Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-04-08, 17:37   #106
goldie
Honda Driver

Stage 1
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 18
Member of:
[Honda]
Default Re: Tinerele in Romania...

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Eu le-as baga direct in puscarie pe domnisoarele astea care sufera asa de ele ... si bat personaje nevinovate. Ex: fata de 12 ani maltratata de zdrentele alea. Direct in puscarie, langa tantiile alea proxenete. Cum or sa iasa din puscarie vor fi colectate de niste domnisori PESTI si le vor face pe domnisoarele acestea dame de companie ... cu japca ... Si-o merita cu varf si indesat.
nu mi se pare normal ce i-au facut domnisoarei dar sa fim seriosi ca nu cred ca ea era usa de biserica...ghinionul ei a fost sa pice ea de data asta...
goldie is offline  
Old 03-04-08, 18:04   #107
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Tinerele in Romania...

Da, dar ai vazut de ce au batjocorit-o? Pentru ca ele presupuneau ca ea sta cu prietenul (de fu***i) unei dintre ele ...nu mi se pare un motiv normal sa faci asa ceva!
Toti gresim dar nu inseamna ca daca niste idioate si niste idioti isi bat joc de tine e si vina ta
Sper ca intelegi ce vreau sa zic
EaGle is offline  
Old 03-04-08, 19:04   #108
goldie
Honda Driver

Stage 1
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 18
Member of:
[Honda]
Default Re: Tinerele in Romania...

de acord...da aia ce cauta cu prietenul (de f****) la 12 ani? chestii de genu se intamplau si cand eram eu in generala [nu acum foarte mult timp] dar sa fim seriosi ca nu stateai sa bei fanta in timp ce alea te tundeau si-ti dadeau palme, fugeai si tot era ceva...
goldie is offline  
Old 03-04-08, 19:43   #109
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Tinerele in Romania...

Quote:
Originally Posted by goldie View Post
de acord...da aia ce cauta cu prietenul (de f****) la 12 ani? chestii de genu se intamplau si cand eram eu in generala [nu acum foarte mult timp] dar sa fim seriosi ca nu stateai sa bei fanta in timp ce alea te tundeau si-ti dadeau palme, fugeai si tot era ceva...
Da, de acord si cu tine ...chestia cu de ce bea ea Fanta nu prea am inteles-o din ce spunea aia la TV , dar in filmulet am vazut ca panaramele alea o forta sa bea si cand ducea sticla la gura o lovea.
Tot la TV spunea ca era in stat confuzional si pentru asta statea degeaba, nu stiia ce sa faca, aici nu sunt total de acord !
Oricum, unele fete de 12 ani stiu mai multe decat una majora
Nu sunt fata si nu stiu ce as face in asemnea situatii la varsta de 12 ani, cert e ca daca eu eram acolo si vedeam ce-i faceau fetei ii bateam cap in cap pe toti, fete-baieti, in asemnea circumstante toti sunt animale! M-a uimit foarte mult indiferenta celorlalti...
EaGle is offline  
Old 04-04-08, 09:56   #110
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Tinerele in Romania...

da, am ramas si eu socat de chestia asta: fratie, erau 100 de oameni in jur, nu le fu_e niciunul 2 suturi in c#r mucioaselor alora, si sa le trimita acasa?
cum treci tu pe langa ele si te uiti ca boul???
de neinteles nesimtirea si nepasarea asta....
eu tin minte ca atunci cand eram ciutan, eram excesiv de tare in gura (facema sport de performanta si eram mai bine dezvoltat decat colegii de-o varsta cu mine) si nu pierdeam nicio ocazie sa ma iau la bataie cu cate cineva. problema era ca daca o faceam pe strada, intotdeauna venea cate un nene sau o tante mai miloasa si ne strica distractia (mai baietel mamic-ta si tatic-tu stie ce faci tu?!? asa va invata pe voi la scoala?!? jap! jap! 2 dupa ceafa, si ne dispersa repede)
pe cand aici, nimeni nicio schema fratie.....
cata indiferenta si blazare pot avea in ei unii oameni?
aleks is offline  
Old 04-04-08, 10:10   #111
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Tinerele in Romania...

Nu exista ...
Si pe vremea copilariei mele. Ne ciondaneam, ne spargeam in bataie, chiar daca eram prieteni, tot aparea un individ total necunoscut, ne tragea de brate si ne impaca in unele cazuri ...
Dar in cazul asta ... nu am ce sa mai spun.
Mustang is offline  
Old 04-04-08, 23:32   #112
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Tinerele in Romania...

deci io in liceu ... in 4 ani...au fost 2 incidente...si alea produse de niste gagici....nu inteleg ce le-a apucat...s-au uitat pe net...pre mult nu inteleg...si cu ceilalti...stati linistiti ca nu e asa cum ziceti...nu se baga de frica..nu stiu la ce scoli ati fost voi da la noi era asa...si daca e unu smeker il lasi in pace nu te bagi intre el...ca dupa aia tu pici de fraier...si profesorii...nu iau nici o atitudine cand le spui...nu fac absolut nimic...a lor e vina...ce daca sunt platiti cu putini bani...sunt multi mai ales aia de romana mate fiz geogra istorie...care dau meditatii pe bani grei....restu da le respect indiferenta....
acum nu trebuie sa ma intelegeti gresit...nu sunt de acord cu ce zic astia...pe la tv...dar asta se intampla demult...io zic merci ca aveam colegi de treaba si cand faceam ceva stiau doar 3 maxim 4 totu se rezolva cu vorbe....si certurile se produceau doar la un pahar de vin....FETELE ASTEA AU LUAT-o RAZNA RAU DE TOT....ar trebui batute si puse sa stea pe coji de nuci unele.
Sindrom is offline  
Old 07-04-08, 12:22   #113
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Tinerele in Romania...

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
da, am ramas si eu socat de chestia asta: fratie, erau 100 de oameni in jur, nu le fu_e niciunul 2 suturi in c#r mucioaselor alora, si sa le trimita acasa?
cum treci tu pe langa ele si te uiti ca boul???
de neinteles nesimtirea si nepasarea asta....
eu tin minte ca atunci cand eram ciutan, eram excesiv de tare in gura (facema sport de performanta si eram mai bine dezvoltat decat colegii de-o varsta cu mine) si nu pierdeam nicio ocazie sa ma iau la bataie cu cate cineva. problema era ca daca o faceam pe strada, intotdeauna venea cate un nene sau o tante mai miloasa si ne strica distractia (mai baietel mamic-ta si tatic-tu stie ce faci tu?!? asa va invata pe voi la scoala?!? jap! jap! 2 dupa ceafa, si ne dispersa repede)
pe cand aici, nimeni nicio schema fratie.....
cata indiferenta si blazare pot avea in ei unii oameni?
acum le e frica...mai ales daca gasesc si vreo 2 tiganei din aia la 15-16 ani, mai dezvoltati un pic si cu gura mare, cum sunt astia de obicei. daca se baga vreun nene, il iau si pe ala la bataie am vazut niste faze din astea aiurea in fata mea si nu se baga nimeni de frica...si daca e sa o luam si pe partea asta...lasa-i dracu sa se bata, eventual sa se si omoare intre ei...mai scapa lumea asta de pramatii...si asa daca le dai un sfat te si injura si nu baga nimic la cap!
pheerya is offline  
Old 07-04-08, 13:04   #114
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Tinerele in Romania...

Quote:
Originally Posted by pheerya View Post
acum le e frica...mai ales daca gasesc si vreo 2 tiganei din aia la 15-16 ani, mai dezvoltati un pic si cu gura mare, cum sunt astia de obicei. daca se baga vreun nene, il iau si pe ala la bataie am vazut niste faze din astea aiurea in fata mea si nu se baga nimeni de frica...si daca e sa o luam si pe partea asta...lasa-i dracu sa se bata, eventual sa se si omoare intre ei...mai scapa lumea asta de pramatii...si asa daca le dai un sfat te si injura si nu baga nimic la cap!
Sunt de ajuns doua lovituri bune si sa fi mai tare in gura si scapi de ei, toti suntem oameni...sunt unii care chiar daca nu sunt tigani, sunt mai nenorociti. Evident, daca sunt copii mici contra altora mai mari inteleg, dar daca ai aceeasi varsta ..sau esti mai mare, nu inteleg de ce sa ai frica. Vine sa-ti sparga geamurile la casa dupa ce te iei de ei? Tu fi mai rau! Asta e mare problema, consideram tiganii ca pe niste fiare ale padurii, dar sunt oameni si trebuie sa facem ceva contra violentei intre tineri
Importante sunt faptele, nu vorbele
EaGle is offline  
Old 24-05-08, 09:35   #115
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Tinerele in Romania...

dupa ce m-am luat de baieti acum citeva zile,ma iau acum si de fete...evident
NO COMMENT! http://pitzipoanca.org/page/35/
Trixi is offline  
Old 26-05-08, 09:59   #116
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Tinerele in Romania...

intr-adevar, o panoplie de proaste...
aleks is offline  
Old 26-05-08, 11:14   #117
OXiD

Stage 1
 
Join Date: May 2008
Posts: 3
Default Re: Tinerele in Romania...

Ce mah ?
Ca mie place la tiganca aia cu oamenii care o stie pe ea mancatias ...
OXiD is offline  
Old 26-05-08, 22:21   #118
fabius

Stage 2
 
Join Date: May 2008
Posts: 39
Default Re: Tinerele in Romania...

Mentionez ca nu am citit decat prima pagina, ar fi fost mult prea mult pagini ca sa le citesc pe toate
Si trebuie sa-ti spun un lucru:
Mare dreptate ai !
Dar in acelasi timp trebuie sa spun si ca nu trebuie sa generalizam, pentru ca nu toate fetele sunt asa, iar eu tind sa cred ca fenomenul asta incepe sa dispara, nu sa ia amploare.
Acum 2-3 toate fetele erau asa cum spui tu, acum mie mi se par din ce in ce mai putine.
fabius is offline  
Old 26-05-08, 22:25   #119
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Tinerele in Romania...

Mie nu mi-e nici cald nici frig, doar ca mi-e mila cand le vad ca unele sunt tratate de cacao de toti ratatii care nu sunt in stare sa-si gaseasca pe cineva de teapa lor !
E clar ca exista si relatii serioase in care varsta n-are importanta...dar majoritatea e falsitate pe fata !
Cum ai scris si tu, n-o luati ca pe o chestie generala
EaGle is offline  
Old 30-05-08, 14:53   #120
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Tinerele in Romania...

cu legatura melodie..
Attached Files
File Type: mp3 03.Vama - Fotomodele [www.ten28.com].mp3 (5.05 MB, 18 views)
Sindrom is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 06:57.


- Copyright 2024 4Tuning