Salut,
Am o intrebare voua.
Am un A4 B8 cu MMI Basic Plus, ecran monocrom, 6-cd changer si CD nav unit in torbedou.
As vrea sa fac trecerea de la MMI monocrom la MMI 2G sau 3G.
Stiti cine se ocupata de asa ceva? De preferinta Bucurecti.
Cei de la Kufatec imi ofera:"MMI High incl. DVD Sat nav for this car cost 1499 € and fitting cost 250 €." Totusi e pretul de Germania, si nu am cum sa ajung acolo pentru aceste modificari si ma gandesc ca in Bucuresti, trebuie sa existe cineva care se ocupa cu asa ceva!