Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-07, 21:55   #886
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
N-am norocul asta ...
Femeie 90/60/90 =)). La frigida ... ma astept.
las' ca vine si vremea ta cand o sa dai peste o top model bun la capitolul : SEX
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 21:59   #887
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

I don't think so ...
Sa revenim la topic.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 22:01   #888
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

revenind la topic....pt 99% conteaza
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 07-11-07, 15:34   #889
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

nu cred ca mai e cineva care se indoieste de asta.
eu sustin ca masina conteaza, atat pentru femei cat si pentru barbati, DAR asta nu este un lucru de condamnat, asa cum am argumentat de nenumarate ori...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 07-11-07, 17:33   #890
SOON_2Fast_2Watch!

Stage 2
 
SOON_2Fast_2Watch!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Mei baieti si fete hai sa va zic ceva din experienta personala:se facea ca eram in vara ,cunosc si eu o fata ma rog ,o combin(scuzati-mi limbajul,nu imi mai dati avertisment ca ma supar si plec,aflu mai multe despre ea,ca se certase cu prietenul,ca nu stiu ce..imi povesteste o multime de faze,tipul era politist ,avea"material" evident si masina tare..ma rog ,imi mai zice si ca tipul a si batut-o si multe alte faze i-a facut,nu mai intru in detalii,deloc plictisitoare,o chem f.f.f.f.f curand pe la mine,ne jucam si noi un pic de-a mamica si taticul,am prestat cat de cat pentru impresia artistica,ma rog nu are asta importanta,pe urma peste cateva zile ma anunta ca s-a impacat cu prietenul,ca nici atunci nu era de fapt certata,era doar o perioada de raceala....hopa,ce schimbare brusca de situatie,fata "a intors-o ca la Ploiesti" ,pai de unde pana unde aceeasi fata care nu se mai impaca cu el niciodata,imi mai si zice ca il iubeste,pai mami pe cine iubesty pe ala care te batea,sau masinutza si banutzu lui,ea zice ca nu are importanta,ca ea se impaca cu el gata mami mult succes la activitati artistice ,ca la cele intelectuale nu prea ai sanse..concluziile le trageti voi..deci ..Conteaza pt.o femeie masina pe care o conduci? O daa
Sper sa nu vada prietenul ei mesajul si sa isi recunoasca mandra
SOON_2Fast_2Watch! is offline   Reply With Quote
Old 07-11-07, 19:23   #891
badluks

Stock
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 9
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Am si eu o curiozitate: o femeie e mai atrasa de unu cu o masina scumpa(>70,000 euro), performanta(<5 sec la 100) sau micuta si draguta (smart,fiat 500,mini,lancia y, 107,c1,aygo,1007, c2 s.a.m.d.)? Pentru ca eu mi-as lua ferrari sau alte avioane, pentru performantele lor (faptu' ca sunt scumpe e o chestie inevitabila);daca mi-as lua ceva mini ar fi pentru practicitatea in oras; Niciodata nu m-am gandit ca mi-as lua ferrari pt ca i-ar placea unei tipe... mai repede m-as lauda cu el prietenilor care au habar de performantele masinii
badluks is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 21:32   #892
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile

Quote:
Originally Posted by badluks View Post
Am si eu o curiozitate: o femeie e mai atrasa de unu cu o masina scumpa(>70,000 euro), performanta(<5 sec la 100) sau micuta si draguta (smart,fiat 500,mini,lancia y, 107,c1,aygo,1007, c2 s.a.m.d.)? Pentru ca eu mi-as lua ferrari sau alte avioane, pentru performantele lor (faptu' ca sunt scumpe e o chestie inevitabila);daca mi-as lua ceva mini ar fi pentru practicitatea in oras; Niciodata nu m-am gandit ca mi-as lua ferrari pt ca i-ar placea unei tipe... mai repede m-as lauda cu el prietenilor care au habar de performantele masinii
Depinde de femeie....daca o intereseaza strict aspectul exterior al masinii respectiv pretul sau strict performantele,respectiv 'practicitatea' masinii
Sunt convinsa ca te-ai lauda prietenilor dar cum ar fii sa te lauzi prietenilor si o fata din "gasca" sa-ti puna intrebari despre masina care sa te lase Sigur n-ai avea acelasi sentiment ca atunci cand te intreaba un amic sau ma insel


Quote:
Originally Posted by SOON_2Fast_2Watch! View Post
Mei baieti si fete hai sa va zic ceva din experienta personala:se facea ca eram in vara ,cunosc si eu o fata ma rog ,o combin(scuzati-mi limbajul,nu imi mai dati avertisment ca ma supar si plec,aflu mai multe despre ea,ca se certase cu prietenul,ca nu stiu ce..imi povesteste o multime de faze,tipul era politist ,avea"material" evident si masina tare..ma rog ,imi mai zice si ca tipul a si batut-o si multe alte faze i-a facut,nu mai intru in detalii,deloc plictisitoare,o chem f.f.f.f.f curand pe la mine,ne jucam si noi un pic de-a mamica si taticul,am prestat cat de cat pentru impresia artistica,ma rog nu are asta importanta,pe urma peste cateva zile ma anunta ca s-a impacat cu prietenul,ca nici atunci nu era de fapt certata,era doar o perioada de raceala....hopa,ce schimbare brusca de situatie,fata "a intors-o ca la Ploiesti" ,pai de unde pana unde aceeasi fata care nu se mai impaca cu el niciodata,imi mai si zice ca il iubeste,pai mami pe cine iubesty pe ala care te batea,sau masinutza si banutzu lui,ea zice ca nu are importanta,ca ea se impaca cu el gata mami mult succes la activitati artistice ,ca la cele intelectuale nu prea ai sanse..concluziile le trageti voi..deci ..Conteaza pt.o femeie masina pe care o conduci? O daa
Sper sa nu vada prietenul ei mesajul si sa isi recunoasca mandra
Despre "fetele"astea nu am nimic de comentat Gandeste-te ca macar te-ai jucat putin cu ea de-a mama si de-a tata
Oricum trebuia sa-i spui ca tu esti sefu' prietenului ei sa vezi ce zice

Last edited by aleks; 14-11-07 at 12:14.
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 10-11-07, 15:43   #893
SOON_2Fast_2Watch!

Stage 2
 
SOON_2Fast_2Watch!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
Despre "fetele"astea nu am nimic de comentat Gandeste-te ca macar te-ai jucat putin cu ea de-a mama si de-a tata
Oricum trebuia sa-i spui ca tu esti sefu' prietenului ei sa vezi ce zice
Ada ms pt sugestie,esty f.tare,intamplarea faca ca suntem colegi in minister,dar nu styu daca am cum sa ii ajung vreodata sef prietenului ei,suntem la directii diferite..dar cine stye..poate o sa incerc si treaba asta si in cazul acesta,daca incerc sa fac ce m-ai invatat tu,crezi ca o sa mai conteze masina?
SOON_2Fast_2Watch! is offline   Reply With Quote
Old 10-11-07, 15:49   #894
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by SOON_2Fast_2Watch! View Post
Ada ms pt sugestie,esty f.tare,intamplarea faca ca suntem colegi in minister,dar nu styu daca am cum sa ii ajung vreodata sef prietenului ei,suntem la directii diferite..dar cine stye..poate o sa incerc si treaba asta si in cazul acesta,daca incerc sa fac ce m-ai invatat tu,crezi ca o sa mai conteze masina?
Cred ca simplul cuvant "sef" o va face sa te doreasca daca face parte din categoria aia...daca esti sef probabil se gandeste ca deja ai o masina tare,daca nu ca sigur ti-o permiti...sau cel putin iti permiti sa-i faci ei mofturile
Succes
P.S:Sa stii ca te invat de bine
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 13:11   #895
SOON_2Fast_2Watch!

Stage 2
 
SOON_2Fast_2Watch!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
Cred ca simplul cuvant "sef" o va face sa te doreasca daca face parte din categoria aia...daca esti sef probabil se gandeste ca deja ai o masina tare,daca nu ca sigur ti-o permiti...sau cel putin iti permiti sa-i faci ei mofturile
Succes
P.S:Sa stii ca te invat de bine


Ada Ada....ms ms,stiu eu ca ma inveti de bine,astept vacanta ca abia atunci se intoarce fata acasa,ca e studenta..nu mai imi aduc aminte la ce,mi-a zis,dar era intr-un moment in care barbatii uita tot ceea ce nu considera esential la momentul respectiv
si acum o intrebare pe care am mai regasit-o pe aici,pana la urma ce masina conteaza pt.o femeie?rog fetele materialiste si perverse sa intre si sa isi exprime sincer parerile,pentru ca fetele klumea de aici de pe forum nu isi pot da decat cu presupusul,ele nu pot gandi in acelasi stil
SOON_2Fast_2Watch! is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 13:24   #896
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Off topic:Ti-ai luat masinuta SOON_2Fast_2Watch!
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 20:36   #897
badluks

Stock
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 9
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

"Draga" Ada, vad ca ai dat cateva lovituri si ne-ai raspuns tuturor, dar sincer simt ca nu mi-ai dat nici un raspuns... am vazut ca te-ai atacat la ultima parte a mesajului meu, dar chiar nu am vrut sa par misogin .Mai bine mi-ai fi raspuns ce fel de masina te atrage pe tine-daca tot zici ca te pricepi la masini-... apropo, lauda-te si tu cu performantele CC-ului tau . p.s. nu te iau la misto
badluks is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 20:46   #898
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by badluks View Post
"Draga" Ada, vad ca ai dat cateva lovituri si ne-ai raspuns tuturor, dar sincer simt ca nu mi-ai dat nici un raspuns... am vazut ca te-ai atacat la ultima parte a mesajului meu, dar chiar nu am vrut sa par misogin .Mai bine mi-ai fi raspuns ce fel de masina te atrage pe tine-daca tot zici ca te pricepi la masini-... apropo, lauda-te si tu cu performantele CC-ului tau . p.s. nu te iau la misto
"Draga"badluks,ce inseamna pentru tine lovituri ca sa fiu sigura ca am inteles bine
Daca cumva m-ai intrebat ceva si nu ti-am raspuns te rog sa ma ierti dar sincer nu-mi amintesc sa fii facut tu asta...
Cred ca nu ai inteles bine ce ti-am scris eu mai jos...nu faceam nici un apropo la mine si nici n-am zis vfreodata ca sunt AS in domeniul masiniilor,sunt f multe lucruri pe care nu le stiu
De ce sa ma laud cu performantele CC-ului meu...mai ales ca nu e topicul indicat..nu cred ca intereseaza pe nimeni ce face masina mea ai asa mai departe
Ce masina ma atrage pe mine....nu pot sa dau o anumita marca sau categorie...depinde..poate sa ma atraga ca design-eu pun mult accent pe design la o masina- sau poate sa ma atraga pentru ceea ce poate sa faca insa designul sa nu fie pe gustul meu etc....
Daca vrei sa stii ceva anume astept intrebarile tale cu cea mai mare placere
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 21:36   #899
badluks

Stock
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 9
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

"Draga" Ada, nu trebuie sa-ti ceri scuze... Ideea era ca cine imi raspunde, trebuia sa-mi spuna de care categorie (din cele 3) crede ca e atrasa o femeie-eventual, tu ca fata, sa-mi spui in care categorie te incadrezi.Nu zic ca nu-s si fete care se pricep la masini, dar cand am zis ca nu mi-as lua ferrari pt o tipa, ma refeream la pipite. Si poate ca am fost un pic rau cu tine (pt ca m-a enervat ca ai pus cuvantul practicitate in ghilimele, ca si cum ai face misto), dar cand am zis sa te "lauzi" cu masina, voiam sa-mi spui ce motor are (HDI sau nu), ca sa vad ce preferinte ai. Sper ca m-am facut inteles... Nu vreau sa te superi... O.K.?
badluks is offline   Reply With Quote
Old 12-11-07, 11:04   #900
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by badluks View Post
"Draga" Ada, nu trebuie sa-ti ceri scuze... Ideea era ca cine imi raspunde, trebuia sa-mi spuna de care categorie (din cele 3) crede ca e atrasa o femeie-eventual, tu ca fata, sa-mi spui in care categorie te incadrezi.Nu zic ca nu-s si fete care se pricep la masini, dar cand am zis ca nu mi-as lua ferrari pt o tipa, ma refeream la pipite. Si poate ca am fost un pic rau cu tine (pt ca m-a enervat ca ai pus cuvantul practicitate in ghilimele, ca si cum ai face misto), dar cand am zis sa te "lauzi" cu masina, voiam sa-mi spui ce motor are (HDI sau nu), ca sa vad ce preferinte ai. Sper ca m-am facut inteles... Nu vreau sa te superi... O.K.?
Cred ca ai inteles gresit treaba cu practicitatea...oricum ghilimele sunt acelea pe care le-ai pus tu mai sus la "draga"(Ada)
Nu e HDI masina mea,dar asta nu inseamna ca prefer categoria asta..pur sis implu asa a fost sa fie...
N-am de ce sa ma supar....as prefera totusi pe viitor sa zici de la inceput ce te deranjeaza si apoi sa ma "intepi"
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 23:12.


- Copyright 2024 4Tuning