul asta bisnitareasca ... afacericeasca.... ca nu m-as putea ierta eu pe mine insumi c-am facut asa ceva...

daca doamne fereste n-o sa am alta varianta si-o sa fie nevoie de bani ca nah, la toata lumea in mare parte e nevoie de bani si etc.. si daca n-o sa ma inteleg bine cu ea, o sa iau in considerare varianta asta de a o vinde...

doar ca nu pot... n-ar fi .... felul meu, stilul meu...


la sfaturile afaceristilor... cu vinde-o scoate banii pe ea acum cat e calda, nu dupa 2000 de km, si 2 luni de zile ca-i scade pretu...

eu le-am raspuns clar, cum s-o vand ? e urat, ce-o sa zica lumea ? si asa e ...

ei mi-au raspuns, ce-ti pasa tie ma de ce crede lumea ? dai in **** mea/ta/noastra/voastra....

ori... cred ca daca eram genul asta de om, nu mai veneau 150 de oameni la sustinere la baneasa... si nici 1555 de sms-uri ...

eh, om vedea...

momentan e 7 dimineata, e n-am dormit, n-am mancat.....

am ca.cat de undeva 1800 de euro.... cu chiu cu vai, la ora 9 o sun pe tanti de la autobis, organizatoarea, cred, sa vad cum rezolvam, vreau sa le iau masina gen .... AZI !

va multumesc din nou, din suflet, pentru tot deranjul/sustinerea/suportul !


p.s: vali, scoate banner-ul, se supara cei care au votat cu nu, poate chiar e deranjant pentru unii... nu fac misto sau ceva, nu-s sarcastic, vorbesc serios

va multumesc c-ati suportat banner-ul si ati votat si m-ati sustinut si tot asa !

si nu in ultimul rand, in primul rand, MULTUMESC DIN SUFLET 4tuning.ro !!!!

Fara voi CLAR nu reuseam !!


p.s: atentie sporita, urmeaza video review cu toyota gt 86

speram sa va suprindem placut
NU-TI pune mintea cu OMU asta ca m-a intrecut si pe MINE ..si automat te INTRECE si pe TINE !!!

REPLICA lui la adresa mea pe PRIVAT : nu ai avut doar o litera pusa gresit...ai scris cum se pronunta si fara cratima,iar asta inseamna canibalizarea limbii tale materne !

AM scris PEUGEOT cu "j" (PEUJEOT) ... IN FINE omul este 100% unul din cei care au dat nu MERITA MASINA ..astia nici nu merita ATENTIE !!!
__________________

anvelope IARNA import Germania Elvetia 13"-22" tel: 0768 885511 , 0762 333322
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 10:28   #132
SK_RS

Stock
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 1
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Felicitari !! Nu conteaza daca o vei pastra sau nu...eu ma bucur pentru ca ai castigat-o...Mai lasa sa treaca cateva zile, apoi vei gandi la rece ce vrei sa faci cu masina...
SK_RS is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 10:52   #133
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
Ceea ce spui tu e cat se poate de adevarat, bine argumentat, valid, etc.

Acum...

Am avut fel si fel de pareri, multi au spus s-o tin...

Cativa, afaceristi buni de fel mi-au zis clar, s-o vand, acum, cat e ... gen noua, calda, etc....

Poate n-ar trebui sa fac eu calculele astea publice pe aici dar nah.. nu ma ascund de nimeni...

Pretul masinii pe care am castigat-o, daca vrei s-o iei din reprezentata... costa 13.500 de euro

daca o pun luni pe 4tuning la 10.000 s-ar putea, s-ar putea... zic eu, s-o vand

minus 2000 impozitu si inmatricularea si etc, sunt 8000 de euro profit...

care ce crezi, mi-ar prinde bine, bine rau de tot...

insa nu prea-s eu asa... inima rece m-as simti prost.... rau, cum ar veni, fac bani pe spatele ... unor oameni, prieteni, cunostinte, care au venit, au stat in caldura, au votat, s-au zbatut... ca sa ? fac eu 8000 de euro ? nu stiu cat de corect e

Oricum banii in mare parte tot in urs s-ar duce, trecand peste asta...

Cred ca cea mai corecta varianta e sa iau masina...
sa merg cu ea... sa vad cum ma inteleg cu ea, sa vad cat consuma... etc etc etc...
Daca ma inteleg bine cu ea, ma satisface si-mi place... nu vad de ce n-as tine-o ...
Daca nu incap in ea si consuma mult si nu-mi place neam si nu ma inteleg cu ea si n-apuc sa incep s-o iubesc.... (ca doar toti suntem pasionati, cand te ia capu pe-o masina... nu prea mai scapi ) si sincer sa fiu, imi cam place asa... e mica, albastra... e draguta

oricum... vedem s-ajung eu s-o conduc sa vad cum e si etc, sa vad consumuri si astea... apoi vedem ce-o fi ...

momentan chiar nu vreau sa fac o miscare de genul asta bisnitareasca ... afacericeasca.... ca nu m-as putea ierta eu pe mine insumi c-am facut asa ceva...

daca doamne fereste n-o sa am alta varianta si-o sa fie nevoie de bani ca nah, la toata lumea in mare parte e nevoie de bani si etc.. si daca n-o sa ma inteleg bine cu ea, o sa iau in considerare varianta asta de a o vinde...

doar ca nu pot... n-ar fi .... felul meu, stilul meu...


la sfaturile afaceristilor... cu vinde-o scoate banii pe ea acum cat e calda, nu dupa 2000 de km, si 2 luni de zile ca-i scade pretu...

eu le-am raspuns clar, cum s-o vand ? e urat, ce-o sa zica lumea ? si asa e ...

ei mi-au raspuns, ce-ti pasa tie ma de ce crede lumea ? dai in **** mea/ta/noastra/voastra....

ori... cred ca daca eram genul asta de om, nu mai veneau 150 de oameni la sustinere la baneasa... si nici 1555 de sms-uri ...

eh, om vedea...

momentan e 7 dimineata, e n-am dormit, n-am mancat.....

am ca.cat de undeva 1800 de euro.... cu chiu cu vai, la ora 9 o sun pe tanti de la autobis, organizatoarea, cred, sa vad cum rezolvam, vreau sa le iau masina gen .... AZI !

va multumesc din nou, din suflet, pentru tot deranjul/sustinerea/suportul !


p.s: vali, scoate banner-ul, se supara cei care au votat cu nu, poate chiar e deranjant pentru unii... nu fac misto sau ceva, nu-s sarcastic, vorbesc serios

va multumesc c-ati suportat banner-ul si ati votat si m-ati sustinut si tot asa !

si nu in ultimul rand, in primul rand, MULTUMESC DIN SUFLET 4tuning.ro !!!!

Fara voi CLAR nu reuseam !!


p.s: atentie sporita, urmeaza video review cu toyota gt 86

speram sa va suprindem placut


Parerea mea sa tii masina.E mica,consuma putin si cel mai important e NOUA,si e aproape pe moca 2000 de euro e impozitul?
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 10:53   #134
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

ieri am ajuns primii eu chelie si inca un prieten haha am baut circa 2-3 litri de cola din doze de cola una dupa alta (erau promotori care imparteau,saracii erau obligati sa spuna la fiecare persoana in parte "buna,bucurate de muzica alaturi de cola" pe deasupra m-ai trebuiau sa le si desfaca ....) au fost si tricouri circa 10-15 tricouri eu am obtinut unul dar cel m-ai mult ma bucur ca am putut sal sustinem pe acest om care era foarte buimac nu stia cum sa se m-ai imparta acum din cate stiu azi trebuia sau trebuie sau deja i-a dus pe morar si buzdugan in costinesti cu noua lui achizitie 208-ul genial de fel ... Felicitari Santos meriti din plin castigul ! ar fi grozav sa postezi filmul in care au fost numarati sustinatorii ! sti ce zic ...FELICITARI
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 13-07-12, 10:54   #135
ady`

Stage 3
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 162
Member of:
[Fiat]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

poti sa o pastrezi pt vremurile cand mergi la cumparaturi cu sotia si duci copii la scoala cine stie cand vine si vremea asta..in plus daca o fi si dotatata cat de cat si are niste dracovenii..dc sa nu te bucuri de ea daca tot ai castigat-o. In caz ca iti e antipatica, nu iti place cum se conduce si alte chestii persoanle..e dreptul tau sa o vinzi. Pana la urma cei care te-au sustinut sa o castigi o sa te sustina sa o si vinzi daca nu iti e pe plac
De astia care o sa zica, mai bine mi-o dai mie...noi te-am ajutat si acum o dai..vai..copii din africa nu au de mancare si tu bagi banii in masini si vinzi o masina castigata..o sa apara mereu Pana una alta parerea mea e ca merita sa o conduci o perioada, sa faci niste plimbari la munte-mare si dupaia vezi tu ce si cum..pana la urma e a ta
ady` is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -