Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 17-02-08, 10:56   #31
NSL_KiwY
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
NSL_KiwY's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 381
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Quote:
Originally Posted by dreaq View Post
....... Nici nu trebuie sa incerci sa le intelegi din moment ce logica nu exista pentru ele.
Tare asta
Dar sa nu generalizam
NSL_KiwY is offline   Reply With Quote
Old 17-02-08, 11:04   #32
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

pana la urma conteaza f mult de fiecare persoana si felul sau de a fi...ca unele sunt usuratice si altele nu(fetele) da la baieti...ce mai conetaza sa fie acolo la dosar ))
G0rdy is offline   Reply With Quote
Old 17-02-08, 14:03   #33
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Aia nu stie carte.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 17-02-08, 14:18   #34
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Quote:
Originally Posted by NSL_KiwY View Post
Tind sa cred ca FEMEIA e cel mai mare mister...!!!
Ma contrazice cineva??
pentru mine ozn-urile , extraterestrii , si piramidele sunt mistere .. femeia nu e un mister .. e o fiinta lipsida de logica .. uneori de gandire care cateodata nici ea nu stie ce vrea ... dar vrea ceva ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 17-02-08, 14:31   #35
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
.. femeia nu e un mister .. e o fiinta lipsida de logica .. uneori de gandire care cateodata nici ea nu stie ce vrea ... dar vrea ceva ...
de cand voiam sa zic asta..da' am zis sa nu jignesc....in mare parte asa e..sunt prea putine,mult prea putine care stiu cu adevarat ce vor ..Peace

Last edited by aleks; 20-02-08 at 08:55.
G0rdy is offline   Reply With Quote
Old 17-02-08, 17:05   #36
Leutzu_
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 740
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Suzuki]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Quote:
Originally Posted by NSL_KiwY View Post
Eu unul zic ca femeile care inseala mai mult decat barbatii,dar sa nu generalizam..
Nu stiu daca inseala mai mult, insa sunt convins ca ele se implica mult mai mult atunci cand o fac decat ne implicam noi.
Leutzu_ is offline   Reply With Quote
Old 17-02-08, 19:42   #37
AAAAK

Stage 3
 
AAAAK's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 152
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Quote:
Originally Posted by dreaq View Post
Da ,eu te contrazic ..de fapt sunt foarte previzibile. Nici nu trebuie sa incerci sa le intelegi din moment ce logica nu exista pentru ele.
bravo ,ai spus un lucru bun.
AAAAK is offline   Reply With Quote
Old 17-02-08, 22:32   #38
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Nush cata dreptate am dar eu cred asa........majoritatea femeilor inseala shi cealalta jumatate sunt fidele....la fel shi la barbati de aceea aparitiile inseala...cel pootin ptr mine din experienta....am dat de o fata draguta...nu frumoasa shi nici urata....intre....foarte cuminte....deci toti ziceau despre ea k e cuminte ....mi`a dat de inteles k ma place..shi eu m`am combinat cu ea.....ei bine vreau sa zick k.....dupa 2-3 sapt......sa racit deodata...shi am prinso cu altu.....deci.....nush ce sa mai zick shi ce sa mai cred...oricum nu poti sa nu pui suflet la o relatie ...adik nu poti sa dictezi la inima ce sa faci...sper k intelegeti cv din ce am zis :P
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 18-02-08, 03:49   #39
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

God damn' it... Iar generalizam aiurea in topicuri doar de dragul de a palavragi??
Magos is offline   Reply With Quote
Old 19-02-08, 15:00   #40
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
pentru mine ozn-urile , extraterestrii , si piramidele sunt mistere .. femeia nu e un mister .. e o fiinta lipsida de logica .. uneori de gandire care cateodata nici ea nu stie ce vrea ... dar vrea ceva ...
pfff cata dreptate ai....oricum nu poti sa spui ca barbatii sau femile inseala mai mult....oricum un lucru e clar ca femeile nu stiu ce vor.....
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 19-02-08, 18:28   #41
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

barbatii inseala mult mai mult.....
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 20-02-08, 07:22   #42
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Quote:
Originally Posted by G0rdy View Post
hai sa iti mai zic ceva... nu numai de pat...femeia te mai inseala si atunci cand ea vede pe unu cu un BMW(de ex) si tu ai o amarata de dacie..si ce gandeste ea, ce sa stau cu asta care ma tine numai in casa si sa nu ies cu asta prin cine stie ce locatii selecte sau mall-uri.
asta se numete parasit..nu inselat.


dar vad tot mai multi speriati si disperati ca vai au dacie si altii cu BMW le pot fura femeia. vad pe mai multe toipicuri ideea asta.
daca stii sa o tii, sunt f multe care sunt mai fericite in dacie. daca te uiti dupa una cu fite si te intinzi mai mult decat te lasa "Ministeru de Finante", atunci tu gresesti. iti cauti una "direct proportionala" cu tine.
si aia cu BMW pot sta cu frica fata de aia cu Porsche..aia cu Porsche fata de aia cu ...Ferrari si tot asa.... a aparut si veyron in RO..poate ala sa fie sigur ))

cautati femei inteligente, nu doar frumose si "bune". cautati din alea care stiu ce vor... si daca vor decat bani lasati-le alora care au ce sa le ofere. daca vor dragoste si le doare in adidasi de cate zerouri are contu...
da, banii ajuta sa ai o relatie frumoasa...dar se presupune ca fiecare trage sa ajunga mai sus dpdv financiar...daor nu vreti sa nu aveti bani o viata... (vb in general, nu ma adresez cuiva...)

oricum, exista semnul egal intre numarul de femei care inseala si cel de barbati.

Last edited by bogdan_wrc; 20-02-08 at 07:25.
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 20-02-08, 07:51   #43
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc View Post
cautati femei inteligente, nu doar frumose si "bune". cautati din alea care stiu ce vor
Acum depinde si media de varsta. Eu de exemplu am gasit o tipa care nu e pe interes, dar are 25 de ani. Nu se combina cu mine pentru ca sunt mic de varsta.
Gasesti fete la 20 de ani interesate DOAR de money, money, money. Cele de mijloc sunt rare si multe nu sunt pe placul nostru.
Normal ca nu o sa te combini cu o tipa care nu iti place, doar ca nu e materialista, nu ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 20-02-08, 08:07   #44
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

ee..aia banuiam ca se intelege.
dar sa te uiti dupa una careia stii ca "ii poti face fata"...ceva de genu asta ma refeream...
adica eu stiu cat sunt de frumos si ca pot sa o sun si pe Naomi sa iesim la un suc...dar asta dpinde de fiecare ))

am avzut multi care nu stateau pe roz cu banii, dar se bagau in seama cu fete materialiste si le aratau cate figuri au ei, ca au de fapt bani...dar blah blah... dupa aia...se plangeau ca sunt parasiti pt altii cu BMW>..
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 20-02-08, 09:39   #45
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Femeile inseala mai mult ca barbatii??

stii vorba aia cu figurile costa...
deci si inselatul asta, revin, e cauzat in multe situatii de niste actiuni prealabile.
nu-l invinovati numai pe celalalt, doar pentru ca asa e mai comod...
s-ar putea sa ai tu niste lacune maaari de tot, si sa le treci la "si altele" pentru ca e mai simplu si mai usor asa, si apoi te plangi in stanga si-n dreapta ca"m-a facut cu spume curva/porcul dracului"...
vorba aia cu paiul din ochiul altuia nu-i degeaba...
aleks is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 10:35.


- Copyright 2024 4Tuning