Am nevoie de o schita a instalatiei electrice de la motor...Ce tine de injectie!
Am gasit unele schite de la motoare turbo...dar nu mi se potrivesc pinii....
Am instalatia care pleaca de la motor pana in interior,acolo nu stiu unde trebuie sa leg firele!Ma intereseaza mai mult sa pornesc motorul!nu martori in bord sau alte nebunii pentru inceput!
Precizez ca acest motor l-am montat pe alta masina,care a avut alt tip de motorizare!
Va rog daca ma poate ajuta careva!