Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 06-12-13, 09:23   #1
oldtudorhand

Stage 5
 
oldtudorhand's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 471
Thumbs down Vedeta pe trafictube

https://www.youtube.com/watch?v=nLEGAPOBR-s

Stie cineva daca posesorul e30-ului cu numarul de inmatriculare AG 06 VXU este un user al acestui forum?!
oldtudorhand is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 10:00   #2
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Vedeta pe trafictube

Quote:
Originally Posted by oldtudorhand View Post
https://www.youtube.com/watch?v=nLEGAPOBR-s

Stie cineva daca posesorul e30-ului cu numarul de inmatriculare AG 06 VXU este un user al acestui forum?!
Ce voci de tarani au aia de filmeaza... ii intereseaza pe ei ca nu da ala semnal sau ca nu merge cu luminile. Ce lume frustrata. Pun pariu ca aveau un logan luat in rate pe 7 ani.
__________________


~ Haters make me Famous ~
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 10:10   #3
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Vedeta pe trafictube

Haideti sa fim seriosi...
Nu mai fiti atat de aroganti. Nu conteaza ce masina are cel care filmeaza... si nici cum conduc ei. Din pacate, cel cu E30-ul (frumos facut de altfel) conduce haotic si oarecum periculos (vezi manevra de la 0.22 cand taie 2 benzi si fata Loganului gri).

Din cauza asta, "racerii" sunt priviti cu ura de ceilalti participanti la trafic. Poate daca ati fi si voi mai potoliti si ati merge 90% regulamentar, n-ar avea nimeni nimic cu voi.

Nimeni nu e usa de biserica, dar cand ai si masina modificata, e normal sa fii luat in vizor cu ochi critici de catre altii.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 10:55   #4
zpzpzpo

Stage 5
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 886
Default Re: Vedeta pe trafictube

zise unu care are matiz...
in afara ca taiat banda si nu are luminile aprinse nu e nimic in neregula.
de parca voi nu ati taiat banda niciodata..plecati in pm de lupi moralisti,figuri de romanasi obositi
zpzpzpo is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 11:24   #5
oldtudorhand

Stage 5
 
oldtudorhand's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 471
Default Re: Vedeta pe trafictube

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Ce voci de tarani au aia de filmeaza... ii intereseaza pe ei ca nu da ala semnal sau ca nu merge cu luminile. Ce lume frustrata. Pun pariu ca aveau un logan luat in rate pe 7 ani.
Am e36. Ma straduiesc sa respect cat pot de mult regulile de circulatie tocmai datorita celor 95% din posesorii de BMW care au facut de tot cacatul aceasta marca auto!
Si da, esti obligat sa dai semnal cand schimbi benzile, iti cade mana daca nu o faci?

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Haideti sa fim seriosi...
Nu mai fiti atat de aroganti. Nu conteaza ce masina are cel care filmeaza... si nici cum conduc ei. Din pacate, cel cu E30-ul (frumos facut de altfel) conduce haotic si oarecum periculos (vezi manevra de la 0.22 cand taie 2 benzi si fata Loganului gri).

Din cauza asta, "racerii" sunt priviti cu ura de ceilalti participanti la trafic. Poate daca ati fi si voi mai potoliti si ati merge 90% regulamentar, n-ar avea nimeni nimic cu voi.

Nimeni nu e usa de biserica, dar cand ai si masina modificata, e normal sa fii luat in vizor cu ochi critici de catre altii.
Nu am nimic de adaugat....

Quote:
Originally Posted by zpzpzpo View Post
zise unu care are matiz...
in afara ca taiat banda si nu are luminile aprinse nu e nimic in neregula.
de parca voi nu ati taiat banda niciodata..plecati in pm de lupi moralisti,figuri de romanasi obositi
Ce mortii ma-sii de treaba are faptul ca omu' are Matiz? Poate sa aiba si un ZAZ Zaporożec din partea mea, tot respectul meu pentru cum gandeste. Nici macar nu il cunosti, de ce te apuci sa il jignesti gratuit?
La 2:05 se suie pe bordura cu masina, ti se pare ok?!
__________________
"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?"(George Carlin)
oldtudorhand is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 11:27   #6
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Vedeta pe trafictube

Quote:
Originally Posted by zpzpzpo View Post
zise unu care are matiz...
in afara ca taiat banda si nu are luminile aprinse nu e nimic in neregula.
de parca voi nu ati taiat banda niciodata..plecati in pm de lupi moralisti,figuri de romanasi obositi
Si asta zice unu care nu a fost capabil sa se integreze in societate ?!

Nu semnalizeaza, ok
Nu are luminile aprinse,ok
E retard.

Da de ce merge pe mijlocul drumului si se urca pe bordura ?

Ps: vezi la greselile gramaticale, tema pentru acasa !

Last edited by phaeton; 06-12-13 at 11:29.
phaeton is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 11:36   #7
zpzpzpo

Stage 5
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 886
Default Re: Vedeta pe trafictube

Quote:
Originally Posted by phaeton View Post
Si asta zice unu care nu a fost capabil sa se integreze in societate ?!

Nu semnalizeaza, ok
Nu are luminile aprinse,ok
E retard.

Da de ce merge pe mijlocul drumului si se urca pe bordura ?

Ps: vezi la greselile gramaticale, tema pentru acasa !
ca (a) taiat
multumit? am uitat un a
toti sunteti modele si o ardeti soferi pe forum.
nu sunt neadaptat,dar si eu am taiat linia continua,am trecut pe rosu,am depasit viteza,etc,etc ,dar macar nu o ard ca o virgina si toata lumea incalca regulile mai devreme sau mai tarziu.
4tuning e o adunatura de basinosi si de ipocriti !
zpzpzpo is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 11:37   #8
Mindofitsown

Stage 2
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 45
Default Re: Vedeta pe trafictube

Eu vad AR 06 VXU (chiar la sfarsitul videoclipului).
Pe langa asta mai vad si cea ce in termeni populari se numeste : mersul ca pisatul boului. Ori are la bord ceva alcool, ori habar nu are sa conduca.
Mindofitsown is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 11:39   #9
oldtudorhand

Stage 5
 
oldtudorhand's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 471
Default Re: Vedeta pe trafictube

Quote:
Originally Posted by zpzpzpo View Post
ca (a) taiat
multumit? am uitat un a
toti sunteti modele si o ardeti soferi pe forum.
nu sunt neadaptat,dar si eu am taiat linia continua,am trecut pe rosu,am depasit viteza,etc,etc ,dar macar nu o ard ca o virgina si toata lumea incalca regulile mai devreme sau mai tarziu.
4tuning e o adunatura de basinosi si de ipocriti !
Si.......tinand cont de faptul ca si tu ai cont si activitate pe acest forum.....

Serios acum, nu se poate purta o conversatie normala aici nicicum? Chiar trebuie sa isi verse toata lumea frustrarile? Se poate si altceva in afara de bagat si de scos?! Ceva, cum ar fi....o discutie on-topic, pe subiect....
oldtudorhand is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 11:41   #10
oldtudorhand

Stage 5
 
oldtudorhand's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 471
Default Re: Vedeta pe trafictube

Quote:
Originally Posted by Mindofitsown View Post
Eu vad AR 06 VXU (chiar la sfarsitul videoclipului).
Pe langa asta mai vad si cea ce in termeni populari se numeste : mersul ca pisatul boului. Ori are la bord ceva alcool, ori habar nu are sa conduca.
Ai dreptate! Imi cer scuze, e greseala mea...
Este numar de inmatriculare de Arad, nu de Arges....
oldtudorhand is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 12:22   #11
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Vedeta pe trafictube

Quote:
Originally Posted by zpzpzpo View Post
zise unu care are matiz...
in afara ca taiat banda si nu are luminile aprinse nu e nimic in neregula.
de parca voi nu ati taiat banda niciodata..plecati in pm de lupi moralisti,figuri de romanasi obositi
Alo, domnu' cu pianu'... mai usor cu clapele ca se revarsa pe scari si le pierdem...

Cu ce te deranjeaza pe tine ca am Matiz?! Am inteles, voi conduceti numai BMW-uri si sunteti mescheri sau ce?! Sa stii ca si BMW-ul, si Matizul sunt masini. Au patru roti, au taloane si necesita persoana cu permis categoria B pentru a fi conduse... asadar, se presupune ca in capul ala sec, cunosti regulile de circulatie si cunosti faptul ca, pentru schimbarea benzilor de mers si a directiei se foloseste semnalul cu 50 de metri (in localitati) inainte de a face efectiv manevra.

"In afara ca a taiat banda si nu are luminile aprinse nu e nimic in neregula?!"... mentalitate tipica de reisar cu nivel de 'telectualitate major si cu rupere de fas de fata cu altii... si va mai intrebati de ce va face lumea cocalari ca aveti BMW-uri?

Daca 4tuning e o adunatura de basinosi si ipocriti, de ce mai stai pe forumul asta dom'le? Fugi, du-te de aici!

Last edited by Mustang; 06-12-13 at 12:40.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 13:11   #12
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Vedeta pe trafictube

faza cu bordura e cireasa de pe tort )

ori e baut , ori e prost....manevrele pe care le face nu au nici o logica....

Last edited by jakal; 06-12-13 at 13:17.
jakal is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 13:34   #13
zpzpzpo

Stage 5
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 886
Default Re: Vedeta pe trafictube

Intru pe forum doar cand vand/cumpar ceva,faptul ca am intrat acum a fost o intamplare.
De ce toti intelegeti gresit ce spun eu si ca eu vreau ii iau apararea ?
Pur si simplu toti am facut chestiile astea si nu e cazu sa criticam.
Poate era mort de beat sau mort de drogat,mortii lui il stie,dar nu e cazu sa aruncam cu pietre.
Majoritatea o ard racing cu bmw fiindca e o masina echilibrata cu destula putere pentru a face mici smecherii prin oras si o ajuta tractiunea spate.
Cu Matizul eventual te bucuri cand iti intra 3 persoane in masina sau cand bagi un sac de cartofi si mai pleaca de pe loc,cam asta e diferenta intre matiz si cel mai rupt bmw.
In rest ai dreptate,categoria B se cere pt amandoua.
zpzpzpo is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 13:45   #14
RisTiN_srb

Stage 4
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 282
Member of:
[BMW]
Default Re: Vedeta pe trafictube

fumat nu cred...daca era fumat probabil mergea 30km/h pe prima banda....eu cred ca e beat omul...extrem de haotic,pe tot drumul,fara semnale,fara lumini....pe scurt praf(sau nu are carnet)desi fara carnet conduceam mai bine ca el...
intrebarea e alta,de cand mama naibii a devenit forumul asta atat de agresiv???nu mai poti pune o intrebare ca nu meriti BmW sau ca esti cocalar care si-a luat un cotet....hai sa incercam sa fim cat de cat relaxati ca tot se apropie sarbatoriile...
__________________
Un barbat matur in toate privintele,
Face ce vrea si isi asuma toate consecintele!
RisTiN_srb is offline   Reply With Quote
Old 06-12-13, 15:35   #15
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Vedeta pe trafictube

Quote:
Originally Posted by zpzpzpo View Post
Pur si simplu toti am facut chestiile astea si nu e cazu sa criticam.
Poate era mort de beat sau mort de drogat,mortii lui il stie,dar nu e cazu sa aruncam cu pietre.
Tu esti ceva de speriat..
Eu nu cred ca toti am condus beti si drogati.
Si da, e cazul sa criticam daca se afla intr-una din situatiile astea.
Da, e cazul sa aruncam cu pietre.
Daca tu conduci la fel ca el si nu esti in stare sa-ti pastrezi banda si sa nu te urci pe borduri de tampit, rupe-ti capu cu droguri si bautura unde vrei tu, dar fara sa existe vreo sansa sa ma deranjezi cu ceva.
phaeton is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -