Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 31-01-13, 15:54   #121
adrian325i

Stage 5
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 407
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Mda... Am terminat de laudat masinile , am trecut la laudat casele si familiile...
Nici noi nu suntem crescuti la orfelinat si nici nu dormim in gara...
Nu inteleg ce rost avea sa aduci in discutie ca ai casa si familie... Sa-ti traiasca si sa-ti creasca ne bucuram pt tine dar sincer nu ma intereseaza...

"OOOoooohhhhhhhhh, copiii meeeeeeiiii nevaaaastaaa meaaaa..... Fericireaaaa meaaa.... Haaaii tzupa tzupa... "

Jumate din cei de pe forumul asta trag apa cand se duc in vizita iar cealalta jumatate vin sa faca croaziera cu metroul. Hai sa ne laudam si cu asta ...

Last edited by adrian325i; 31-01-13 at 16:19.
adrian325i is offline  
Old 31-01-13, 16:57   #122
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by adrian325i View Post
Mda... Am terminat de laudat masinile , am trecut la laudat casele si familiile...
Nici noi nu suntem crescuti la orfelinat si nici nu dormim in gara...
Nu inteleg ce rost avea sa aduci in discutie ca ai casa si familie... Sa-ti traiasca si sa-ti creasca ne bucuram pt tine dar sincer nu ma intereseaza...

"OOOoooohhhhhhhhh, copiii meeeeeeiiii nevaaaastaaa meaaaa..... Fericireaaaa meaaa.... Haaaii tzupa tzupa... "

Jumate din cei de pe forumul asta trag apa cand se duc in vizita iar cealalta jumatate vin sa faca croaziera cu metroul. Hai sa ne laudam si cu asta ...
bai prostu satului,as vrea sa pot intra in dialog cu tine dar esti prea prost! tu nu intelegi cat esti de prost pentru ca n-ai cum! ai intrat si tu ca musca'n cur..cauti anturaj p'aici! mai da-te'n plm...
liviu tex is offline  
Old 31-01-13, 20:53   #123
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
bai prostu satului,as vrea sa pot intra in dialog cu tine dar esti prea prost! tu nu intelegi cat esti de prost pentru ca n-ai cum! ai intrat si tu ca musca'n cur..cauti anturaj p'aici! mai da-te'n plm...
Cine e ma Liviule, Adriano Celentano asta? A rasarit asa peste zi, si se ia de toata lumea.....
GOGU_VL is offline  
Old 31-01-13, 21:09   #124
laurentiu_tim

Stage 5
 
laurentiu_tim's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,043
Member of:
[SKODA]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

eu zic sa se tina....bmw meeting si aia e...ca altceva greu....n-ai cu ce poate....
laurentiu_tim is offline  
Old 01-02-13, 00:49   #125
66NFS

Stage 5
 
66NFS's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,977
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by laurentiu_tim View Post
eu zic sa se tina....bmw meeting si aia e...ca altceva greu....n-ai cu ce poate....
Se tine ma stai linistit ,dar cred ca prin august ......momentan facem vorbe .... prin martie o sa mai fie un val gen : "hai sa facem niste liste " dupa liste se propune locatia ( 70% pentru Darste ) incepe iar scandalul care ne duce pana in mai...
Si uite asa din vb in vb ajungem in august si binenteles fara bani stransi si fara cazare rezervata ( toti vin la ghici )
La intoarcere toti sunt nemultumiti )) dar cu speranta ca la anul v-a fi mai bine ......
Aceesta a fost programul pe 2013 in cateva cuvinte )))
66NFS is offline  
Old 04-02-13, 10:36   #126
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Am vrut sa mai postez de 2 ori dar v-am lasat crezand ca o sa incetati cu insultele si tampeniile, dar voua asa va place. Va rog sa ramaneti la subiectul pentru care a fost deschis thread`ul pana ajungeti la o concluzie sa stiu ce fac cu el. Il promovez sau il inchid.
__________________

RoByNeT is offline  
Old 08-02-13, 21:06   #127
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by RoByNeT View Post
Va rog sa ramaneti la subiectul pentru care a fost deschis thread`ul pana ajungeti la o concluzie sa stiu ce fac cu el. Il promovez sau il inchid.
PAM PAM!!!!!
luci4n_vl is offline  
Old 18-02-13, 01:23   #128
catalin_marin00

Stage 5
 
catalin_marin00's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 605
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by adrian325i View Post
Mda... Am terminat de laudat masinile , am trecut la laudat casele si familiile...
Nici noi nu suntem crescuti la orfelinat si nici nu dormim in gara...
Nu inteleg ce rost avea sa aduci in discutie ca ai casa si familie... Sa-ti traiasca si sa-ti creasca ne bucuram pt tine dar sincer nu ma intereseaza...

"OOOoooohhhhhhhhh, copiii meeeeeeiiii nevaaaastaaa meaaaa..... Fericireaaaa meaaa.... Haaaii tzupa tzupa... "

Jumate din cei de pe forumul asta trag apa cand se duc in vizita iar cealalta jumatate vin sa faca croaziera cu metroul. Hai sa ne laudam si cu asta ...
sper din tot sufletul ca nu stii sa citesti, ca altfel nu pot intelege reactia ta

Dupa 9 pagini avem raspunsul: Da, se vrea asa ceva la noi, dar nu avem habar cum sa ajungem la un asemenea rezultat.
Nu stim decat cum sa dam vina pe lipsa banilor.Si mai urat, criticam la maxim masinile altora,care nu se incadreze intr-un anumit standard-nu cam asta era ideea de masina modificata, sa fie intr-un fel personalizata? Altfel propun sa inventam un sablon, si ne facem toti masinile dupa sablonul ala, si sa vezi ce o sa ne distram… . Plus ca mi se pare f urat sa stabilesti cat de pasionat este un individ dupa suma de bani pe care o cheltuie pe masina lui.
Meetingul in prima faza ar trebui doar sa fie. Apoi in editiile viitoare va fi imbunatatit. Ce sens are sa visezi la scene, dj, video/foto profi etc. cand nimeni nu e dispus sa plateasca pentru asta, mai ales la primele meetinguri organizate? Stiu ca o sa spuneti multi ca sunteti dispusi sa platiti, asta pana cand incep sa se faca depunerile in cont. la E30 meeting 2011 si 2012 am strans eu banii, si aceeasi poveste, toti vroiau sa depuna bani, dar nu au reusit sa ajunga la banca. In 2011 au fost 16 depuneri X50lei, in 2012 au fost 40depuneri X50lei. Sunt convins ca anul asta vor fi si mai multe depuneri, si asa vom avea un meeting din ce in ce mai bine pus la punct. Voi va comparati acum cu tari in care se tin astfel de meetinguri organizate de ani de zile?

catalin_marin00 is offline  
Old 20-02-13, 23:51   #129
Provenzano


Stage 5
 
Provenzano's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4,451
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[BMW]
[4Wheels]
Thumbs up Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Sa incep cu DA,as vrea asa ceva si sunt Pentru.
Legat de pasiunea asta,e greu.....Toti stim...daca vrei o masina cat mai Bine de Tot iti trebuie o Gramada de bani,si cand spun o gramada spun bine.Unii poate nu au posibilitati....
Parerea mea Eu unul nu as veni cu o masina cu rugina,lovita,etc...As veni fara,ca sunt pasionat.
O masina Buna nu inseamna pachet M,jante BBS etc...O masina Buna inseamna o masina Intretinuta,o masina Curata,frumoasa,Dreapta...
Am renuntat la mult pentru aceasta Pasiune si NU imi pare rau.Sunt mandru ca fac ceva ce imi place.
Legat de prietenii,ar fi frumos sa ne cunoastem mai bine...sa socializam mai mult...cum zice LucianVL sa stam la caterinca,la un gratar....TOTI.
Si eu cunosc un baiat de la Buc care are o masina Aproape Unica in Lume..un E21(Baiatul nu e BOGAT,munceste si o face destul de bine,tot in domeniul BMW.Imi spunea ca si-a luat si mancarea de la gura sa stranga bani pentru masina.Are peste 30 de ani si imi zicea....frate unii au neveste,copii...eu am decat Masina)...400 bhp scosi dintr-un motor de 2000 ...care a bagat vreo 80K ...si surpriza.....Nu are nici PERMIS...asta Da pasiune...
Sunt de acord cu suma de 100 lei de masina.Eu vin cu 5 masini.
Cine nu Plateste nu Vine.E simplu.Fara scuze.E timp destul pentru trimis banii,etc.


Hai sa incercam si Noi ce altii fac de Mult timp. Putem.

Cheers!

Last edited by Provenzano; 20-02-13 at 23:58.
Provenzano is offline  
Old 22-02-13, 12:24   #130
GCI geoo

Stage 4
 
GCI geoo's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

motzu'le frate - am primit thread-ul asta, intr-un mesaj, din prima zi in care l'ai deschis
am zambit atunci
acum mor de ras ... uite in ce albie de porci am dat cand am deschis topicul ...

o sa fie ceva pe 28-30 iunie la darste - eu am sa merg atunci ...
GCI geoo is offline  
Old 22-02-13, 12:56   #131
Provenzano


Stage 5
 
Provenzano's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4,451
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[BMW]
[4Wheels]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

E36 Meeting 2012: https://www.youtube.com/watch?v=DE7aY...ature=youtu.be
Provenzano is offline  
Old 22-02-13, 13:16   #132
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by Provenzano View Post
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
MULTUMIM!!!!
OFICIAL VA FI MEETING!!!
EU IMPREUNA CU RZT SHOBY SI INCA CINEVA O SA ORGANIZAM
IN CURAND THREAD CU MEETING 2013!
motzu is offline  
Old 22-02-13, 13:22   #133
GCI geoo

Stage 4
 
GCI geoo's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by motzu View Post
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
MULTUMIM!!!!
OFICIAL VA FI MEETING!!!
EU IMPREUNA CU RZT SHOBY SI INCA CINEVA O SA ORGANIZAM
IN CURAND THREAD CU MEETING 2013!
asa mai merge !!!!!!! (anul trecut pare sa fi fost bine - o sa fie din ce in ce mai bine)
GCI geoo is offline  
Old 22-02-13, 14:06   #134
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by vali vtk View Post
Ai dreptate teoretic ca doar aici suntem artisti nu ne intrece nici dracu .Masini facute ca lumea sunt putine dar lumea ar trebui sa inteleaga odata ca nu pot face Stance pe o masina varza dpdv tehnic. Acuma prima grija dupa ce cumpara masina e reglabila si jante, nu zice nimeni ca a schimbat bucse, capete de bara, filtre placute si altele mai importante, da mai bine cumpara kit de M ca ala se vede si prinde fetele de usi cu negrese ca sunt scumpe clipsurile la 1 leu bucata, dau 5-700 de euro pe jante da monteaza gume sh cu 3mm profil si DOT din 1900toamna (opinci).
Acuma legat de intalneala, ar fi mai bine sa se vada unde au fost problene si sa se faca ceva sa iasa mai bine anul asta . Veniti din timp cu idei, propuneri sa se poata face ceva constructiv ca altfel iar ies discutii.
Quote:
Originally Posted by Provenzano View Post
Sa incep cu DA,as vrea asa ceva si sunt Pentru.
Legat de pasiunea asta,e greu.....Toti stim...daca vrei o masina cat mai Bine de Tot iti trebuie o Gramada de bani,si cand spun o gramada spun bine.Unii poate nu au posibilitati....
Parerea mea Eu unul nu as veni cu o masina cu rugina,lovita,etc...As veni fara,ca sunt pasionat.
O masina Buna nu inseamna pachet M,jante BBS etc...O masina Buna inseamna o masina Intretinuta,o masina Curata,frumoasa,Dreapta...
Am renuntat la mult pentru aceasta Pasiune si NU imi pare rau.Sunt mandru ca fac ceva ce imi place.
Legat de prietenii,ar fi frumos sa ne cunoastem mai bine...sa socializam mai mult...cum zice LucianVL sa stam la caterinca,la un gratar....TOTI.
Si eu cunosc un baiat de la Buc care are o masina Aproape Unica in Lume..un E21(Baiatul nu e BOGAT,munceste si o face destul de bine,tot in domeniul BMW.Imi spunea ca si-a luat si mancarea de la gura sa stranga bani pentru masina.Are peste 30 de ani si imi zicea....frate unii au neveste,copii...eu am decat Masina)...400 bhp scosi dintr-un motor de 2000 ...care a bagat vreo 80K ...si surpriza.....Nu are nici PERMIS...asta Da pasiune...
Sunt de acord cu suma de 100 lei de masina.Eu vin cu 5 masini.
Cine nu Plateste nu Vine.E simplu.Fara scuze.E timp destul pentru trimis banii,etc.


Hai sa incercam si Noi ce altii fac de Mult timp. Putem.

Cheers!

Amandoi ati scos pe gura niste cuvinte de AUR !!


Si daca se organizeaza , atunci hai sa stabilim o cotizatie , o data , presupun ca locatia se stie deja !
DEVIL's Style is offline  
Old 22-02-13, 15:37   #135
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

se va deschide un thread pt evenimentul din 2013,intradevar cu o suma de 1 mil de masina se va putea face ceva mai frumos ca anul anterior. o sa fie cateva reguli STRICTE,si aici ma refer ca de data asta vor fi masinile puse toate la un loc,nu pe la casute unde se doarme,va fi un gratar comun,bere la comun,poze de grup,filmari profi,hostess,surprize,concursuri "caterincoase" cu premii simbolice,meetingul va dura FIX 3 ZILE! Deplasare la un tur de oras cu maxim 40 km/h pt a putea sa fim toti la un loc,incercam sa aducem un DJ,si multe altele asta in functie de buget.
PROVENZANO,stiu ca ne va ajuta mult,pt ca el cunoaste bn la BV...
se poate baieti,sper ca cei de afara sa se uite si ei la noi pe youtube,nu numai noi la ei si sa salivam.nu uitati ca filmarile de dupa fac sa se vada bn ce a fost si cum a fost la un meeting.
sa ne vedem cu bn si sa ne distram mult mai bn ca anult trecut.

o zi buna sa aveti.
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -