Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

View Poll Results: Tu il sustii pe EvlSant0s ?
DA 406 87.69%
NU 57 12.31%
Voters: 463. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 10-07-12, 21:04   #16
Brian

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,179
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Concentreaza-te si tu pe cei care te sustin, nu pe ceilalti .. e mai sanatos asa
Eu te-am sustinut cu cateva mesaje .. si de pe la prieteni .. da in B chiar n-am cum sa ajung ... din pacate ..
bafta si sper sa castigi
Brian is offline   Reply With Quote
Old 10-07-12, 21:50   #17
Gorby

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 490
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Multă baftă! Să știi că mai am pneurile alea pentru tine!

Last edited by Gorby; 10-07-12 at 21:54.
Gorby is offline   Reply With Quote
Old 10-07-12, 23:07   #18
BR96FLR

Stage 3
 
BR96FLR's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 137
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Imi pare rau ca nu pot ajunge in Bucuresti...dar asta e la 16 ani nu pot face multe...macar te'am sustinut cu un sms
BR96FLR is offline   Reply With Quote
Old 10-07-12, 23:41   #19
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

va multumesc frumos pentru sustinere
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 10-07-12, 23:57   #20
red_fury

Stage 5
 
red_fury's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 402
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Iti urez mult succes! ai sms si de la mine
red_fury is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 00:11   #21
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Poate nu le place masina,nu cred ca au nimica cu tine )
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 00:12   #22
AudioClass
Ford Driver

Stage 5
 
AudioClass's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 3,228
Member of:
[FORD]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Bafta multa Santoase....cum il iei, pune-i carlig, platforma...si tzushti la BV....ca este etapa .
AudioClass is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 00:26   #23
wehityou1

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 355
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

``vot e30.multumim``
bafta.
wehityou1 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 00:34   #24
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Santos,ma baiatule,te stiu din 2004!!! Am ras cu tine pe forum zeci de zile intregi! Mai tii mine sectiunea "fufe" laudate de noi si ale noastre 3.14zdulici? Esti unul din ce mai nebuni si buni useri de aici!!! Imi doresc enorm sa castigi,pentru ca meriti! Lasa lumea rea,mereu sunt "cur"cotasi!!! Am trimis si eu sms de pe toate telefoanele ce le-am avut prin mana!!! Doamne Ajuta !


Numai bine!

CRyS`
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 00:56   #25
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
Santos,ma baiatule,te stiu din 2004!!! Am ras cu tine pe forum zeci de zile intregi! Mai tii mine sectiunea "fufe" laudate de noi si ale noastre 3.14zdulici? Esti unul din ce mai nebuni si buni useri de aici!!! Imi doresc enorm sa castigi,pentru ca meriti! Lasa lumea rea,mereu sunt "cur"cotasi!!! Am trimis si eu sms de pe toate telefoanele ce le-am avut prin mana!!! Doamne Ajuta !


Numai bine!

CRyS`
Aveai 20 de ani acum ceva timp

au cam trecut ani buni ....

mersi pentru sustinere tututor !!!

Inca putin si gata, trec emotiile, ori luam locul 1 ori nu
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 01:05   #26
nonic

Stage 5
 
nonic's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 926
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Succes... eu zic ca locul 1 este al tau sigur!!! Doar cu SMS-uri am putut sa te ajut!
nonic is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 01:20   #27
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
Aveai 20 de ani acum ceva timp

au cam trecut ani buni ....

mersi pentru sustinere tututor !!!

Inca putin si gata, trec emotiile, ori luam locul 1 ori nu
N-ai cum sa nu-l iei, il meriti prea mult ca sa nu-l iei.
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 02:56   #28
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

132-lea pozitiv...era foarte aproape sa fie 15-lea negativ ca m-am certat cu sotia din cauza ta ...am indraznit sa-i spun "taci" cand ea vorbea cu mine si eu ma uitam la clipul de la ultima etapa de la Tulcea...daca-as puta ti-as face eu cadou masina aia.
__________________
GTA is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 03:37   #29
BUBa^^^
Dacia Driver

Stage 5
 
BUBa^^^'s Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 707
Member of:
[DACIA]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Am votat "NU", nimic personal, dar nu mi se pare corecta sprijinirea si promovarea unui singur user de pe intreg forumul, cand e plin 4tuning-ul de masini in care s-au bagat cel putin la fel de multi bani si cel putin la fel de multa pasiune ca si in masina colegului Santos si oameni care asemenea lui merita o sansa egala la acest concurs.Nu mai bine statea un banner cu concursul pe fiecare pagina, decat cu campania de promovare a unei singure persoane?
__________________
Dacia 1310L
BUBa^^^ is offline   Reply With Quote
Old 11-07-12, 09:52   #30
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Multi nu intelegeti.
Dar de ex TU. TU CE AI FACUT PT lumea asta, pt un eveniment, pt acest forum?
.....
........
..............
nimic

La inceput pe forum(acum multi ani), eu pe santos nu-l inghiteam..ba chiar intr-o discutie (daca mai tine minte) i-am zis..lasa ca ne intalnim noi candva Intre timp ne-am maturizat, crescut impreuna pe acest forum si in lumea curselor/drift si de aceea eu unul il sustin.. pt ca am vazut cate a facut si ce fel de om este..si imi place cum o arde.
Probabil si alti veterani la fel gandesc ca mine.
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -