Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii > Coltul Incepatorului

Coltul Incepatorului Cititi aici despre cum sa postati, inregistrati, cum sa faceti mail, sau intrebati despre orice nu va descurcati.

Reply
 
Thread Tools
Old 16-09-12, 19:08   #1
ionut442
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 0
Default Asistenta achizitionare masina SH

Salut,

Sunt nou pe forum asa ca e foarte posibil sa fi gresit categoria doar ca nu am gasit-o pe cea potrivita.

As avea nevoie de niste sfaturi: vreau sa cumpar o masina SH in limita a 4000 de euro. Exista niste criterii dupa care am facut cautarea dar as avea nevoie de cineva cu experienta care sa ma ajute mai departe.
Ideea ar fi ca cineva cu experienta in doemniu auto (in schimbul unei sume de bani, evident) sa vada variantele pe care eu le-am gasit, sa le selecteze pe cele mai bune, sa mearga impreuna cu mine sa vada masina, etc. Mai pe scurt, sa ofere asistenta.
Recunosc ca am gasit pe un site 1-2 oameni dispusi sa faca treaba asta dar tarifele lor erau exorbitante.
E cineva care ma poate ajuta?
ionut442 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-12, 13:00   #2
paulito

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 55
Default Re: Asistenta achizitionare masina SH

Din Buc vrei sa achizitionezi?
paulito is offline   Reply With Quote
Old 18-09-12, 13:17   #3
ionut442
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 0
Default Re: Asistenta achizitionare masina SH

Pentru ca locuiesc in Bucuresti, ideal ar fi s-o iau de aici. Dar daca gasesc ceva convenabil nu foarte departe de Bucuresti, pot sa iau in considerare.
ionut442 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-12, 22:38   #4
r@dy

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 509
Member of:
[Fiat]
[FORD]
Smile Re: Asistenta achizitionare masina SH

cel mai bine cred ca ar trebui sa te uiti oleaca pe net simplu la niste idei despre masini care-s cele mai bune care cele mai rele,vezi ce poti lua de bani tai si prin eliminarea anumitor criterii care crezi tu iti poti gasi masina dorita sau potrivita tie decat sa mergi pe mana "Inginerilor mecanici" sau "cunoscatorii" care vor doar sa faca plimbari gratis cu masina si sa faca un ban de-o saorma la printesa
r@dy is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -