Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-01-13, 08:37   #76
adrian325i

Stage 5
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 407
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Asa e... decat sa ne facem de *** si sa ne vada o lume intreaga mai bine stam cu E21 in care am bagat 80 de mii in garaj...
Tot asa si eu imi doresc o P..zda buna rau da' sa n-o F.t sa nu se strice si sa inceapa sa dea ulei... Si nici pe partea aia sa nu o xxx ca pe urma pierde compresie...
Doar sa ma uit asa pe gaura cheii la ea da' ea sa nu stie...

Unii au 500 de cai altii 90 de cai... Unii o au de 25 altii de 12... Intrebarea e : "Vrei sa xxx sau iti place sa te uiti" ?

Mai bine stam acasa sa nu stricam filmarea sau venim cu metrou' ... Bineinteles ca nimeni nu se refera la nimeni...

Va dati seama ca daca s-ar vedea la unu' o urma de rugina pe aripa pe filmarea pe youtube n-am mai iesi din casa de rusine... Asa ceva nu se face...
Ce-o sa zica lumea ... Eh ?



Iar daca mergem undeva eu zic sa nu luam de mancare ca or sa zica aia ca n-avem ce manca pe-acasa...
Mare rushine...


Ori va credeti in filme ori sunteti complexati rau manca-v-as talentu' vostru...
Parca ar interesa pe cineva de pe lumea asta ca s-au intalnit 50 de speriati sa manace 3 fripturi si sa dea 5 partzuri...

Tot ce conta era sa ne intalnim si " sa ne simtem bine " da' n-ai cu cine... Asa ca mai bine ne uitam la altii ca noua ne place sa ne uitam...


Daca ar exista un nucleu macar de 10 masini pe tot forumul asta s-ar schimba treaba... Bah frate , noi suntem 10. Care PLM vrea sa vina marti la 12 noaptea sa bem o bere fara alcol sau o cafea la dracu in prasnic ? Si cine ar vrea sa vina ar veni, cine nu , nu... Atata organizare ca sa nimic...

Last edited by adrian325i; 26-01-13 at 09:05.
adrian325i is offline  
Old 26-01-13, 09:23   #77
adrian325i

Stage 5
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 407
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Sincer cred ca n-ati inteles nimic... Aia s-au intalnit sa se simta bine nu sa se posteze pe youtube... Oameni relaxati cu neveste si copii altii cu cainele altii plm ... ca niste oameni normali ce sunt...
Si-au spalat masinile si s-au tavalit cu boashele pe iarba au baut 5 beri si s-au carat...
Da' se vede ca sunt prieteni... Noi ce suntem ? Niste bulangii care incercam sa ne tzepuim unii pe altii sa ne injuram pe fatza sau pe la spate si sa ne uitam stramb unii pe altii cand ne vedem intamplator sau nu...

Cand vom fi prieteni vor iesi de la sine toate... Pana atunci , putem sa ne certam relaxati...

Va *** muma in cwr...

Last edited by adrian325i; 26-01-13 at 09:27.
adrian325i is offline  
Old 26-01-13, 09:26   #78
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Voi aveti aceleasi discutii an de an... nu v-ati mai saturat?
Gabi is offline  
Old 26-01-13, 13:06   #79
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by adrian325i View Post
Sincer cred ca n-ati inteles nimic... Aia s-au intalnit sa se simta bine nu sa se posteze pe youtube... Oameni relaxati cu neveste si copii altii cu cainele altii plm ... ca niste oameni normali ce sunt...
Si-au spalat masinile si s-au tavalit cu boashele pe iarba au baut 5 beri si s-au carat...
Da' se vede ca sunt prieteni... Noi ce suntem ? Niste bulangii care incercam sa ne tzepuim unii pe altii sa ne injuram pe fatza sau pe la spate si sa ne uitam stramb unii pe altii cand ne vedem intamplator sau nu...

Cand vom fi prieteni vor iesi de la sine toate... Pana atunci , putem sa ne certam relaxati...

Va *** muma in cwr...
maama...)))))
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	www_poze-haioase_ro__1216964460_469856.jpg
Views:	42
Size:	68.4 KB
ID:	2670879  
liviu tex is offline  
Old 26-01-13, 13:12   #80
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

"Asa e... decat sa ne facem de *** si sa ne vada o lume intreaga mai bine stam cu E21 in care am bagat 80 de mii in garaj...
Tot asa si eu imi doresc o P..zda buna rau da' sa n-o F.t sa nu se strice si sa inceapa sa dea ulei... Si nici pe partea aia sa nu o xxx ca pe urma pierde compresie...
Doar sa ma uit asa pe gaura cheii la ea da' ea sa nu stie..."

Cel care are masina asta, o urca pe platforma si se duce cu ea pe circuit in afara sa se dea...oricum nu aveam pretentia sa intelegi tu asta...
__________________
Oamenii sunt faptele lor!
Z E K Y is offline  
Old 26-01-13, 16:04   #81
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by adrian325i View Post
*** muma in cwr...



nu ma pot abtine =))))))))))))))))))))))) mai facut sa mor aici la PC de ras ))))))))))) huooaaaaaaaa!!!!!!!! =)))))))))
luci4n_vl is offline  
Old 26-01-13, 21:40   #82
adrian325i

Stage 5
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 407
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by Z E K Y View Post
"Asa e... decat sa ne facem de *** si sa ne vada o lume intreaga mai bine stam cu E21 in care am bagat 80 de mii in garaj...
Tot asa si eu imi doresc o P..zda buna rau da' sa n-o F.t sa nu se strice si sa inceapa sa dea ulei... Si nici pe partea aia sa nu o xxx ca pe urma pierde compresie...
Doar sa ma uit asa pe gaura cheii la ea da' ea sa nu stie..."

Cel care are masina asta, o urca pe platforma si se duce cu ea pe circuit in afara sa se dea...oricum nu aveam pretentia sa intelegi tu asta...

E bine ca ai dat si citatul... Deci ii place sa se uite pe gaura cheii... Am inteles acum.
Un fel de ... " Socotesc c-ar fi pacat sa umplu p...a de Kc.t... "

Ma bucur ca iti amintesti cand m-ai rugat sa te dau si pe tine o tura cu 2,5-ul sa vezi si tu cum e de-ti tremurau chilotii pe tine.... In spate la Marriot pe Panduri... Intelegi tu asta ?

Last edited by adrian325i; 26-01-13 at 22:10.
adrian325i is offline  
Old 26-01-13, 23:02   #83
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Refuz sa ma cobor la nivelul tau...aveai un 2,5 vai de el care se misca la fel ca un 1,6 de 2 bani, adu-ti aminte mai bine ce ti-am spus (ma asteptam sa traga mai bine)....credeam ca ai ceva in cap, dar m-am inselat!

vorbesti de un 2,5 de parca ai avea cel putin un motor de m5 cu turbo, si tu ai o lesinatura de masina care mai are putin sa se dezmembreze in mers!

Nu ai evoluat deloc! N-am crezut ca vom avea asemenea discutii vreodata..m-am inselat!

P.S. Si daca-mi aduc aminte bine, ai venit sa-ti donez niste boxe pentru usi si mai erau ceva acareturi....asa-ti intretii tu masina, acum inteleg de ce esti asa deranjat de faptul ca se doresc numai masini frumoase...

Nu-ti voi mai raspunde la niciun afront, nu meriti efortul meu! Nu am stiu ca esti clona lui the_rifle

Sa mai faceti donatii de acum incolo.....merita!

Last edited by Z E K Y; 26-01-13 at 23:27.
Z E K Y is offline  
Old 27-01-13, 00:01   #84
adrian325i

Stage 5
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 407
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Ia ridica-te la nivelul faptelor tale si du-te cu satelitu' .Cu sau fara boxe drumul il stii deja !

Ai facut donatie de 15 lei fix cu cat te-am omenit in fast food...
Mi-e atat de clar de ce nu imi doresc sa va cunosc personal...

Last edited by adrian325i; 27-01-13 at 00:15.
adrian325i is offline  
Old 27-01-13, 00:42   #85
66NFS

Stage 5
 
66NFS's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,977
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

pffff ))
de cand s-a inchis OTV-ul ne-am mutat aici , se fac dezvaluiri uluitoare ))
ramaneti aici ,nu stiti ce pierdeti ))
66NFS is offline  
Old 27-01-13, 01:16   #86
laurentiu_tim

Stage 5
 
laurentiu_tim's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,043
Member of:
[SKODA]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Swaaaaggg )))

Eu atat va zic,degeba atatea discutii ca ala avea si facea ideea e ce se intampla in prezent si viitor,o intalnire se face cand ai cu cine,ma refer la car meeting,friends meeting se poate face oricand,eu mam gandit gen worthersee da ptr toate masinile sa facem la noi,car merting si get together national se face calumea,se pun la baza criteriile si se fac,da acum fara suparare cand aud pe unii ca ei iau piese oem de pe la donatii imi pare rau sa o zic ca asta e doar o semi pasiune cu multe aere degeaba,la toti ni greu zice o vorba mare poate nu la fel dar sa nu confundam pasiunea cu un gest,pasiunea e cand preferi sa bei apa si sa nu mananci si sa pui ban pe ban sa-ti iei piesa ce ti-ai dorit-o si cand iti rupi degetele pe la roti si pe la suspensii sa le reglezi,nu pot sa fiu de accord cu unii care vin si zic ce si masina mea e faina si merit sa o bag,eu zic sa lasam vocea publicului sa decida cu toate ca cateodata e o voce de *** )))))))

@bobocel ))cand o trantit bora langa EEE parca eram la worthersee)) ai uitat?si eu is fan bmw dar imi plac toate masinile frumoase indiferent de marca

Asa ca pam pam )))elodia??
__________________
TRACTARI AUTO 24/7

https://forum.4tuning.ro/208-zona-com...ml#post5788074
laurentiu_tim is offline  
Old 27-01-13, 09:55   #87
florineluspr

Stage 5
 
florineluspr's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,198
Member of:
[Competitor CNCA]
[BMW]
Smile Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Wow....,..

Deci eu unul vin oriunde s-ar tine si orice s-ar organiza.Cotitez cat est nevoie, daca se stabileste asta.LA meeting intradevar s-au separat unii dar eu nu cred ca din sunt ,,cu fite'' ci mai degraba nu ne cunosteam toti f2f...Eu unul la meeting nu am ajuns cu masina mea(E36-fiind in lucru/imobilizata) am venit numai pentru intalnirea propriuzisa si pentru masini.As fi vrut sa stau de vb cu toata lumea de pe acolo, cu toate ca nu ne cunosteam fata-n fata,pe majoritatea i-am recunoscut dar parca nu iti vine sa te duci si sa te bagi in seama, singur fiind, cu fiecare ,,bisericuta'' in parte....Multi au stat numai prieteni/cunostinte.Daca ne puneam toti deacord dupa ce s-au acordat premiile, frate diseara la 7-8-9 ne strangem toti acolo afara la un gratar, o bere o vorba nu cred ca mai statea nimeni ,,izolat''.
Sa nu se inteleaga ca dau vina pe organizare, Doamne-fereste!!
florineluspr is offline  
Old 27-01-13, 12:27   #88
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by Z E K Y View Post
Refuz sa ma cobor la nivelul tau...aveai un 2,5 vai de el care se misca la fel ca un 1,6 de 2 bani, adu-ti aminte mai bine ce ti-am spus (ma asteptam sa traga mai bine)....credeam ca ai ceva in cap, dar m-am inselat!

vorbesti de un 2,5 de parca ai avea cel putin un motor de m5 cu turbo, si tu ai o lesinatura de masina care mai are putin sa se dezmembreze in mers!

Nu ai evoluat deloc! N-am crezut ca vom avea asemenea discutii vreodata..m-am inselat!

P.S. Si daca-mi aduc aminte bine, ai venit sa-ti donez niste boxe pentru usi si mai erau ceva acareturi....asa-ti intretii tu masina, acum inteleg de ce esti asa deranjat de faptul ca se doresc numai masini frumoase...

Nu-ti voi mai raspunde la niciun afront, nu meriti efortul meu! Nu am stiu ca esti clona lui the_rifle

Sa mai faceti donatii de acum incolo.....merita!
pe tine cine te-a pus ma sa-i spui ca ''ma asteptam sa traga mai bine..'',dupa ''omeneala'' de la fast food tu ce faci?

cine stie ce i-ai mai spus si uite,te-a tinut minte... bocsele gajaiau,masina se dezmembra si in loc sa traga nu tragea...na!
liviu tex is offline  
Old 27-01-13, 13:21   #89
Jeoy with A2

Stage 3
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 130
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by laurentiu_tim View Post
Swaaaaggg )))

Eu atat va zic,degeba atatea discutii ca ala avea si facea ideea e ce se intampla in prezent si viitor,o intalnire se face cand ai cu cine,ma refer la car meeting,friends meeting se poate face oricand,eu mam gandit gen worthersee da ptr toate masinile sa facem la noi,car merting si get together national se face calumea,se pun la baza criteriile si se fac,da acum fara suparare cand aud pe unii ca ei iau piese oem de pe la donatii imi pare rau sa o zic ca asta e doar o semi pasiune cu multe aere degeaba,la toti ni greu zice o vorba mare poate nu la fel dar sa nu confundam pasiunea cu un gest,pasiunea e cand preferi sa bei apa si sa nu mananci si sa pui ban pe ban sa-ti iei piesa ce ti-ai dorit-o si cand iti rupi degetele pe la roti si pe la suspensii sa le reglezi,nu pot sa fiu de accord cu unii care vin si zic ce si masina mea e faina si merit sa o bag,eu zic sa lasam vocea publicului sa decida cu toate ca cateodata e o voce de *** )))))))


@bobocel ))cand o trantit bora langa EEE parca eram la worthersee)) ai uitat?si eu is fan bmw dar imi plac toate masinile frumoase indiferent de marca

Asa ca pam pam )))elodia??
Lau cam greu Worthersee pe la noi unu si altu se uita ce baga in gura si cum si ce caca sa nu povestesc ca nemti dormeau dimineata pe strada cat de morti erau si mai erau si masini moarte de genu cum se povesteste pe aici, ca aripi ruginite si de alea, uni vin acolo sa se distreze blana cu ce masina apuca si la randu lor sa vada alte masini adevaru e ca tre sa imi paci pe toata lumea fie "fitza " si taranismu si toate ca altfelllll .. nu iese nimic
__________________
BMW E36 Cabrio .....The new project....https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...stul-tari.html
Member of ...www.bimmerforums.com
Jeoy with A2 is offline  
Old 27-01-13, 14:59   #90
laurentiu_tim

Stage 5
 
laurentiu_tim's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,043
Member of:
[SKODA]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Eu nu am zis nimic de aripi ruginite,ideea e sa nu o arzi in suferinte ca mergi pe oem+ si tie defapt iti pusc vopseaua pe la colturi, e sa ai treaba cu evenimentu,exista si masini ruginite special deci nu rugina e problema..

Stance event inseamna un eveniment cu masinile care intra doar in categoria asta am mai zis-o si mai devreme poti sa ai si paie la interior daca mergi pe stilu rat dar sa corespunda cerintelor evenimentului,bmw car/members meeting aia e altceva poate sa mearga oricine are bmw si sa-si bage masina inauntru dar la stance esti verificat cu slapu ))if you know what i mean...
laurentiu_tim is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -