Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 21-08-13, 10:39   #1
Florian328

Stage 5
 
Florian328's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,071
Arrow Cea mai ieftina asigurare....

Dupa multe cautari de a-mi imi face o asigurarea mai ieftina stiind care sunt preturile la toti dealerii de la noi am gasit in sfarsit cea mai ieftina asigurare care poate exista la noi in romania chiar dak nu am mai mult de 24ani si stiti si voi k la noi se spune k asta ar conta tin sa ii contrazic....
-la orice dealer si pe net cea mai ieftina asigurare era la carpatica 930 ron pe 6luni la un motor de 2.0 benzina si 24 ani ai mei insa dupa cum am spus am gasit la un nou dealer care fc asigurari fara comision si am gasit la 608 ron la allianz tiriac si 789 la carpatica....
-acest nou dealer este un terminal din acela care poti fc mai multe operatiuni(reincarcari,plati facturi.etc.....),la noi in bucuresti il gasiti:
-b-dul.decebal pana in rond alba iulia pe stanga la supermarketul SPRING TREST
-mihai bravu intersectie cu matei voievod in statie autobuzului 135,330,311,104
si ptr cei din provincie http://www.i-asigurare.ro/?source=ma.......asigurarea va vine in 24 de ore prin urgent curier dupa c veti fi sunat de catre un reprezentat al firmei de asigurare si confirmati dak acelea sunt datele corecte scrise de voi...

asa k nu va mai grabiti sa dati o gramada de bani pana nu cautati si alti dealeri....sper k vam fost de ajutor cu aceasta idee ptr k toti se cam vaita de preturile exorbitante pe care le gasim
__________________

.....B M W 328I.....
Florian328 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -