Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 17-01-15, 14:13   #31
Danieleu

Stock
 
Join Date: Jan 2015
Posts: 2
Arrow Re: Loto polonia

observ ca voi jucați pe grupuri a cate 3 numere cele mai extrase, dar de curand am gasit o pagină interesantă unde pot vedea cat de de a fost extras un grup de numere ca ca urmare http://www.hai-in.ro/loto/loto-polonia-multi-1-multi-2/ pe mine ma ajuta.

Astept pareri!
Danieleu is offline   Reply With Quote
Old 05-02-17, 13:36   #32
papadopol

Stock
 
Join Date: Oct 2014
Posts: 2
Smile Sistem Loto polonia

EU am o experienta destul de vasta cu acest joc pot sa spun.
Am inceput sa "bag bani" in pariurile la loto polonia cam prin 2015 la sfarsit.
Trebuie sa stiti ca nu sunt un jucator oarecare care joaca doar de fun sau la nimereala.
Stii ca la loto polonia pot juca cu bani marunti (2,5,10 lei) mai multe variante de numere pe un singur bilet, ceea ce la loteria romana nu se poate face, am decis sa studiez temeinic acest joc ca sa creez un venit constant din el.
Am intrat asadar pe arhiva loto polonia 20/80 si am inceput sa urmaresc modul in care ies numerele.

Vazand ca primesc cota de minim 3 daca ghicesc un singur numar din cele 20 extrase, am zis asa: mai frate cu asa cota mica nu merge Fibonacci pentru ca profitul obtinut e prea mic, Martingale ar merge dar e riscant ca doar nu pot dubla miza la fiecare nou joc, ca pot ajunge sa bag 1000 de lei (la pasul 10, tinand cont ca incep cu 2 lei) si sa tot pierd.
Problema cu Martingale e si faptul ca nu sunt multe case de pariuri care au oferta pentru Loto Polonia si mai ales faptul ca mai toate au limita la miza cat se poate paria.

Asadar Martingale e riscanta tare mai ales daca prinzi o serie cu ghinion.

Ce e de facut atunci am zis.

Pai aleg o serie care iese mai des decat prind eu un singur numar si asa pot juca pasi mai multi fara sa investesc atat de mult.

Ajuta foarte mult sa fii pe faza cand se afiseaza in timp real rezultatele la loto polonia multi pe site.
Astfel prinzi momentul jocului si daca ai simt innascut pentru numere, poti sa presimti cam ce numere urmeaza sa intre si atunci poti juca Martingale pe un numar.

Fiind totusi un om cu noroc normal, am decis sa lungesc un pic mizele si sa joc sistem 2/4 ca are o frecventa de iesire mai mare decat prind eu un singur numar.

Uite asa jucand la inceput sume mici, 2,5,10,20,40 sau 80 lei oricum sub 100 de lei in prima faza) am reusit sa am castiguri decente care au acoperit toti banii investiti si au oferit si un mic profit.

Daca ajungi sa simti numerele, poti juca mize de minim 100 lei iar astfel si la cota de 2,3 cat capeti daca ies 2 din 4 pe sistem, tot iti dublezi banii.
papadopol is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -