Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 26-04-12, 08:12   #46
zoly_bike

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 90
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Quote:
Originally Posted by 83UNU View Post
Stiu eu zoly un vopsitor bun, bun. Doar ca nu stiu pretul exact. Dar daca vrei putem merge pana la el sa vb imi e prieten.
OK, mergem, akuma am vb si cu motzu si din cate am vazut mi-am gasit vopsitoru dar mai urmeaza sa vad si in live masina vopsita de el (in poza nu se prea vad defectele, daka sunt...) si m-as duce la cineva care a mai vopsit e36 k altcumva iti dezmembreaza si pune la loc masina k deja stie ce si cum ,cum se desfac clemele suruburile k de nu altu ti le rupe si apoi inventeaza si cand dai intr-o groapa toate ti se dezmembreaza.....vorbim vinerea viitoare la intalnire k akuma oricum mi suspendat permisu pana sapt viitoare....
zoly_bike is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 19:41   #47
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Quote:
Originally Posted by zoly_bike View Post
OK, mergem, akuma am vb si cu motzu si din cate am vazut mi-am gasit vopsitoru dar mai urmeaza sa vad si in live masina vopsita de el (in poza nu se prea vad defectele, daka sunt...) si m-as duce la cineva care a mai vopsit e36 k altcumva iti dezmembreaza si pune la loc masina k deja stie ce si cum ,cum se desfac clemele suruburile k de nu altu ti le rupe si apoi inventeaza si cand dai intr-o groapa toate ti se dezmembreaza.....vorbim vinerea viitoare la intalnire k akuma oricum mi suspendat permisu pana sapt viitoare....
A mea a fost vopsita de acelasi vopsitor ......si sunt super multumit ,recomand cu incredere !!!
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 30-04-12, 15:35   #48
M@TRIX

Stage 3
 
M@TRIX's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 151
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Iese cineva mai diseara sa ne adunam intr-o parcare pe undeva sa stam la o poveste, la o samanta?
M@TRIX is offline   Reply With Quote
Old 30-04-12, 16:24   #49
zoly_bike

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 90
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Quote:
Originally Posted by M@TRIX View Post
Iese cineva mai diseara sa ne adunam intr-o parcare pe undeva sa stam la o poveste, la o samanta?
eu as iesii in fiecare seara aproape, akuma mi suspendat permisu pana joi, deci numa daka nu vii la mine la bloc pe aurel vlaicu in parcare la romstal la o poveste zoly_bike (id mess si vb akolo daka e cazu)
zoly_bike is offline   Reply With Quote
Old 01-05-12, 11:30   #50
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

scuze de intarziere.....pozele promise
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P1050696.jpg
Views:	22
Size:	60.0 KB
ID:	2417555   Click image for larger version

Name:	P1050697.jpg
Views:	29
Size:	61.8 KB
ID:	2417556   Click image for larger version

Name:	P1050685.jpg
Views:	23
Size:	52.1 KB
ID:	2417557  

Click image for larger version

Name:	P1050689.jpg
Views:	24
Size:	47.1 KB
ID:	2417558   Click image for larger version

Name:	P1050692.jpg
Views:	22
Size:	31.9 KB
ID:	2417559   Click image for larger version

Name:	P1050691.jpg
Views:	21
Size:	68.0 KB
ID:	2417560  

Click image for larger version

Name:	P1050700.jpg
Views:	33
Size:	64.4 KB
ID:	2417561  
motzu is offline   Reply With Quote
Old 01-05-12, 20:36   #51
Vero12

Stage 2
 
Vero12's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 54
Talking Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

frumosss si eu as vrea sa o vopsesc
Vero12 is offline   Reply With Quote
Old 02-05-12, 09:47   #52
zoly_bike

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 90
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Quote:
Originally Posted by motzu View Post
scuze de intarziere.....pozele promise
zzzzzuperr, akuma ai grija sa nu o zgarii k apoi mori de ciuda s-au mai rau sa nu ti-o zgarie altii , sper sa ajungi vineri la intalnire.....bafta in continuare
zoly_bike is offline   Reply With Quote
Old 03-05-12, 09:42   #53
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Quote:
Originally Posted by zoly_bike View Post
zzzzzuperr, akuma ai grija sa nu o zgarii k apoi mori de ciuda s-au mai rau sa nu ti-o zgarie altii , sper sa ajungi vineri la intalnire.....bafta in continuare
sper sa nu am incidente cu ea.....doar sambata o aduc acasa ramane ca la urmatoru meeting sa fiu prezent
motzu is offline   Reply With Quote
Old 03-05-12, 21:01   #54
zoly_bike

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 90
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

imi pare rau dar nu o sa pot fi prezent, din pacate mi-a sarit distributia azi..................e jale....f mare jale! poate o sa vin cu matrix, nu sunt sigur inka k ma apuc sa desfac motoru, intalnirea o sa se tina nmai k vom fi mai putin , asa se pare.........salutari si cei care aveti distributia pe lant (adika toti) SCHIMBATIVA PINIONU DE LA ARBORE K E 80 RON!!!!!! SI PT ATATA MI-AM F...T TOT MOTORU........ s-au numa eu is asa prost? (poate)
zoly_bike is offline   Reply With Quote
Old 04-05-12, 00:00   #55
M@TRIX

Stage 3
 
M@TRIX's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 151
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Quote:
Originally Posted by zoly_bike View Post
imi pare rau dar nu o sa pot fi prezent, din pacate mi-a sarit distributia azi..................e jale....f mare jale! poate o sa vin cu matrix, nu sunt sigur inka k ma apuc sa desfac motoru, intalnirea o sa se tina nmai k vom fi mai putin , asa se pare.........salutari si cei care aveti distributia pe lant (adika toti) SCHIMBATIVA PINIONU DE LA ARBORE K E 80 RON!!!!!! SI PT ATATA MI-AM F...T TOT MOTORU........ s-au numa eu is asa prost? (poate)
Lasa man,nu mai fi suparat,ai avut ghinion,ai sa vezi ca nu o sa mai patesti asa ceva,nu cred ca e regula sa se intample asta,o scoti tu la capat si o sa fie bine,nu te mai demoraliza singur.
M@TRIX is offline   Reply With Quote
Old 04-05-12, 19:58   #56
83UNU

Stage 1
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 14
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Frumoasa intalnirea de azi pacat ca am fost doar 3. Sper ca tura viitoare sa fim mai multi. Si apropo. Drumul e grozav de rau pe acolo. Pana ne strangem mai multi o sa avem destul loc si acolo langa roata. Acuma sa vedem urmatoarea intalnire cum o sa fie.
83UNU is offline   Reply With Quote
Old 04-05-12, 20:37   #57
Vero12

Stage 2
 
Vero12's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 54
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

ia speriat vremea dar na poate cand a fii mai caldut
Vero12 is offline   Reply With Quote
Old 04-05-12, 21:44   #58
M@TRIX

Stage 3
 
M@TRIX's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 151
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

Am vrut sa vin,dar nu puteam ajunge pe distrugerea aia de drum si mai era si sens interzis din manastur venind,eu unu nu vin acolo,dc nu ne adunam si noi la iulius in parcare?e cel mai simplu,acolo stie toata lumea sa ajunga,e asfaltu tiplette,daca faceti la iulius o sa vina lumea,da in darapanatura aia cati credeti ca pot ajunge?
M@TRIX is offline   Reply With Quote
Old 05-05-12, 11:52   #59
marius_pms

Stage 4
 
marius_pms's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 265
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

da ar fi mai ok la iulius ,eu prima data am crezut ca e in marasti ,unde intorc troleele
marius_pms is offline   Reply With Quote
Old 07-05-12, 16:59   #60
zoly_bike

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 90
Default Re: BMW e36 MEETING saptamanal in CLUJ-NAPOCA

poi daka lumea vrea iulius, hai sa fie iulius , in parcarea aia mai retrasa de catre drum, akolo e liber tot timpul si daka se organizeaza evenimente, cum e akuma circu....si nici nu cred k se inchide parcarea aia (dar probabil) deci akolo langa chioscu unde se inchirieaza biciclete, stie toata lumea nu? incerc sa fiu prezent si eu, inka nu stiu k ma apuc sa desfac tot motoru, ma bucur k ati fost , am inteles k numa 3 dar de akum inkolo o sa incepem sa ne inmultim asa k nu va dati batuti, sa imi repar masina odata si dupa aia ma apuk de organizat intalnirea asta k lumea, mai multe anunturi, sa promovez anuntu, stickere etc.... imi cer scuze k nu am putut fi prezent dar nu a fost alegerea mea....daka veneam si eu si matrix deja eram 5 si motzu urmeaza sa vina deja suntem 6-7 cel putin, e bine pt inceput. daka continua treaba cum trebe eu zik k o sa fim vreo 20 pana la toamna...
zoly_bike is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -