Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > PORSCHE > Porsche tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 29-01-12, 10:17   #1
Veteranu

Stage 2
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 31
Default Nevoie de indrumare in legatura cu 944

Buna Ziua, dupa cum spune si titlul: am nevoie de putintel ajutor in materie de informatii si sfaturi in legatura cu masina aceasta: http://porsche.anunturi-auto.4tuning...-10640245.html .
Sunt interesat sa o cumpar dar m-ar interesa consumul in oras si afara la 100 km, cam cat valoreaza si cam cat ar fii un pret bun la care sa o cumpar. Daca ati observat voi ceva ne-inregula la masina,va rog spunetimi. Singura mea nedumerire majora e cu kilometrajul,spune ca are doar 1 km rulat,ceea ce e imposibil.
Veteranu is offline   Reply With Quote
Old 29-01-12, 11:38   #2
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re: Nevoie de indrumare in legatura cu 944

Salut, stiu masina, este o masina buna, bine intretinuta...proprietarul este si el membru aici pe forum.
Poti sa il suni direct pe proprietar si iti va spune adevarul in orice legat de masina aia....insa nu stiu daca o mai vinde

Asa ca si discutie: consumul la 2.5 este de asteptat sa fie mare m-as astepta la un 8-8.5% afara si undeva la 14-15% in oras...dar cel mai bine intrebi proprietarul

Vad ca esti din arad, daca esti interesat de 924/944 ne putem intalni si iti povestesc care e mersul cu masinile astea.
morghen is offline   Reply With Quote
Old 30-01-12, 18:09   #3
dally_de

Stage 2
 
dally_de's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 64
Member of:
[PORSCHE]
Default Re: Nevoie de indrumare in legatura cu 944

Quote:
Originally Posted by Veteranu View Post
Daca ati observat voi ceva ne-inregula la masina,va rog spunetimi. Singura mea nedumerire majora e cu kilometrajul,spune ca are doar 1 km rulat,ceea ce e imposibil.
....vad ca esti din arad...daca si asa esti asa de aproape de tm..de ce nu faci un drum pana aici si o vezi live...si poti sa iti faci si singur o parere... hai ca nu te costa mult...berea o dau eu
dally_de is offline   Reply With Quote
Old 03-02-12, 10:49   #4
cocodus

Stage 2
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 47
Default Re: Nevoie de indrumare in legatura cu 944

Kilometrajul chiar nu e relevant la masinile astea, eu am una cu 310 mii si merge ca ceasul, oricand ma pot baza pe ea.
Iara masina din Timisoara e bijuterie, s-a investit o gramada de timp si de bani in ea, investitie de calitate, adica facuta de oameni competenti.
Bafta!
cocodus is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -