Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > AUDI > Zona tehnica Audi

Zona tehnica Audi Zona tehnica, secrete, tips&tricks Audi

Reply
 
Thread Tools
Old 29-01-11, 12:11   #1
cipy_kao

Stage 2
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 61
Default montare inchidere centralizata cu cheie tip briceag

Salut dupa cum am spus si in titlu vreau sa montez o inchidere centralizata cu cheie tip bricheta cu butoane pe un audi A4 din 1996 B5 acum avand inchidere la cheie normala.Inchidere existenta este tip vacuum si as dorii sa stiu unde se leaga modul si cam cum se procedeaza(ori in fata sub bord sau in spate unde am inteles ca este un motoras si pompa).de la cine am luat inchiderea mi-a spus ca se potriveste pt cea de tip vacuum.Va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi.MULTUMESC
cipy_kao is offline   Reply With Quote
Old 23-04-12, 11:36   #2
covesanu

Stage 4
 
covesanu's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 208
Default Re: montare inchidere centralizata cu cheie tip briceag

daca nu ai montat inca inchiderea te pot ajuta eu.
varga.dorel@yahoo.com
covesanu is offline   Reply With Quote
Old 07-09-12, 22:34   #3
rareshadrian

Stock
 
rareshadrian's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 6
Default Re: montare inchidere centralizata cu cheie tip briceag

Quote:
Originally Posted by cipy_kao View Post
Salut dupa cum am spus si in titlu vreau sa montez o inchidere centralizata cu cheie tip bricheta cu butoane pe un audi A4 din 1996 B5 acum avand inchidere la cheie normala.Inchidere existenta este tip vacuum si as dorii sa stiu unde se leaga modul si cam cum se procedeaza(ori in fata sub bord sau in spate unde am inteles ca este un motoras si pompa).de la cine am luat inchiderea mi-a spus ca se potriveste pt cea de tip vacuum.Va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi.MULTUMESC
salut am montat si eu una dar sfatu meu sa nu o montezi k dupa6 luni face figuri nu se deschid nu se anchid usile iar mai e si cipu de contact cele noi de pe piata sant de rahat eu am schimat 2 an 1,5 ani .
rareshadrian is offline   Reply With Quote
Old 08-09-12, 22:27   #4
covesanu

Stage 4
 
covesanu's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 208
Default Re: montare inchidere centralizata cu cheie tip briceag

Nu stiu ce ai montat tu, dar eu o am de peste 2 ani si nu am probleme cu ea
covesanu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -