Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 07-12-13, 13:11   #16
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: Vedeta pe trafictube

Asta arata ca orice taran pocnit isi cumpara un Bmw si sufera prin trafic , unde oamenii merg normal !!!!
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 07-12-13, 17:25   #17
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Vedeta pe trafictube

Quote:
Originally Posted by exploitu View Post
Lasand deoparte mizeria aia de om care conduce ca un babuin epileptic, imi place cum se arunca sageti catre alte marci de masini.
Budy cu 316-le lui comenteaza de logan, care e in aceeasi plaja de pret cu masina lui, iar zpzp rade de matiz, cand el are o masina cu mai putine optiuni ca un picior de scaun, dar e bemveu'.
Hai sa-i lasam pe ceilalti...eu cunosc un patron de restaurant/hotel (foarte cunoscut din Buc) care are un Clio vechi, si bani garla.
Nu mai este nicio smecherie sa ai bmw. A devenit masina saracilor, ca d-asta se fura de pe ele non stop, ca isi ia tot saracu si n-are bani de un proiector.
A scuze,tu ai un E36 316i ... de 1000E.. adica cat taxa de inmatriculare la masina mea.

S-au trezit frustratii care au rate pe 10 ani la banca pt masina.
__________________


~ Haters make me Famous ~

Last edited by Budy_; 07-12-13 at 17:37.
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 07-12-13, 17:57   #18
demin2609
Renault Driver

Stage 5
 
demin2609's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 478
Member of:
[RENAULT]
Post mamă să mor io ce de ceartă!

Tipu clar merge jegos, indiferent de ce mașină ar conduce,

presupun că era beat, și cu siguranță intră la categoria pericol public!

Filmarea este în Arad, cart Micalaca.
__________________
live high, have fun.. and don't do anything stupid!
Instalatii GPL TOMASETTO fara butelie! 0764781647
demin2609 is offline   Reply With Quote
Old 07-12-13, 19:06   #19
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Vedeta pe trafictube

Eu inca nu vad scopul acestui thread.
Credeti ca daca comentati aici si va dati cu parerea isi schimba el stilul de condus?
E problema lui daca se drogheaza,bea.. si se urca pe borduri.cand o sa ajunga in 3-4 pomi o sa isi revina. pana atunci nu are rost threadul.
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 08-12-13, 01:11   #20
316i

Stage 5
 
316i's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,856
Default Re: Vedeta pe trafictube

Mama ce probleme au unii....sa ma filmati si pe mine cand traversez strada pe rosu.
316i is offline   Reply With Quote
Old 09-12-13, 14:54   #21
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Vedeta pe trafictube

Quote:
Originally Posted by zpzpzpo View Post
Intru pe forum doar cand vand/cumpar ceva,faptul ca am intrat acum a fost o intamplare.
Am inteles, deci esti un bisnitar si un samsar ieftinache.

Quote:
Originally Posted by zpzpzpo View Post
De ce toti intelegeti gresit ce spun eu si ca eu vreau ii iau apararea ?
Pur si simplu toti am facut chestiile astea si nu e cazu sa criticam.
Vorbeste pentru tine. Nu toti am facut astea si nici nu le facem. Pentru ca stim ca e posibil sa facem "buf" si sa ne distrugem masinile. Maimuta care conduce E30-ul din filmulet e pilaf si e un pericol public.

Quote:
Originally Posted by zpzpzpo View Post
Poate era mort de beat sau mort de drogat,mortii lui il stie,dar nu e cazu sa aruncam cu pietre.
Ba e cazul sa arunci cu pietre, mai ales daca e mort de beat sau mort de drogat. Si daca tie ti-ar taia fata asa, si eventual ai si intra in el din cauza manevrelor de rahat pe care le face, ai avea aceeasi parere, cu "sa nu aruncam cu pietre"? Mai mult ca sigur te-ar lua spumele marii.

Quote:
Originally Posted by zpzpzpo View Post
Majoritatea o ard racing cu bmw fiindca e o masina echilibrata cu destula putere pentru a face mici smecherii prin oras si o ajuta tractiunea spate.
Ma doare in cot: cat timp nu ii incurci pe ceilalti din trafic, te poti duce si in stalpi cu ea. Cat timp ii deranjezi pe altii in trafic, atunci pui altfel problema si stai potolit.

Quote:
Originally Posted by zpzpzpo View Post
Cu Matizul eventual te bucuri cand iti intra 3 persoane in masina sau cand bagi un sac de cartofi si mai pleaca de pe loc,cam asta e diferenta intre matiz si cel mai rupt bmw.
Mentalitate tipica de cocalar, sa NU ma scuzi ca ti-o zic.
Inainte sa te c@ci pe tine ca ai BMW (probabil e36, ca tot bisnitezi pe forum cu piese pentru el), poate ca ar trebui sa compari testele Euro NCAP intre "gioarsa ta" si "gioarsa mea". E interesant cum un Matiz reuseste sa ia 3 stele la Euro NCAP si un E36 nu ia nici macar 2 stele complet, nu?

Nu de alta, dar sa nu zici ca te mint:
http://www.euroncap.com/tests/bmw_3_series_1997/15.aspx
http://www.euroncap.com/tests/daewoo_matiz_2000/65.aspx

Mai departe nu are rost sa discutam: omul isi cumpara masina pe care si-o permite si pe care o poate intretine... nu invers. Ca sa incheiem subiectul offtopic cu masina pe care o posed.

PS: nu am vrut sa insult pe nimeni care are e36 in mesajul acesta - am vrut sa subliniez faptul ca, la o insulta, poti raspunde la fel, cu alta insulta. Sper ca nu vom avea discutii pe marginea exemplelor oferite.

Last edited by Mustang; 09-12-13 at 15:00.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 09-12-13, 16:38   #22
zpzpzpo

Stage 5
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 886
Default Re: Vedeta pe trafictube

daca mai fac 20 de posturi imi dai quote la toate ?
esti inteligent ma....ce sa zic
nu ca ar fi masina mea cine stie ce,dar daca ti dau una frontal cu e36 le te mut in portbagaj
zpzpzpo is offline   Reply With Quote
Old 09-12-13, 23:59   #23
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Vedeta pe trafictube

Esti periculos rau, domnu'... periculos de patetic. In fine..
Frustratu' din mine, ca are doar un "cacat" de Matiz, te lasa in pace.
Sper doar sa scape tara mai repede de oameni ca tine.
Mustang is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -