Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

View Poll Results: Tu il sustii pe EvlSant0s ?
DA 406 87.69%
NU 57 12.31%
Voters: 463. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 12-07-12, 19:18   #106
Cata_UNU

Stage 5
 
Join Date: May 2011
Posts: 513
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

https://www.youtube.com/watch?v=xI2wm...hannel&list=UL
Cata_UNU is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 19:27   #107
marian92

Stage 5
 
marian92's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 614
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

A fost istet, le-a luat masina
marian92 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 19:32   #108
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

ne-am ars ca Racii pe maini ...pe gat etc...de la Soare ...dar a meritat ..cu putin efort din partea a 144 de membri am reusit sa facem unul Foarte Fericit in aceasta zi ....sa o tinem TOT ASA si la urmatoarele care vor veni si sa ne sustinem membri ORICARE ar fi ei VECHI sau NOI in toate concursurile !!!

FELICITARI inca 1 data !!!
__________________

anvelope IARNA import Germania Elvetia 13"-22" tel: 0768 885511 , 0762 333322
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 19:38   #109
alex.sparco

Stage 5
 
alex.sparco's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 352
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Am ajuns si eu acasa de la eveniment.A fost foarte frumos. Santos a plimbat cativa sustinatori.Eu nu am apucat...dar nici nu era nevoie....doar ca am fost acolo si am vazut ce a facut...a fost de ajuns pentru mine.

Felicitari inca o data ! ! !Sa o stapanesti sanatos !
__________________
I cars.
alex.sparco is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 20:00   #110
L A w R

Stage 3
 
L A w R's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 74
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Rezultatele finale la SMS-uri:
1-Huxzulica : 1660
2-Santos : 1555

Nr de persoane calculate la final(o persoana valoreaza cat 10 sms-uri):
1-Santos : 144
2-Huxzulica : 108

Punctele finale:
1-Santos 1555+1440 = 2995 Puncte
2-Huxzulica 1660 + 1080 = 2740 Puncte

FELICITARI SANTOS!

Mi-a facut placere sa fac parte dintre cei care au stat atatea ore in soare pentru a te ajuta sa castigi!
L A w R is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 20:08   #111
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by alex.sparco View Post
Am ajuns si eu acasa de la eveniment.A fost foarte frumos. Santos a plimbat cativa sustinatori.Eu nu am apucat...dar nici nu era nevoie....doar ca am fost acolo si am vazut ce a facut...a fost de ajuns pentru mine.

Felicitari inca o data ! ! !Sa o stapanesti sanatos !
iarta-ma frate ! te rog !

chiar imi pare rau, ai vazut ce era acolo...
cu aia de la baneasa care nu prea ne lasau



----------------------------------------------------------------

separat

----------------------------------------------------------------

https://youtu.be/a9WyWk8v7DM

Va multumesc din suflet pentru tot deranjul, pentru sustinere, pentru tot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NU ma simt capabil acum sa fac un post lung ceva mai oficial asa....

trebuie sa mai stau un pic sa ma linistesc ca sunt SUPER agitat !

atat stiu, ca va multumesc din suflet !

multumesc vali,hondaru, intregii echipe 4tuning pentru toata sustinerea din perioada asta, fara voi, chiar nu castigam, fara membrii 4tuning !

multumesc din suflet !!!!
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 20:24   #112
lancer
Oltcit Driver

Stage 5
 
lancer's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 729
Member of:
[Oltcit]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

felicitari santos ... si sa stii ca au fost cate unii care te-au sustinut asa cum au putut si fara sa ii fi cunoscut vreodata, fara sa ii fi dat la vreo competitie sau sa le fi facut filmari ...te-au sustinut pur si simplu pentru ca pur si simplu le-au placut realizarile tale ... de exemplu eu mai am si acum niste filmulete facute de tine si pe care le-am vazut prima data prin 2006 ... ceva gen "caucioace violate" si pot zice ca totusi intotdeauna ai avut un stil aparte in a realiza aceste fimulete ce s-a modificat pe parcurs fiind tehnica care permite si altfel de filmari ... si pot zice un lucru tehnica de realizare a filmuletelor ca si filmarile de atunci si de acum aduc oarecum cu celei ale echipei lui KEN BLOCK in seriile gymkhana doar ca e o mica mare diferenta ... in 2006 nu aparusera inca seriile gymkhana si nu ai avut niciodata la dispozitie aparatura acelei echipe ... deci felicitari inca o data pentru ce ai facut si pentru castigarea peugeot-ului
__________________
DJ-01-KNK
lancer is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 20:26   #113
ady`

Stage 3
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 162
Member of:
[Fiat]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

FELICITARI mane !!!!!!!!! sa te bucuri de ea si sa o stapanesti sanatos
ady` is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 20:46   #114
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
iarta-ma frate ! te rog !

chiar imi pare rau, ai vazut ce era acolo...
cu aia de la baneasa care nu prea ne lasau



----------------------------------------------------------------

separat

----------------------------------------------------------------

https://youtu.be/a9WyWk8v7DM

Va multumesc din suflet pentru tot deranjul, pentru sustinere, pentru tot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NU ma simt capabil acum sa fac un post lung ceva mai oficial asa....

trebuie sa mai stau un pic sa ma linistesc ca sunt SUPER agitat !

atat stiu, ca va multumesc din suflet !

multumesc vali,hondaru, intregii echipe 4tuning pentru toata sustinerea din perioada asta, fara voi, chiar nu castigam, fara membrii 4tuning !

multumesc din suflet !!!!

Si...pastrezi ragalia sau o vinzi sa-ti iei si tu o masina serioasa?
GTA is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 20:56   #115
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by GTA View Post
Si...pastrezi ragalia sau o vinzi sa-ti iei si tu o masina serioasa?
CEA MAI BUNA INTREBARE de pana acum !!! ...naspa e ca o sa fie obligat sa ii faca servisul la Peujeot ...pentru Garantie ....

2 ..este o masina FOARTE ECONOMICA si totusi 2012 ......e o chestie cu DUTE-VINO ... o dai iti iei o masina folosita .te alegi cu un capital care o sa il cheltui ..in cateva LUNI ..

SINCER ...asta zic eu E MUNCA LUI la cate feste si concursuri a participat ..filmari si etc ...cand se uita pe GEAM sa o vada in fata casei ..parerea MEA personala ..MERITA PASTRATA !!! VINDE BRECKU !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 21:13   #116
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Mai mult ca sigur ca niciunul dintre noi nu ar da banii pe aceasta masina, mai ales cat costa una noua, insa tinand cont ca el A CASTIGAT-O, ca e noua, ca e 2012, ca merge foarte ieftin etc merita pastrata si facute drumuri cu ea prin oras si toata tara.
Daca o vinde in primul rand pierde cateva mii, sa iei altceva iar nu e ok pt ca nimic nu se compara cu o masina noua ...in afara de revizii 3-5 ani n-ai treaba cu ea daca ai grija de ea.
Eu unul n-o consider ragalie, ci o masina cu care iti poti face treaba ieftin si fara batai de cap ...desi sa recunosc, nu e chiar frumoasa
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 21:26   #117
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

bravo,sa ai parte de ea ma bucur ca ai castigat-o!
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 21:27   #118
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
Mai mult ca sigur ca niciunul dintre noi nu ar da banii pe aceasta masina, mai ales cat costa una noua, insa tinand cont ca el A CASTIGAT-O, ca e noua, ca e 2012, ca merge foarte ieftin etc merita pastrata si facute drumuri cu ea prin oras si toata tara.
Daca o vinde in primul rand pierde cateva mii, sa iei altceva iar nu e ok pt ca nimic nu se compara cu o masina noua ...in afara de revizii 3-5 ani n-ai treaba cu ea daca ai grija de ea.
Eu unul n-o consider ragalie, ci o masina cu care iti poti face treaba ieftin si fara batai de cap ...desi sa recunosc, nu e chiar frumoasa
sa fim seriosi masina este superba ...sa recunoastem are un design foarte OK ..si fata de alte PEUJEOTURI care careseria este foarte UMFLATA ..asta la prima vedere mi sa parut foarte legat ..s-a comentat mult despre aceasta masina si mi se pare FOARTE REUSITA ...si sa nu uitam o chestie ..toate chichinetele din ultimii ani au o putere in ele si un cuplu ) si un consum de nota 10...

in primul rand ..daca vinde aceasta masina 100% pierde 10-15% din VALOAREA EI ! ...pe langa astia stim cum e ROMANUL si o sa mai scada la PRET + ca omul mai achita si TVA ..si decat sa iti ia masina veche rulata cu 200 000 km la bord POATE si mai bine ...apoi sa bage bani in timp in ea ....laso pasta ca nu cere de mancare !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 21:49   #119
Jink

Stage 5
 
Jink's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 345
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

felicitari evl!

de la baietii cu bicicleta
Jink is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 21:53   #120
X-LiTe

Stock
 
X-LiTe's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 5
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Super tare! A fost o atmosfera incredibila!

Felicitari Sant0s! Felicitari 4Tuning pentru campania de sustinere! Si felicitari tuturor care l-ati votat pe Sant0s si care l-ati sustinut!

Felicitari incaodata si acum asteptam un Test Drive cu noul EVL.

P.S.: Va multumesc pt ocazia de a face parte din galeria 4Tuning.
X-LiTe is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -