Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii > Coltul Incepatorului

Coltul Incepatorului Cititi aici despre cum sa postati, inregistrati, cum sa faceti mail, sau intrebati despre orice nu va descurcati.

Reply
 
Thread Tools
Old 30-11-13, 11:53   #1
pieleionut
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 0
Post BMW320i sau mondeo 2.0TDCI ANUL 2008

SALUT...

O PARERE DESPRE BMW 320i ANUL 2007 SI UNA PENTRU FORD MONDEO 2008 2.0 TDCI...ASI DORII SA ACHIZITIONEZ UNA DINTRE ACESTE MASINI...INSA EU MAJORITATEA KM II FAC IN ORAS,IN JUR DE 20000 PE AN
pieleionut is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -