Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 18-05-09, 13:35   #211
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Oftica nu e suferinta.

Pentru a suferi trebuie sa fii apropiat de acea persoana, trebuie sa ai ceva in legatura. O apropiere emotionala...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 18-05-09, 13:35   #212
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Quote:
Originally Posted by Mihai90 View Post
Fals...femeile inseala pe rupte...am fost cu una casatorita,deci isi insela barbatul..si m-a inselat si pe mine cu nu stiu cati...femei sfinte ma tem ca nu prea exista...Noroc ca nu am iubit-o,desi am suferit enorm.
Tu parcă ne povesteai că ăla o înşela şi o umilea şi tu ai fost salvarea ei, pe urmă ne spuneai că defapt se prostitua, şi tot aşa...
Nu e relevantă experienţa respectivă, sigur nu cu titlu de generalizare...
later edit: aşa spuneai:
Quote:
Originally Posted by Mihai90
L-AS UCIDE PE SOTUL EI,PENTRU CA EL A AVUT PARTE DE MARI A MEA PESTE 10 ANI,SI MIE MI-A RAMAS ACUM,LA MANA DOUA,DUPA CE A FOLOSIT-O ALA PANA A NENOROCIT-O.PENTRU CA O LOVESTE,ISI INSEALA SOTIA,ISI BATE JOC DE EA,A FOLOSIT-O CA PE UN OBIECT SEXUAL,i-a luat ce avea mai de pret: dragostea,demnitatea...Si ea oricat s-ar puncte puncte si cu alti amanti,tot la uratul ala se intoarce si i se daruieste...Desi mie mi-a spus ca nuu ii place sa faca sex cu sotul ei,ca nu mai are erectii ferme,nici nu prea mai ejaculeaza..mai ales ca ei ii plac cum shoot-urile ..
[...]
Daca treceti prin C***,va sfatuiesc sa treceti pe la Mari,fiindca nu veti regreta.
[...]
atunci cand am intalnit-o mi-a spus ca [...] a avut sute de amanti,in fiecare zi se culca cu altcineva.
Si cand am intrebat-o daca ii place sexul,a zis ca ei ca persoana nu..ea foloseste barbatii doar ca sa o satisfaca,apoi pe multi ii paraseste,ii lasa cu inimile ranite..ea doar isi face treaba.Cu alte cuvinte zice ca dupa o perioada in care nu face sex,trupul ei face ravagii,devine nervoasa,isterica
[...]
Mie imi place de ea,dar e decat o c****,un fel de Leana din''LEANA SI COSTEL'',care umbla cu tot judetul.Cred ca si la servici in pauze are cativa colegi cu care se mai tavaleste,cred ca si prin boscheti..si mi-a dat de inteles ca in trecut satisfacea soferii de pe A1 ...
[...]
Si nu as lua-o fiindca sunt sigur ca m-ar insela,si atunci cand face sex,nu foloseste prezervativ si nici macar nu se spala de albeata.Cel putin dupa ce a plecat de la mine nici nu s-a spalat,nici nu s-a sters macar..

Last edited by aleks; 18-05-09 at 13:55.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 18-05-09, 13:45   #213
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Oftica nu e suferinta.

Pentru a suferi trebuie sa fii apropiat de acea persoana, trebuie sa ai ceva in legatura. O apropiere emotionala...
Vorbim pe privat depre fenomenul asta
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 18-05-09, 13:53   #214
RideTheRiddle

Stage 5
 
RideTheRiddle's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 3,133
Member of:
[VW]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

stiti cum e la faza asta . un barbat cand inseala nu inseamna decat sex, o femeie cand inseala e un semn de intrebare
RideTheRiddle is offline   Reply With Quote
Old 18-05-09, 14:00   #215
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

In caz ca aveti un pic de timp liber si vreti sa vedeti un film pe tema asta, va sfatuiesc "Closer", in caz ca inca nu l-ai vazut

https://www.youtube.com/watch?v=QlyqGmPXgBI
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 18-05-09, 14:14   #216
Chast
 
Chast's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 0
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Quote:
Originally Posted by VaLeX View Post
sa o luam logic , pentru o femeie ii este mult mai usor sa fie infidela decat unui barbat , un simplu : Hai la mine acasa si nu cred ca vre'un barbat va refuza [doar daca ea e o stramba , el e gay sau insurat] ...asa cred eu ca este ..se poate si sa ma insel .. who knows ?
Chiar si insurat vine. Nu zic ca am avut asemenea experiente cu barbati insurati dar am intors capul stanga, dreapta la prietene si am vazut ca .. mai multe ii prefera pe cei insurati, asa ca .. ehe.
Chast is offline   Reply With Quote
Old 18-05-09, 14:36   #217
Mihai90

Stage 5
 
Mihai90's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 653
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
poti sa suferi fara sa iubesti, te oftici la maxim cand/daca ti se intampla sa fii inselat.
asa e...de fapt,am tinut la ea,ma intelegeam bine cu ea..de iubit,am iubit-o la inceput,pana mi-am dat seama ca e o femeie nenorocita...eu as fi dorit o relatie serioasa,o singura persoana,sa fiu cu ea toata viata..de fapt visul meu era sa cunosc o fata cu care sa traiesc pana la sfarsitul vietii,dar degeaba..nu a fost sa fie
Mihai90 is offline   Reply With Quote
Old 18-05-09, 14:38   #218
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Auzi Mihai90?! Mai minti mult?
Ca deja ne plictisesti cu rahaturile astea...

Te rog eu sa te intorci la Cartoon Network si sa ne lasi cu prostiile astea.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 18-05-09, 17:22   #219
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Kidule, te uiti la prea multe telenovele... Traieste-ti viata TA, baietas, si cand o sa ai ceva de povestit fa-o cu incredere. Pana atunci nu mai polua forumul cu aberatiile tale care se contrazic intru totul... Bafta!
Claudia is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 11:45.


- Copyright 2024 4Tuning