mersi de informatie...deci sa inteleg ca tot ce ii 2.0 se incadreaza la taxele mici....super...creca e nasol sa ai un 2.2...ca daca ai avea peste 2.5 ai simti ca platesti in plus pentru ceva....da la un motor umpic peste 2.0 care ii tot acolo cu 1.9....nu mi-ar placea sa dau atatia bani in + pentru nimic...oricum am nevoie de o masina fiabila cu motor mai mic diesel ca acuma ca s-au deschis granitele cu un plin odata is in germania sau in italia , grecia in vizita la Atena sau la un club

si la cam 1 euro motorina prin europa nu sti ce ratezi ca de multe ori iesi intr-o seara in oras si spargi milioane...si cu bani aia daca ai o masina buna odata vizitezi Atena sau Wiena...ca dupa ce iesi din tara e numai autostrada...si daca mergi vreo 3-4 si pui bani impreuna la motorina e super...eu am fost la londra acuma 2 luni cu un audi a6 1.9 tdi....cu 2 plinuri....am pus 70 de euro de motorina fiecare...si in o zi jumate dansam in fata la big ben si a mei credeau ca is in oras

...eu pt asa ceva vreau sa imi iau masina nu pt performante neaparat...oricum imi trebe sa se comporte bine motoru in timp indelungat la viteze de 150-170....audi e bun da creca bmw e mai rezistent la motor ca din cate stiu au cele mai bune motoare diesel...