Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-05-04, 15:46   #1
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Tragic accident al unui motociclist din Iasi

Cu regret va informez ca unul din membrii clubului de motociclisti EAST SIDE DOGS din Iasi a suferit un tragic accident de circulatie,din neglijenta unui nenorocit aflat la volanul unui tir...in drum spre Bacau,a inceput sa ploua,apa intrand si la bujii...Adrian Serdari,soferul motocicletei,a oprit pentru a remedia defectiunea...pe drum cu 4 benzi,cu lumina de pozitie aprinsa si stopul aprins,stationand pe dreapta pe marginea drumului,in timp ce discuta cu prietena sa,care se afla cu el,a fost pur si simplu spulberat de un tir...prietena sa nu a patit nimica,fiind in masura insa sa ne ofere detalii legate de comportamentul celor implicati dupa accident,asemanator comportamentului unor animale...din cate am inteles,nimeni nu vroia sa-l duca la spital,se purtau ca si cum ar fi deja mort,desi era inca in viata,dar,banuiesc,inconstient...se afla acum la spital,in coma de gradul 3,iar doctorii se pare ca ii dau f putine sanse de supravietuire...este tragic ceea ce s-a intamplat si sunt alaturi de baietii din club,care se roaga pentru Adrian,aflat intre viata si moarte...se dea Dumnezeu sa fie bine...
__________________
Šjure: MY RENAULT5 AND MY KADETT TURBO WERE STATUS SYMBOLS, THEY WERE SYMBOLIZING ME BEING POOR.

www.completechip.ro
www.anulare-dpf.ro
B39738 is offline  
Old 15-05-04, 19:18   #2
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

nu zic nimik inafara faptului .... SUNT ROMANI: JEGOSII NU AU VRUT SA-L DUCA LA SPITAL.... sa dea Domnul sa pateasca aceiasi chestie si sa nu opreasca nimeni ... sa vada cum e ... oricum .. sincer sper din tot SUFLETUL sa supravietuiasca .... sa ne tzii si pe noi la curent cu tot ce se intampla ! peace
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 15-05-04, 19:48   #3
cosmina

Stage 2
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 61
Default

Pe mine cel mai tare ma impresioneaza accidentele cu motociclisti..poate si din cauza ca Bogdan conduce una...
Oricum, purtarea unora lasa mult de dorit....
Sper din suflet sa treaca cu bine peste acest accident...
__________________
a new girl on the block
cosmina is offline  
Old 16-05-04, 00:42   #4
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Vedeti voi,un bou k acel sofer de tir iti nenoroceste viata si tot odata nenoroceste si o familie.Soferul ala ar trebui pus sub roata camionului.Nu pot spune decat k sper sa-si revina.Respekt
MC Mate is offline  
Old 16-05-04, 17:21   #5
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

\"se pare ca Droghy(IS-91-DOG) a ajuns la capatul soselei....si poate ca acolo sus cineva va avea grija de el si isi va implini visul...cel de a calatori mereu...nu am cuvinte ..durerea in sufletul nostru este mare ....
condoleante familiei si DUMNEZEU SA-L IERTE.........
acest mesaj a fost scris de orestte... IS-82-DOG\"

asa a sunat mesajul vicepresedintelui clubului astazi,pe un forum de-al nostru din Iasi...Dumnezeu a luat de langa noi un baiat bun...inca nu-mi vine sa cred...am facut scoala de soferi impreuna cu Adi,am luat permisul amandoi in acelasi timp...este tragic...nici eu nu am cuvinte...asemeni lui Oreste am sa zicUMNEZEU SA-L IERTE SI SA-L ODIHNEASCA...
B39738 is offline  
Old 16-05-04, 17:46   #6
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

condoleante familiei.... si DUMNEZEU sa-l ierte...nush ce sa mai zic....
EvLSant0S is offline  
Old 16-05-04, 19:28   #7
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

de accident stim si noi iesenii !!!!
si culmea ca stim si cum s-a intamplat si cum s-a comportat cel care a accidentat pe motociclist !

prea multe accidente in ultima vreme ceea ce nu prea ne miroase a bine !
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline  
Old 16-05-04, 19:36   #8
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

....Condoleante familiei si prietenilor...

Dumnezeu sa-l ierte !!
alex_maxx is offline  
Old 16-05-04, 20:04   #9
GSi

Stage 5
 
GSi's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 657
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Condoleante.
GSi is offline  
Old 16-05-04, 20:11   #10
OVI

Stage 5
 
OVI's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 602
Default

Dumnezeu sa-l ierte
OVI is offline  
Old 17-05-04, 04:30   #11
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Condoleante!!!

A fost o saptamana neagra...
BogdanSHA is offline  
Old 17-05-04, 13:27   #12
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

culmea saptamana
tot in Iasi [ ciurea - pt cei ce stiu ] accident mortal cineva a lovit pe o persoana cu 220 la ora !
IS 18 BOG is offline  
Old 19-05-04, 17:12   #13
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Astazi,19.05.2004,familia,prietenii si colegii din ESD l-au condus pe ultimul drum pe cel care a fost Adrian...la doar 26 ani,Dumnezeu a hotarat sa-l ia dintre noi,este acum undeva sus,zambeste la noi si sunt mai mult ca sigur ca ii este bine...baietii din ESD au zis bine:acum ruleaza pe un drum fara cusururi,acolo sus,unde nici macar benzina nu i se termina niciodata...am fost impresionat de cat de uniti sunt baietii cu motoarele din Iasi...dupa un mars catre capela unde era depus Adrian,am asistat cu totii la slujba si inmormantare...apoi toti au tinut sa aduca un ultim omagiu intr-o maniera mai deosebita,astfel incat proaspatul mormant al lui Adrian a fost inconjurat de motoarele care,candva,ii erau tovarase de drum...sper si ma rog la Dumnezeu ca familia sa treaca cat mai usor peste aceasta nenorocire...a plecat dintre noi un baiat excelent,care nu a gresit cu nimic nimanui...inca o data vom zice:
DUMNEZEU SA-L IERTE SI SA-L ODIHNEASCA IN PACE!
B39738 is offline  
Old 21-05-04, 12:23   #14
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Condoleante si Dumnezeu sa-l ierte !
Al3xius is offline  
Old 21-05-04, 12:30   #15
yonutz

Stage 2
 
yonutz's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 73
Default

condoleante familiei si prietenilor ............ ...Dumnezeu sa-l ierte !!
yonutz is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -