Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 07-02-13, 16:00   #16
OdorogLGV

Stage 5
 
OdorogLGV's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 587
Default Re: Loto polonia

sa stii ca daca joci putin,nu prea poti sa iesi pe minus(doar daca ai ''norocul' meu).dar sa nu te apuci sa-ti vinzi masina.la cazino am auzit astfel de sitautii,am auzit si am vazut muuulte(am lucrat vreo 3 ani si ceva prin cazinouri.sali de joc de fapt)dar loto polonia mi se parea just for fun.sa vezi ce combinatiile draq faceam si eu.visam potul cel mare.am invatat vreo 10 prieteni,si ce crezi,toti puneau 1max2bilete si cam toti au luat ceva.eu,am luat-o-n mana)).bine,nu erau sume,dar adunate,pe luna erau ceva.bine ca pe-aici nu am vazut si le-am lasat draq).asa ca la munca,nu la intins mana
OdorogLGV is offline   Reply With Quote
Old 07-02-13, 16:07   #17
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: Loto polonia

Quote:
Originally Posted by mike_4tuning View Post
O sa tin cont de parerea ta. "zugraveala ezistenta" = zugraveala exzistenta ?
eu am scris la caterinca ''ezistenta''... da' ''exzistenta'' e ceeel mai corect!

bravo...voi sunteti viitoru' tarii!!

...e greu ba baiatule!

nu te stresa,nu caut carcota,am incercat sa glumesc dar nu tine cu tine! cum ti-am mai spus,iti doresc ''succesuri''...

Last edited by liviu tex; 07-02-13 at 16:15.
liviu tex is offline   Reply With Quote
Old 07-02-13, 22:41   #18
mike_4tuning

Stage 5
 
mike_4tuning's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 439
Default Re: Loto polonia

Astazi prietena mea a ochit 3 numere si le-a luat la fraieri 60 ron 1 22 56
mike_4tuning is offline   Reply With Quote
Old 11-02-13, 21:05   #19
OdorogLGV

Stage 5
 
OdorogLGV's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 587
Default Re: Loto polonia

tine-o bine,te imbogateste.la caini ai zis ca tot ea,acum iar...pune-o sa j
oace la loto 6/49.bafta
OdorogLGV is offline   Reply With Quote
Old 12-02-13, 19:32   #20
mike_4tuning

Stage 5
 
mike_4tuning's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 439
Default Re: Loto polonia

poate incearca cnv.....
Attached Files
File Type: xlsx desf 20 nr-prinse 10 la -3.xlsx (50.6 KB, 364 views)
mike_4tuning is offline   Reply With Quote
Old 12-02-13, 21:52   #21
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Loto polonia

Daca jucati la V sports..la fotbal...cota de 1.90 mereu se termina 1-0 pt echipa care o are.Verificat 100 %
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 13-02-13, 11:22   #22
mike_4tuning

Stage 5
 
mike_4tuning's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 439
Default Re: Loto polonia

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Daca jucati la V sports..la fotbal...cota de 1.90 mereu se termina 1-0 pt echipa care o are.Verificat 100 %
Bine de stiut!!.....ma bucur ca cineva a zis cv constructiv. Salut
mike_4tuning is offline   Reply With Quote
Old 15-02-13, 13:24   #23
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Loto polonia

Bai, daca tot sunteti asa de impatimiti cu jocurile, sa nu va puna dracu sa va duceti la camatari, am eu solutia in semnatura!

Sfat: Mai bine stati linistiti cu jocurile astea de noroc si loterie..aaa..LOTERIE!!!!
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline   Reply With Quote
Old 28-02-13, 07:46   #24
15lda

Stage 4
 
15lda's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 246
Member of:
[DACIA]
Default Re: Loto polonia

A mai jucat careva la loto polonia?
15lda is offline   Reply With Quote
Old 29-05-13, 18:11   #25
lotopolonia

Stock
 
Join Date: May 2013
Posts: 1
Default Re: Loto polonia

Salut,

Si eu cred ca la Loto Polonia se poate gasi o logica de joc, dar este mult mai greu decat pare la prima vedere. Pentru inceput va propun sa jucati pe un singur numar, si sunt vreo 2 metode destul de accesibile in acest sens. Mai intai va puneti la curent cu metoda Martingale.

In prima faza vizualizez statistica loto polonia la zi.

Cota la un singur numar jucat este undeva la 3.75, in functie de casa de pariuri unde se joaca.

Iata si cele doua posibilitati de joc, aparent opuse ca si principiu:

1) vad in statistica, la sectiunea remize numarul cu cele mai multe remize, adica numarul care nu a iesit de cele mai multe extrageri, daca are mai mult de 14-15 remize incep si joc pe el incepand cu o suma mica si duland miza de fiecare data cand nu iese

2) tot in statistica ma uit la cele mai extrase numere si il joc pe primul sau pe primele doua separat la fel ca la punctul 1).

Atentie totusi, metoda Martingale te poate duce la sume maricele de investit, dar este o strategie de recuparare a pariurilor anterioare si necastigate.

O particularitate a metodei martingale este metoda Fibonacci, care presupune mize dupa urmatorul sir: 1 1 2 3 5 8 13 21 34 55 98 ..., se poate gasi pe Google ce presupune Fibonacci.

Bafta la joc !
lotopolonia is offline   Reply With Quote
Old 25-06-13, 16:05   #26
Loto Polonia

Stock
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 1
Default Re: Loto polonia

Salutari,

Nu va mai obositi cu studierea arhivelor pentru a afla care sunt cele mai extrase numere loto polonia.

Pe Loto-Polonia.RO gasiti statistici sub forma de grafic care arata in felul urmator:



Nu mai jucati la Loto Polonia pe cote mici! De ce sa nu pariezi unde este mai bine daca ai atat de multe case de pariuri de unde sa alegi?

Urmareste cote loto polonia notate intr-un tabel cu culori specifice cotelor mici, medii si mari.

Daca sunt si incepatori printre noi, va recomand sa invatati cum se joaca la loto polonia tot de pe acest site.

Rezultate loto polonia vor fi afisate imediat dupa extragere de catre un robot!

Pentru mai multe detalii despre joc, va asteptam!
Loto Polonia is offline   Reply With Quote
Old 28-06-13, 00:42   #27
bWa

Stage 3
 
bWa's Avatar
 
Join Date: May 2012
Posts: 139
Default Re: Loto polonia

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Daca jucati la V sports..la fotbal...cota de 1.90 mereu se termina 1-0 pt echipa care o are.Verificat 100 %
S-au dus 50 lei aiurea) Sigur nene...
bWa is offline   Reply With Quote
Old 17-07-13, 23:48   #28
J.C.

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 396
Default Re: Loto polonia

Joc la loto polonia de 2 zile , in prima zi am pariat dupamasa 2 lei si am castigat 2,5 lei iar seara nu am castigat dar am zis ca mai incerc . Ma gandeam sa pariez numai in weekend dar azi am zis parca parca simt ca voi avea noroc sa fac ceva bani si mi-am luat un singur bilet , nr la nimereala si mi-au iesit 9 numere , am facut 210 ron , nu e o avere dar ma bucur f mult . Si totusi nu am de gand sa pariez mult pe viitor , doar sume mici si din cand in cand . E o prostie sa-ti vinzi masina pt pariuri , totul trebuie facut cu cap , eu joc in Anglia de aprox 4 ani la bingo si nu am investit mult , e adevarat ca joc ocazional dar am avut castiguri mai mari ( o data 480 lire si cateva pana in 100 lire ) dar per total am bagat f putini bani si sunt cu mult pe plus , stiu cand sa ma opresc !
Succes tuturor!

Last edited by J.C.; 17-07-13 at 23:53.
J.C. is offline   Reply With Quote
Old 18-07-13, 00:06   #29
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Loto polonia

Quote:
Originally Posted by bWa View Post
S-au dus 50 lei aiurea) Sigur nene...
Din cand in cand se schimba meciurile prietene,daca ar fi mereu acc meciuri...nu crezi ca le -ar invata lumea? In perioada aia..adica acum 6 luni cand am postat...toate meciurile din saptamana aia s au terminat cum am zis.1-0 pt 1.90
__________________


~ Haters make me Famous ~
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 23-08-14, 15:29   #30
rdusnr

Stock
 
Join Date: Aug 2014
Posts: 1
Default Re: Loto polonia

Salut, pentru cine doreste sa afle rezultatele la loto polonia in timp real, am creeat un site care iti prezita ultimele extrageri la LP Multi.
Pentru cei interesati sa urmareasca acest link RezultateLotoPolonia.com
Sper sa va fie de ajutor
Toate cele bune
Radu

Last edited by rdusnr; 23-08-14 at 15:33.
rdusnr is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -