Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Reply
 
Thread Tools
Old 11-05-13, 17:14   #1
tryplex92

Stage 1
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 17
Exclamation Caut opel vectra b OT 72 XXL

Caut opel vectra b OT 72 XXL sunt fostul propietar si doresc sa vorbesc cu actualu poate a vazut cineva masina pe undeva prin bucuresti doresc sa aflu mai multe
Am atasat o poza cu masina cum arata cand a plecat de la mine specific inca are numerele de olt masina multumesc pentru intelegere
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	opelliv.jpg
Views:	182
Size:	87.0 KB
ID:	2770851  

Last edited by tryplex92; 11-05-13 at 17:28.
tryplex92 is offline   Reply With Quote
Old 12-05-13, 20:33   #2
alex.panciu

Stage 5
 
alex.panciu's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,481
Default Re: Caut opel vectra b OT 72 XXL

Quote:
Originally Posted by tryplex92 View Post
Caut opel vectra b OT 72 XXL sunt fostul propietar si doresc sa vorbesc cu actualu poate a vazut cineva masina pe undeva prin bucuresti doresc sa aflu mai multe
Am atasat o poza cu masina cum arata cand a plecat de la mine specific inca are numerele de olt masina multumesc pentru intelegere
am vazut-o acum cateva zile in bucuresti.....sunt ceva probleme cu masina??...daca vrei poti sa imi dai p.m....si vb acolo...poate te pot ajuta...
alex.panciu is offline   Reply With Quote
Old 13-05-13, 09:24   #3
tryplex92

Stage 1
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 17
Default Re: Caut opel vectra b OT 72 XXL

Persoanei careia i-am vandut eu masina in bucuresti sta pe strada burlusi numaru 48a sector 3 daca sta cineva in zona si vrea sa ma ajute poate sa treaca pe acolo ii multumesc mult Georgiana o cheama
tryplex92 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-13, 00:00   #4
alex.panciu

Stage 5
 
alex.panciu's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,481
Default Re: Caut opel vectra b OT 72 XXL

Quote:
Originally Posted by tryplex92 View Post
Persoanei careia i-am vandut eu masina in bucuresti sta pe strada burlusi numaru 48a sector 3 daca sta cineva in zona si vrea sa ma ajute poate sa treaca pe acolo ii multumesc mult Georgiana o cheama
ti-am vazut aseara masina am trecut unul pe langa celalalt,dar eram pe sensuri diferite,pana am intors eu sa ma duc dupa el a disparut,era in sectorul 2....am vazut de unde a iesit din spatele unui bloc...incerc zilele astea sa trec pe acolo poate o gasesc si ii las un bilet in geam.....
alex.panciu is offline   Reply With Quote
Old 21-06-13, 15:42   #5
tryplex92

Stage 1
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 17
Default Re: Caut opel vectra b OT 72 XXL

Quote:
Originally Posted by alex.panciu View Post
ti-am vazut aseara masina am trecut unul pe langa celalalt,dar eram pe sensuri diferite,pana am intors eu sa ma duc dupa el a disparut,era in sectorul 2....am vazut de unde a iesit din spatele unui bloc...incerc zilele astea sa trec pe acolo poate o gasesc si ii las un bilet in geam.....
Multumesc mi.a zis cineva ca e la vanzare
tryplex92 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-13, 18:27   #6
tryplex92

Stage 1
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 17
Default Re: Caut opel vectra b OT 72 XXL

Quote:
Originally Posted by tryplex92 View Post
Multumesc mi.a zis cineva ca e la vanzare
Ma pute-ti suna la numarul 0763376250
tryplex92 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -