Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

View Poll Results: Tu il sustii pe EvlSant0s ?
DA 406 87.69%
NU 57 12.31%
Voters: 463. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 11-07-12, 09:06   #31
abbas abbas

Stage 1
 
abbas abbas's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 21
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

ti am votat frate cu DA !!!!!
bafta multa
abbas abbas is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 10:07   #32
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

A.C.S Anonymous Motorsport Romania il sustine pe Santos ! Participam la Baneasa Shopping City !!!

Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208. Tu ?

EvlSant0s unul din cei mai vechi si activi membrii 4Tuning a intrat in cursa pentru a castiga noul Peugeot 208 oferit de Radio ZU si Autobis.

EvlSant0s nu mai are nevoie de nici o prezentare. Deja cu totii ii cunoasteti creatiile video cu care ne-a incantat de-a lungul timpului. Pentru cei care nu il stiu inca puteti admira aici cateva din creatiile lui : https://www.4tuning.ro/alte-stiri-aut...a-l-14583.html

Concursul ajunge acum la etapa finala.

Vino impreuna cu noi JOI 12 IULIE ora 14.20 in parcarea de la Baneasa Shopping City pentru a-l sustine LIVE pe EvlSant0s. Fiecare persoana prezenta la fata locului valoreaza cat 10 SMS-uri trimise.

Dincolo de sustinerea pe care o merita pentru contributia adusa comunitatii va garantam ca la fata locului o sa aveti parte de atractii si suprize inedite pe care le vom anunta in timp util.

Posteaza si tu un mesaj de incurajare si anunta-ti prezenta mai jos.

P.S. Daca inca nu ai trimis un SMS cu tarif normal de sustinere cu textul E30 la 1815 o mai poti face pana miercuri 11 iulie, ora 10.
__________________
Hotel Amphitryon - www.hotelamphitryon.ro
Spalatoria Auto Amphitryon
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 10:13   #33
xfactor

Stage 5
 
xfactor's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 340
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Eu il sustin pe Santos numai daca transforma peugeotul in masina de drift.Succes Santos!
xfactor is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 10:14   #34
Muttley

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,097
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

- am votat NU pentru ca NU inteleg rostul sondajului! Cineva sa-l explice, ca-s curios, sar'na!

- am votat NU pentru ca pe orice pagina de pe forumul 4tuning apare acest banner, iar asta ma deranjeaza.

- am votat NU pentru ca inteleg ca e vorba de un concurs deschis oricui, insa ce se intampla aici e ca mersu' cu sacosa cu ulei si zahar la tarani in campania electorala. Mi se pare ca restul candidatilor (habar n-am cine-s aia) n-au aceeasi sansa.

- am votat NU pentru ca personajul de pe banner pare un om tanar, sanatos si in putere, cu bani suficienti incat sa aiba o masina de drift, etc. As fi votat DA daca s-ar fi anuntat ca masina va fi vanduta si banii donati unei case de copii.

- si as mai vota cu maxima placere si satisfactie INCA O DATA "NU" pentru ca intr-un post mai devreme, personajul a enuntat membrii ce au votat negativ. Ori la sondajele astea de pe forumuri, din ce stiam eu, daca se doreste, se poate vota in conditii de anonimat. Probabil s-a urmarit denigrarea "opozantilor". Absolut jenant.

Succes la castigarea masinii, zice lumea ca o meriti, inseamna c-asa-i.
Astept cu interes disparitia bannerului
Muttley is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 10:24   #35
BoggDaNN

Stage 4
 
BoggDaNN's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 262
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by Muttley View Post
- am votat NU pentru ca NU inteleg rostul sondajului! Cineva sa-l explice, ca-s curios, sar'na!

- am votat NU pentru ca pe orice pagina de pe forumul 4tuning apare acest banner, iar asta ma deranjeaza.

- am votat NU pentru ca inteleg ca e vorba de un concurs deschis oricui, insa ce se intampla aici e ca mersu' cu sacosa cu ulei si zahar la tarani in campania electorala. Mi se pare ca restul candidatilor (habar n-am cine-s aia) n-au aceeasi sansa.

- am votat NU pentru ca personajul de pe banner pare un om tanar, sanatos si in putere, cu bani suficienti incat sa aiba o masina de drift, etc. As fi votat DA daca s-ar fi anuntat ca masina va fi vanduta si banii donati unei case de copii.

- si as mai vota cu maxima placere si satisfactie INCA O DATA "NU" pentru ca intr-un post mai devreme, personajul a enuntat membrii ce au votat negativ. Ori la sondajele astea de pe forumuri, din ce stiam eu, daca se doreste, se poate vota in conditii de anonimat. Probabil s-a urmarit denigrarea "opozantilor". Absolut jenant.

Succes la castigarea masinii, zice lumea ca o meriti, inseamna c-asa-i.
Astept cu interes disparitia bannerului

Chestia este ca acest baiat nu are o masina cu care poate merge linistit pe strada .. Se zbate sa castige 208-ul si BMW-ul sa ramana pt drift ..

Daca te deranjeaza banner-ul poti da de scrool in jos si dispare .. Ce e atat de greu ?? Chiar nu inteleg de ce faci atat tam-tam .. Daca nu vrei sa vii , votezi NU si gata ..

Rostul sondajului este sa stie cati oameni vor fii prezenti acolo .. In fuctie de cati vor fii va castiga sau nu masina ..
....

Mai sunt putin peste 24h si sant0s se va urca la volanul 208-ului
__________________

Last edited by BoggDaNN; 11-07-12 at 10:26.
BoggDaNN is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 11:07   #36
Choby

Stage 5
 
Choby's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 616
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Succes speram sa pleci acasa cu buburuza ca ursu are nevoie de ceva sa consume putin sa alerge pentru el ! Multa Bafta !
Choby is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 11:21   #37
nunez

Stage 3
 
nunez's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 139
Member of:
[VW]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by BoggDaNN View Post
Chestia este ca acest baiat nu are o masina cu care poate merge linistit pe strada .. Se zbate sa castige 208-ul si BMW-ul sa ramana pt drift ..

Daca te deranjeaza banner-ul poti da de scrool in jos si dispare .. Ce e atat de greu ?? Chiar nu inteleg de ce faci atat tam-tam .. Daca nu vrei sa vii , votezi NU si gata ..

Rostul sondajului este sa stie cati oameni vor fii prezenti acolo .. In fuctie de cati vor fii va castiga sau nu masina ..
....

Mai sunt putin peste 24h si sant0s se va urca la volanul 208-ului
nu face "tam-tam" , si-a justificat votul , daca tot se vede cine si ce a votat !

p.s : mai frecventeaza si tu scoala , in special ora de gramatica daca tot te crezi in stare sa judeci
__________________
Nu citi la volan daca esti beat si conduci masina
nunez is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 11:30   #38
b08ygs
Dacia Driver

Stage 5
 
b08ygs's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 5,180
Member of:
[DACIA]
[Old School Cars]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by Muttley View Post
- am votat NU pentru ca NU inteleg rostul sondajului! Cineva sa-l explice, ca-s curios, sar'na!

- am votat NU pentru ca pe orice pagina de pe forumul 4tuning apare acest banner, iar asta ma deranjeaza.

- am votat NU pentru ca inteleg ca e vorba de un concurs deschis oricui, insa ce se intampla aici e ca mersu' cu sacosa cu ulei si zahar la tarani in campania electorala. Mi se pare ca restul candidatilor (habar n-am cine-s aia) n-au aceeasi sansa.

- am votat NU pentru ca personajul de pe banner pare un om tanar, sanatos si in putere, cu bani suficienti incat sa aiba o masina de drift, etc. As fi votat DA daca s-ar fi anuntat ca masina va fi vanduta si banii donati unei case de copii.

- si as mai vota cu maxima placere si satisfactie INCA O DATA "NU" pentru ca intr-un post mai devreme, personajul a enuntat membrii ce au votat negativ. Ori la sondajele astea de pe forumuri, din ce stiam eu, daca se doreste, se poate vota in conditii de anonimat. Probabil s-a urmarit denigrarea "opozantilor". Absolut jenant.

Succes la castigarea masinii, zice lumea ca o meriti, inseamna c-asa-i.
Astept cu interes disparitia bannerului
Pentru ca tot am fost listat ca cei care au votat NU, motiviele sunt cele enumerate de colegul Muttley, nu are rost ca mai comentam deciziile luate de cei care au votat NU, este un forum liber iar Santos ar trebui sa accepte atat comentarii pozitive cat si negative...
__________________

Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie....
O batrana din '76
b08ygs is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 12:02   #39
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by b08ygs View Post
Pentru ca tot am fost listat ca cei care au votat NU, motiviele sunt cele enumerate de colegul Muttley, nu are rost ca mai comentam deciziile luate de cei care au votat NU, este un forum liber iar Santos ar trebui sa accepte atat comentarii pozitive cat si negative...
Le accept, nu le inteleg(eam) atat :P

Asa cum eu stau 4 ore la filmare cu opel gtc galben... apoi inca nu stiu cate ore la montaj ...
Cred ca si voi puteti sa mai suportati bannerul asta inca 12 ore, ca maine se scoate ...
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 12:10   #40
johny1990

Stock
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 3
Thumbs up Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

MAINE VOI FI PREZENT SA TE SUSTINEM! MULTA BAFTA ! MASINA VA FI A TA CU SIGURANTA!
johny1990 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 12:33   #41
darktemplar
Toyota Driver

Stage 4
 
darktemplar's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 217
Member of:
[Toyota]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
apache, b08ygs, sorin05, SpYk3, StickerBOMB

le multumesc celor care au votat cu "NU"

chiar nu conteaza, sunt prea multi care au votat cu "DA" ca sa conteze cei 5 care au votat nu :P
nu te cunosc personal...lumea spune ca esti baiat fain...asa o fi si nu am motive sa nu o cred....insa chestia asta nu se face...cum adica sa scoti la stalpul infamiei pe cei care au avut "neobrazarea" de a gandi altfel...este rusinos...si cu atat mai rusinos este pentru cel cu drept de administrare/moderare, care are acces la aceste date, presupus confidentiale intr-un asemenea sondaj, si le comunica si altora....sa inteleg ca se organizeaza si un linsaj al autorilor parerilor negative?....
daca lumea spune ca esti baiat fain atunci multa bafta...eu unul nu voi vota negativ...nu am de ce...dar nici pozitiv...din motivul susmentionat
__________________
Arguing on a forum is like runing on special olympics: even if you win, you're still retarded
darktemplar is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 12:57   #42
Razvan_DOI

Stage 5
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 431
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post

Cu ajutorul lui Sabin de la Monster Energy Romania...



E vorba de Sabin de la drift ro?
Razvan_DOI is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 13:07   #43
alex.sparco

Stage 5
 
alex.sparco's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 352
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Posibil sa ajung si eu acolo !
alex.sparco is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 13:15   #44
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by darktemplar View Post
nu te cunosc personal...lumea spune ca esti baiat fain...asa o fi si nu am motive sa nu o cred....insa chestia asta nu se face...cum adica sa scoti la stalpul infamiei pe cei care au avut "neobrazarea" de a gandi altfel...este rusinos...si cu atat mai rusinos este pentru cel cu drept de administrare/moderare, care are acces la aceste date, presupus confidentiale intr-un asemenea sondaj, si le comunica si altora....sa inteleg ca se organizeaza si un linsaj al autorilor parerilor negative?....
daca lumea spune ca esti baiat fain atunci multa bafta...eu unul nu voi vota negativ...nu am de ce...dar nici pozitiv...din motivul susmentionat
Orice user ce apasa pe numarul de vote-uri (de la oricare dintre variantele poll-ului) va putea vedea cine ce a votat. De.. "e greu cu forumurile astea", mai usor e sa comentam aiurea.

Oricum, nu inteleg care e faza si de ce sunteti voi asa inversunati ca el e singurul promovat.. de parca ar fi concurs facut de 4tuning si Santos sustinut de acestia. E un concurs facut de un post de radio iar 4 tuning il sustine pe Santos ca asa au vrut muschii celor care il detin.. deci.. care e problema voastra? Va e ciuda ca munca lui pentru acest forum si pentru multi de pe acest forum este rasplatita? Ati facut voi ceva pentru 4tuning sau pentru ceilalti care il sustin ca sa beneficiati de acelasi statut? Auzi.. nu ca ma deranjeaza banner-ul ) Daca te deranjeaza, nu mai intra ) ce, e singurul forum/site pe care te deranjeaza un banner? Cu siguranta sunt mai multe si acolo nu te duci sa te revolti pentru ca oricum ai fi tratat cu un mare jet ) Inchei aici.. ca as avea multe sa va spun dar mi-e ca ma baneaza Zoliat )

Succes Santos.. ia-le masina!
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready

Last edited by B|shOp-VR6; 11-07-12 at 13:19.
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 14:19   #45
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by darktemplar View Post
nu te cunosc personal...lumea spune ca esti baiat fain...asa o fi si nu am motive sa nu o cred....insa chestia asta nu se face...cum adica sa scoti la stalpul infamiei pe cei care au avut "neobrazarea" de a gandi altfel...este rusinos...si cu atat mai rusinos este pentru cel cu drept de administrare/moderare, care are acces la aceste date, presupus confidentiale intr-un asemenea sondaj, si le comunica si altora....sa inteleg ca se organizeaza si un linsaj al autorilor parerilor negative?....
daca lumea spune ca esti baiat fain atunci multa bafta...eu unul nu voi vota negativ...nu am de ce...dar nici pozitiv...din motivul susmentionat
esti liber sa faci ce vrei, voturile sunt publice, eu sunt curios de fel, eram si eu curios cine a votat nu si de ce
am aflat, mersi
Quote:
Originally Posted by Razvan_DOI View Post
E vorba de Sabin de la drift ro?
clar nu
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -