Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

View Poll Results: Tu il sustii pe EvlSant0s ?
DA 406 87.69%
NU 57 12.31%
Voters: 463. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 11-07-12, 19:49   #61
calibrazor
Opel Driver

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 845
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Opel]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Daca era in weekend veneam sigur. pacat ca e joi. Oricum felicitari anticipate. Meriti.
calibrazor is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 19:50   #62
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by BR96FLR View Post
Ne poti spune ce ai de gand cu masina daca o vei castiga(sigur o vei castiga) ??
O vinzi si bagi bani in urs?
O pastrezi ca masina de oras?
N am idee ce o sa fac, in primul rand tre sa dau vreo 2000 de euro ca s-o iau, asta daca o castig, impozitul pe castig.


apoi, in mare parte cred c-o s-o conduc sa vad cum ma inteleg cu ea, cat consuma, etc.

nu vreau sa-mi fac planuri, ca sa nu fiu dezamagit, ma apuc acum sa scriu 1000 de chestii si maine vad c-am pierdut, asa ca... maine raspund la intrebarea de mai sus
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 20:12   #63
alex.sparco

Stage 5
 
alex.sparco's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 352
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Asa-i ca faci si tu niste drifturi maine?
alex.sparco is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 20:29   #64
ducu92

Stock
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

sper ca o sa filmezi maine toata treaba deoarece multi nu sunt din Bucuresti si nu pot sa ajunga. asa o sa vedem si noi cum a fost.
ducu92 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 21:10   #65
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

sunt din valcea,te`am votat prin sms si am sa vin special pt show`ul care se anunta si daca se poate eu vreau 2 racoritoare de monster ) pt ca am sa vin fff incins ))
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 21:16   #66
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Man, e prea mare chinul, stiu ca suna aiurea, dar nu veni, decat daca vrei neaaparat, mare mare show n-o sa fie, da or sa fie masini tunate, o sa fie toyota aia noua, o sa fie monster rece, dar mai mult de 2 ore nu dureaza toata nebunia, si nu stiu daca merita pentru tine sa bati atata drum pentru 2 ore nenorocite...

cum vrei tu
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 21:22   #67
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
Man, e prea mare chinul, stiu ca suna aiurea, dar nu veni, decat daca vrei neaaparat, mare mare show n-o sa fie, da or sa fie masini tunate, o sa fie toyota aia noua, o sa fie monster rece, dar mai mult de 2 ore nu dureaza toata nebunia, si nu stiu daca merita pentru tine sa bati atata drum pentru 2 ore nenorocite...

cum vrei tu

ma descurajezi? )
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 21:53   #68
sorinsidesmokelfs

Stage 5
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 662
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Bafta multa si sa le iei masina
sorinsidesmokelfs is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 22:07   #69
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

conteaza si pe sprijinul meu Santos ...prezent si eu cu sotia !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 22:13   #70
Calu_Montana

Stage 3
 
Calu_Montana's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 76
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Succes inca o data ma Sant0s sper ca ii plimbi si pe cei cu dislike-uri si nu-uri sa ii scapi de lacrimi Bafta !!!
Calu_Montana is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 22:19   #71
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

am mai dat 2 sms acuma am prins 2 telefoane de la niste prieteni ......numai merge ???
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 22:26   #72
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
ma descurajezi? )
nu man, dar m-as simti prost rau de tot sa bati atata drum pentru mine, chiar nu merit asa ceva.. daca erai din buc era altceva, dar sa bati atata drum pentru 2 ore acolo... nu stiu daca are sens, ti-am spus, e parerea mea, decizia-ti apartine, eu n-am cum sa-ti ceri sa faci asa ceva, e prea mult !
Quote:
Originally Posted by sorinsidesmokelfs View Post
Bafta multa si sa le iei masina
mersi man !

Quote:
Originally Posted by rover_cabrio View Post
conteaza si pe sprijinul meu Santos ...prezent si eu cu sotia !!!
mersi frumos !
Quote:
Originally Posted by Calu_Montana View Post
Succes inca o data ma Sant0s sper ca ii plimbi si pe cei cu dislike-uri si nu-uri sa ii scapi de lacrimi Bafta !!!
cei care voteaza nu si dau dislike si etc e clar ca nu intra in urs ever, nu e normal ?
Quote:
Originally Posted by rover_cabrio View Post
am mai dat 2 sms acuma am prins 2 telefoane de la niste prieteni ......numai merge ???
votarea s-a terminat azidimineata la ora 10 :P
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 22:30   #73
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

asta e ...au ramas voturile la ZU ! NERVI de OTEL pana maine !!!

Ne vedem acolo Colegii !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 22:33   #74
adrenalinerush

Stock
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 7
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

meh...eu il sustin cat de mult pot dar nu pot veni la baneasa stau in bv si sunt si minor
adrenalinerush is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 22:53   #75
cretu_bs

Stage 5
 
cretu_bs's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 832
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Ma eu am dat SMS ca nu pre imi dau voie buzunarele sa vin la Bucuresti!Succes!
cretu_bs is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -