Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-11, 00:55   #1
buldogu

Stage 5
 
buldogu's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 422
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[2 Roti]
[BMW]
Default VOPSITORI AUTO??? RECOMANDARI???

salutare, as vrea fff mult sa imi vopsesc masina... imi poate recomanda cineva un vopsitor bun? la care sa fac si tinichigeria desigur.,,,necesita mici retusuri
VA ROG!!!!!!
sau ar fi mai practica o colantare?? ajutor va rog ca nu o mai suport asa matuita
__________________
buldogu is offline   Reply With Quote
Old 11-11-11, 13:42   #2
jhonycvz

Stage 5
 
jhonycvz's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,581
Member of:
[Opel]
[RENAULT]
Default Re: VOPSITORI AUTO??? RECOMANDARI???

Quote:
Originally Posted by buldogu View Post
salutare, as vrea fff mult sa imi vopsesc masina... imi poate recomanda cineva un vopsitor bun? la care sa fac si tinichigeria desigur.,,,necesita mici retusuri
VA ROG!!!!!!
sau ar fi mai practica o colantare?? ajutor va rog ca nu o mai suport asa matuita
https://forum.4tuning.ro/609-exterioa...ti/page-9.html

recomand...
am auzit numai de bine despre el...
mi-a fost recomandat,il recomand la toata lumea..
jhonycvz is offline   Reply With Quote
Old 08-05-13, 19:23   #3
paint_

Stock
 
Join Date: May 2013
Posts: 1
Default Re: VOPSITORI AUTO??? RECOMANDARI???

Salut,sunt vopsitor auto in Suceava,lucrez la o vopsitorie destul de cunoscuta in zona,daca va intereseaza vreun subiect legat de vopsitorie sau aveti nevoie de servicii vopsitorie putem colabora si prin curierat la preturi convenabile si calitate superioara.Imi trimiteti piesa sau piesele prin curierat demontate de catre dumnevoastra sau de catre un tinichigiu,eu la munca am posibilitatea ca dupa program sa le vopsesc in cuptor, le primiti inapoi in maxim 3 4 zile depinde de piesa/e ( in ce stare sunt ).folosesc vopsele pe baza de apa de la autocolor,pe baza de diluant de la sprint si klar.preturile incep de la 150 ron pentru un element NOU + cheltuielile de curierat (pentru elementele noi trimite ti si codul de culoare al masinii in cazul in care nu il aveti trimiteti capacul de la rezervor pentru ca eu sa fac vopseaua dupa vopseaua masinii) iar pentru un element vechi 200-250 ron in functie de cat de indoit este. pentru detalii postati mesajele voastre.
paint_ is offline   Reply With Quote
Old 10-04-14, 22:01   #4
colorix

Stage 2
 
Join Date: Apr 2014
Posts: 33
Default Re: VOPSITORI AUTO??? RECOMANDARI???

In data de 5 Mai 2014 se va deschide magazinul "COLORIX",situat in Bucuresti Str.VALEA OLTULUI(sect.6),puncte de reper blocuri ANL si MEGA IMAGE
Magazinul este specializat pe comercializarea gamei de vopsea auto DuPont si accesorii vopsitorie.
Venim in intampinarea D-voastra cu un produs de calitate si profesionalism.
Pret lista pentru litru de vopsea(pigment pur) 190RON/L (TVA inclus)
In perioada 05.05.2014-05.06.2014 va bucurati de un discount de 15% fata de pretul de lista la vopseaua auto gama DuPont!

E-mail: colorixsell@yahoo.com
Tel:0722.853.342 Daniel
0753.672.486 Rafael
colorix is offline   Reply With Quote
Old 24-08-18, 11:09   #5
bilan

Stock
 
Join Date: Aug 2018
Posts: 1
Default Re: VOPSITORI AUTO??? RECOMANDARI???

Quote:
Originally Posted by paint_ View Post
Salut,sunt vopsitor auto in Suceava,lucrez la o vopsitorie destul de cunoscuta in zona,daca va intereseaza vreun subiect legat de vopsitorie sau aveti nevoie de servicii vopsitorie putem colabora si prin curierat la preturi convenabile si calitate superioara.Imi trimiteti piesa sau piesele prin curierat demontate de catre dumnevoastra sau de catre un tinichigiu,eu la munca am posibilitatea ca dupa program sa le vopsesc in cuptor, le primiti inapoi in maxim 3 4 zile depinde de piesa/e ( in ce stare sunt ).folosesc vopsele pe baza de apa de la autocolor,pe baza de diluant de la sprint si klar.preturile incep de la 150 ron pentru un element NOU + cheltuielile de curierat (pentru elementele noi trimite ti si codul de culoare al masinii in cazul in care nu il aveti trimiteti capacul de la rezervor pentru ca eu sa fac vopseaua dupa vopseaua masinii) iar pentru un element vechi 200-250 ron in functie de cat de indoit este. pentru detalii postati mesajele voastre.
Salut . As dori sa te intreb daca anuntul inca e valabil.M ar interesa pentru vopsirea anumitor elemente a unui seat leon 1p din 2008.
bilan is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -