Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 07-05-12, 23:32   #61
M@TRIX

Stage 3
 
M@TRIX's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 151
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Ne vedem VINERI,in jurul orei 7 in parcare la IULIUS MALL,sper sa ne adunam in numar cat mai mare,mai anuntati-va intre voi cei care va stiti cat de cat.
M@TRIX is offline   Reply With Quote
Old 08-05-12, 09:14   #62
zoly_bike

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 90
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Quote:
Originally Posted by M@TRIX View Post
Ne vedem VINERI,in jurul orei 7 in parcare la IULIUS MALL,sper sa ne adunam in numar cat mai mare,mai anuntati-va intre voi cei care va stiti cat de cat.
ma m@atrix, tu ai deschis topicu??? am zis si eu unde ne vedem si ramane la ora 20:00 , si asa e prea devreme, nu iti vine nimeni de la 7, toti vin seara dupa ce ajung akasa de la lucru sau de la treburi se mai odihnesc putin fak un dush isi mai spala masinile etc.....si masina mea e mai joasa k si a ta si nu am atins pe jos deloc pana in parcarea aia unde a fost initial locu la intalnire si nici nu trebuie sa mergi pe interzis, suntem aici 5persoane si deja incep discutiile, poi daka am renuntat la parcarea initiala si am zis clar unde ne vedem la iulius akuma de ce ai schimbat iara? dupa aia nici dracu nu o sa mai stie unde si ce va fii, daka u nu esti din cj si nu ai gasit parcarea nu trebe sa dai vina pe altii, daka ne onorezi cu prezenta nu am nimika impotriva dar te rog sa lasi in seama mea organizarea k o sa fie de facut mult mai multe de care nu o sa fi capabil, bineinteles daka la cineva nu ii place ceva poate sa scrie aici si facem ceva in privinta problemei, dar nu asa direct cum faci tu te bagi peste altii k asa ai visat la noapte! scuze daka te-am suparat dar asta e adevaru, pot sa deie si altii cu parerea.......
zoly_bike is offline   Reply With Quote
Old 10-05-12, 08:52   #63
M@TRIX

Stage 3
 
M@TRIX's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 151
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Quote:
Originally Posted by zoly_bike View Post
ma m@atrix, tu ai deschis topicu??? am zis si eu unde ne vedem si ramane la ora 20:00 , si asa e prea devreme, nu iti vine nimeni de la 7, toti vin seara dupa ce ajung akasa de la lucru sau de la treburi se mai odihnesc putin fak un dush isi mai spala masinile etc.....si masina mea e mai joasa k si a ta si nu am atins pe jos deloc pana in parcarea aia unde a fost initial locu la intalnire si nici nu trebuie sa mergi pe interzis, suntem aici 5persoane si deja incep discutiile, poi daka am renuntat la parcarea initiala si am zis clar unde ne vedem la iulius akuma de ce ai schimbat iara? dupa aia nici dracu nu o sa mai stie unde si ce va fii, daka u nu esti din cj si nu ai gasit parcarea nu trebe sa dai vina pe altii, daka ne onorezi cu prezenta nu am nimika impotriva dar te rog sa lasi in seama mea organizarea k o sa fie de facut mult mai multe de care nu o sa fi capabil, bineinteles daka la cineva nu ii place ceva poate sa scrie aici si facem ceva in privinta problemei, dar nu asa direct cum faci tu te bagi peste altii k asa ai visat la noapte! scuze daka te-am suparat dar asta e adevaru, pot sa deie si altii cu parerea.......
Daca e la iulius bine,daca nu o sa vedeti ca nu o sa mai vine nimeni,pe mine ora nu ma intereseaza ora asa mult,am zis 7,da oricum stau mult,deci poate si 8,plm sa ajunga toti cum pot.
M@TRIX is offline   Reply With Quote
Old 10-05-12, 17:10   #64
kingkahn

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 633
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

sall pt toti de aici.. deci pana la urma cand si la cat o sa fie intalnirea? si unde? daca o sa mai fie..
kingkahn is offline   Reply With Quote
Old 11-05-12, 00:44   #65
M@TRIX

Stage 3
 
M@TRIX's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 151
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Quote:
Originally Posted by kingkahn View Post
sall pt toti de aici.. deci pana la urma cand si la cat o sa fie intalnirea? si unde? daca o sa mai fie..
In principiu vinerea in jurul orei 8 la iulius ?,acuma asteptam sa ne mai adunam si sa vedem daca schimbam ziua si ora ca sa poate ajunge cat mai multi,vedem pe parcurs.
M@TRIX is offline   Reply With Quote
Old 11-05-12, 07:53   #66
marius_pms

Stage 4
 
marius_pms's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 265
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

sambata ar fi mai bine
marius_pms is offline   Reply With Quote
Old 11-05-12, 10:18   #67
kingkahn

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 633
Thumbs up Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Quote:
Originally Posted by marius_pms View Post
sambata ar fi mai bine
sambata chiar ar fi mai bine
kingkahn is offline   Reply With Quote
Old 11-05-12, 12:03   #68
zoly_bike

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 90
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Quote:
Originally Posted by kingkahn View Post
sambata chiar ar fi mai bine
pt mine e bine oricand, va las pe voi sa va hotarati unde si cand k masina mea e in reparatie oricum si nu o sa pot sa fiu prezent la urmatoarele 2 intalniri ,matrix zicea k ar fii bine si joi cand se aduna toti ,un cuibusor de e36 nu ar strica p akolo
zoly_bike is offline   Reply With Quote
Old 11-05-12, 12:07   #69
zoly_bike

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 90
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Quote:
Originally Posted by marius_pms View Post
sambata ar fi mai bine
te-am vazut ieri seara in capat la 3.....p akolo langa poligon, zzzuper arata masina
zoly_bike is offline   Reply With Quote
Old 11-05-12, 12:26   #70
zoly_bike

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 90
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

astazi se va tine intalnirea la iulius la 20;00, sper sa veniti cat mai multi, dupa aia vb akolo ce si cum sa facem mai departe, vin si eu cu matrix ori pe jos )
zoly_bike is offline   Reply With Quote
Old 11-05-12, 13:14   #71
M@TRIX

Stage 3
 
M@TRIX's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 151
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Dupa cum a zis si zoly,va asteptam sa veniti astazi la iulius,cam de pe la ora 8 puteti sa apareti pe acolo,ar fi de preferat sa fim in numar cat mai mare ca sa putem discuta fata in fata si despre o eventuala schimbare a zilei si/sau orei in functie de cum pot majoritatea dintre noi.Va asteptam.
M@TRIX is offline   Reply With Quote
Old 12-05-12, 10:12   #72
zoly_bike

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 90
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

intalnirea se va muta pe joi de sapt viitoare la iulius, ne facem si noi un cuibusor de e36 printr-e altii, daka o sa fie cu cine k intalnirea asta d vineri a fost un esec total, am fost numa eu cu matrix.....chiar de aceea se muta pe joi k nu imi place sa stau singur in parcare . (tot respectu pt m@trix)
zoly_bike is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 01:57   #73
cicssy

Stock
 
Join Date: May 2012
Posts: 4
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

ma fratilor spunetimi si mie unul care aveti pe vreun bmw e 36 faruri day light cu leduri gen audi ca astea de la link cum se prezinta sunt bune de ceva lumineaza mai bn???? cum leam gasit la pretul asta as dori sa mi le iau... http://www.speedup.it/index.php?fuseaction=home.1163234
cicssy is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 09:48   #74
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Quote:
Originally Posted by cicssy View Post
ma fratilor spunetimi si mie unul care aveti pe vreun bmw e 36 faruri day light cu leduri gen audi ca astea de la link cum se prezinta sunt bune de ceva lumineaza mai bn???? cum leam gasit la pretul asta as dori sa mi le iau... http://www.speedup.it/index.php?fuseaction=home.1163234
omule bun e bmw totusi....cum sa-i pui faruri gen audi????
motzu is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 10:04   #75
SynTheLaZ
VW Driver

Stage 5
 
SynTheLaZ's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,038
Member of:
[VW]
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Motzule nu ai vazut angel eyes pe golf 3? E la moda sa pui orice altceva pe masina !

Se pare ca nu esti in trend !
SynTheLaZ is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -