Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 13-12-13, 20:19   #1
liviomg

Stock
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 6
Talking Cine vinde masini in Romania

Vad din ce in ce mai multe anunturi ca cel poza,in caz ca mai gasiti hai sa ne amuzam .
Chiar mi se pare trist si periculos ca unii care nu 'stie' sa scrie si sa 'citeste' conduc pe strazi.Unu care are dificultati asa de mari si nu ii este rusine sa si le arate inclusiv in anunturi imi da de gandit asupra puterii lui de citire si intelegere a semnelor de circulatie
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	trist.jpg
Views:	281
Size:	225.6 KB
ID:	2907791  

Last edited by liviomg; 13-12-13 at 20:22.
liviomg is offline   Reply With Quote
Old 14-12-13, 06:06   #2
Maroo

Stage 5
 
Maroo's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 915
Default Re: Cine vinde masini in Romania

Quote:
Originally Posted by liviomg View Post
Vad din ce in ce mai multe anunturi ca cel poza,in caz ca mai gasiti hai sa ne amuzam .
Chiar mi se pare trist si periculos ca unii care nu 'stie' sa scrie si sa 'citeste' conduc pe strazi.Unu care are dificultati asa de mari si nu ii este rusine sa si le arate inclusiv in anunturi imi da de gandit asupra puterii lui de citire si intelegere a semnelor de circulatie
dupa punct si virgula se pune spatiu cate semne de circulatie cunosti tu pe care trebuie sa le "citesti"
Maroo is offline   Reply With Quote
Old 14-12-13, 08:14   #3
e36_coupe

Stage 2
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 58
Default Re: Cine vinde masini in Romania

Inainte de a le "invata", nu trebuie sa le citesti? Poate ca le auzi sau poate ca si tu faci parte dintre ei.
e36_coupe is offline   Reply With Quote
Old 14-12-13, 20:28   #4
liviomg

Stock
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 6
Talking Re: Cine vinde masini in Romania

Quote:
Originally Posted by Maroo View Post
dupa punct si virgula se pune spatiu cate semne de circulatie cunosti tu pe care trebuie sa le "citesti"
Pai cum ai putea sa le inveti daca nu stii sa citesti?si nu ma refer doar la denumire ci si la intelesul lor.
Am deschis topicul sa ne mai amuzam si noi dar se pare ca pe aici se poarta doar chestii serioase si atacuri la persoana...
liviomg is offline   Reply With Quote
Old 15-12-13, 07:31   #5
scrisit

Stage 5
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 560
Default Re: Cine vinde masini in Romania

Quote:
Originally Posted by Maroo View Post
dupa punct si virgula se pune spatiu cate semne de circulatie cunosti tu pe care trebuie sa le "citesti"
Cate? Multe??

Se numesc indicatoare rutiere.

Bornele kilometrice, intrarea/iesirea din localitati, indicatoarele cu orase, cele de informare turistica, categoria de drum pe care de afli.

Si una asa... Va garantez ca sunt multi care n-au deschis indicatoarele ca sa le invete. Le stiu de la altii (evident, prioritate, stop, cedeaza, trecere pietonala, interzis si cale ferata). Restul gen "Presemnalizarea unei intersectii nedirijate" ciu-ciu.
scrisit is offline   Reply With Quote
Old 15-12-13, 15:52   #6
Maroo

Stage 5
 
Maroo's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 915
Default Re: Cine vinde masini in Romania

Quote:
Originally Posted by liviomg View Post
Pai cum ai putea sa le inveti daca nu stii sa citesti?si nu ma refer doar la denumire ci si la intelesul lor.
Am deschis topicul sa ne mai amuzam si noi dar se pare ca pe aici se poarta doar chestii serioase si atacuri la persoana...
pacat ca forumul sa umplut de useri ca tine cu contributie 0 si bascalie maxima.. in rest poti sa razi de cine vrei, pt a te inscrie la scoala de soferi nu ti se cere liceu sau facultate. din moment ce a scris cat de cat poate ca stie sa si citeasca.. pe forumul asta se discuta despre masini si tuning! ai ales sectiunea ALTE DISCUTII BMW pt divertisment puteai merge aici https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html nu vad nici o relevanta in topicul tau cu marca in cauza.
__________________
cucu!!!
Maroo is offline   Reply With Quote
Old 15-12-13, 17:30   #7
scrisit

Stage 5
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 560
Default Re: Cine vinde masini in Romania

Vrea sa demonstreze ca tot analfabetul poate sa-si ia un permis. Si sunt multi.
scrisit is offline   Reply With Quote
Old 15-12-13, 22:29   #8
Skyll3x

Stage 4
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 298
Default Re: Cine vinde masini in Romania

Quote:
Originally Posted by liviomg View Post
Vad din ce in ce mai multe anunturi ca cel poza,in caz ca mai gasiti hai sa ne amuzam .
https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuni...22-ciclul.html
Skyll3x is offline   Reply With Quote
Old 16-12-13, 13:31   #9
liviomg

Stock
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 6
Default Re: Cine vinde masini in Romania

Quote:
Originally Posted by Maroo View Post
pacat ca forumul sa umplut de useri ca tine cu contributie 0 si bascalie maxima.. in rest poti sa razi de cine vrei, pt a te inscrie la scoala de soferi nu ti se cere liceu sau facultate. din moment ce a scris cat de cat poate ca stie sa si citeasca.. pe forumul asta se discuta despre masini si tuning! ai ales sectiunea ALTE DISCUTII BMW pt divertisment puteai merge aici https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html nu vad nici o relevanta in topicul tau cu marca in cauza.
Bine,sa`l mute adminul acolo.Aici sunt alte discutii bmw...asta este o alta discutie,nam bagat-o nici la tuning,nici la zona tehnica nici la piese nici la masina mea.Daca stiam ca exista sectiune de divertisment il faceam acolo.Dar eu nu inteleg problema ta exact care este?Contributia ta pe forumul asta e sa te iei in gura cu oameni?Daca am 2-3 posturi spre deosebire de tine care ai 900 ti se pare ca trebuie sa-mi vorbesti de sus? E cumva anuntul tau care l-am postat la atasamente?Daca da pai atunci macar iti inteleg frustrarea.Mai calmeaza-te ca degeaba te dai cocos,nu rezolvam nimic in felul asta
liviomg is offline   Reply With Quote
Old 17-12-13, 02:35   #10
liviomg

Stock
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 6
Default Re: Cine vinde masini in Romania

am mai gasit inca unul...cu 320 i vanus si amortizoane knn reglabile (chiar am cautat pe net de curiozitate,vrajeala )si cica`s si 200 de euro bucata.Are si senzor de ploaie ).Imi place ca toti zic ca`s unici proprietari dar doar in Romania...pai care`i rostul atunci
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	t2.jpg
Views:	124
Size:	233.8 KB
ID:	2909290  

Last edited by liviomg; 17-12-13 at 02:39.
liviomg is offline   Reply With Quote
Old 17-12-13, 16:01   #11
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Cine vinde masini in Romania

Quote:
Originally Posted by liviomg View Post
am mai gasit inca unul...cu 320 i vanus si amortizoane knn reglabile (chiar am cautat pe net de curiozitate,vrajeala )si cica`s si 200 de euro bucata.Are si senzor de ploaie ).Imi place ca toti zic ca`s unici proprietari dar doar in Romania...pai care`i rostul atunci

Altceva nu ai de facut decat sa cauti anunturi pe net cu greseli gramaticale ? Nu mi se pare nici amuzant,nici inteligent.
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 17-12-13, 22:08   #12
liviomg

Stock
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 6
Default Re: Cine vinde masini in Romania

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post

Altceva nu ai de facut decat sa cauti anunturi pe net cu greseli gramaticale ? Nu mi se pare nici amuzant,nici inteligent.
Bine.Nu mai postez.Luati-le apararea.Cautam pentru mine o masina si dadeam de ele nu pierdeam timpul degeaba.Postand aici am pierdut timpul degeaba.Hai salut

Last edited by liviomg; 17-12-13 at 22:11.
liviomg is offline   Reply With Quote
Old 18-12-13, 08:22   #13
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Cine vinde masini in Romania

Quote:
Originally Posted by liviomg View Post
Bine.Nu mai postez.Luati-le apararea.Cautam pentru mine o masina si dadeam de ele nu pierdeam timpul degeaba.Postand aici am pierdut timpul degeaba.Hai salut
Nu le iau apararea,dar crezi ca rezolvi ceva daca postezi anunturile aici? da-le lor mesaj privat si trimite-le un abecedar.
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 21-12-13, 19:06   #14
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Cine vinde masini in Romania

Quote:
Originally Posted by exploitu View Post
Vorbea budy de timp pierdut cu 1600 de postari....
Posts Per Day: 1.79
O postare o fac in 10 de secunde .deci in maxim 5minute am citit tot forumul. ti se pare ca e mult?
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 22-12-13, 17:09   #15
e36_coupe

Stage 2
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 58
Default Re: Cine vinde masini in Romania

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Posts Per Day: 1.79
O postare o fac in 10 de secunde .deci in maxim 5minute am citit tot forumul. ti se pare ca e mult?
....spuse budygay....daca si un gay mai stie sa citeasca....
e36_coupe is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -