Salut, mi-a cazut geamul in usa la un BMW e 46 motorul merge dar numai se ridica si din cate am citit e o problema des intalnita la e 46, am nevoie de ajutor pentru a gasii pe cineva care se pricepe sa repare, am gasit si un site care te invata sa il repari singur dar prefer sa o faca cineva care se pricepe !

Ma puteti ajuta sa imi recomandati pe cineva va rog !! Multumesc.