Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-08-06, 09:11   #16
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

...exact asta este ideea ...ma bucur k m-ai inteles!
intr-adevar,cu trecerea timpului devenim din ce in ce mai pretentiosi..si asta e bine...iar daca cineva este atat d "om" k sa nu se ascunda dupa deget,si iti zice p fata...well,cred k te-ai ales cu un amic,in cel mai rau caz
..."petele p creier"...in mod cert,le avem cu toti...si cineva m-a intrebat o data "de ce trebuie sa sufere fiecare om,care incearca sa te iubeasca,din cauza unui singur bou????"
...@ Tuningboy:nu cred k ar trebui sa-ti faci probleme,daca esti acuzat d inselat,dupa ce ai vb cu o fata...astea-s copilarisme...si tu esti mult mai matur,k sa pui botu' la asa ceva....
...si ink ceva....ce inseamna "inselatul" ptr mine...degeaba ii sunt fidela cuiva "fizic",daca simt k sunt femeia unui alt barbat...si invers...poti sa te culci cu nspe persoane,daca intre timp,tot la una singura te gindesti....pareri?
Trixi is offline  
Old 14-08-06, 10:55   #17
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

pareri... culcatu cu 100 de persoane tot inselat se numeste .. depinde cu cine te culci acum.. daca ii spui ca mergi la cwrve nu cred ca ar fi o mare problema...dar femeile unde merg? deci clar o femeie daca s-a culcat cu unu a inselat... la baiat tot inselat consider ca e ... asta FIZIC... pe partea cealalta te poti gandi la o persoana fara sa vrei pt cateva zile..e bine sa taci ca poate iti trece..daca nu trece spui ce ai de zis si gata!
Eugen_TL is offline  
Old 14-08-06, 12:50   #18
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

haahahahah hai k ai zis-o pe asta trixi ... lol adik eu .. kre am o rel de 2 ani ma duc frumusel .. ma culc cu juma de cta ... DAR eu tot la iubitu meu ma gandesc .... si TOTUSI .. nu l-am inselat .. )) ar fi chiar CULMEA!!....
nu domne,,,, te gandesti l cineva .. ti-e drag altcinvea dar totusi esti implicat in ceva serios ... te duci frumos si spui ..: nu mai vreau .. vreau altceva ! ....puii mei cel putin asa cred eu
BlueEyes is offline  
Old 14-08-06, 12:58   #19
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

...am vrut sa accentuez partea cealalta...adik m-i se pare k intra la "inselat" SI asta...ptr mine,poate e chiar mai grav....
hai sa fim sinceri,sunt multe sotii,care accepta mult timp k sotu' sa mai aiba escapade...dar cam se termina rabdarea cind omu' se indragosteste...if u get what I mean...
Trixi is offline  
Old 14-08-06, 13:09   #20
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

lol k sa fim sincere .... nu stiu ce ins "mult timp" si "escapade" ...ideea ...este k am descoperit si sanctionat cum se cuvine o data ... iar next time is gonna be ugly ....and plus ... the end ...sincer nu sunt genu kre sa accepte ;asa cum eu nu fac.... si asa cum respect ... presupun k tre s fiu si eu respectata dk ... nu .... puii mei .... ma dau pe femei ...
BlueEyes is offline  
Old 14-08-06, 16:21   #21
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

Quote:
Originally Posted by BlueEyes
haahahahah hai k ai zis-o pe asta trixi ... lol adik eu .. kre am o rel de 2 ani ma duc frumusel .. ma culc cu juma de cta ... DAR eu tot la iubitu meu ma gandesc .... si TOTUSI .. nu l-am inselat .. )) ar fi chiar CULMEA!!....
nu domne,,,, te gandesti l cineva .. ti-e drag altcinvea dar totusi esti implicat in ceva serios ... te duci frumos si spui ..: nu mai vreau .. vreau altceva ! ....puii mei cel putin asa cred eu


si dk de ex ti`e frica k nu o sa mearga si o sa`ti dai seama k actualul/a e mult mai bun/a, sau sa`ti fie frica k nu ramai cu nici unul/a dintre ei/ele sunt si oameni krora le este frica de singuratate si de aceea isi inseala pers de alaturi fara sa o "anunte" de frica k sa nu o piarda si sa nu ramana sg....
Sasha_z is offline  
Old 14-08-06, 16:27   #22
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

Quote:
Originally Posted by A.m.v.t.
am auzit o mie de scuze,,care mai de care mai jalnice ..minciuni de care sunt satula si la care am devenit imuna ..ma refer la fosta/fostele relatii,,,vreau sa descifrez misterul....
o parte din mister sta fix in kestiile alea de le-ai catalogat tu drept minciuni asa la gramada...
trust me, i know what i'm saying..
aleks is offline  
Old 14-08-06, 16:54   #23
A.m.v.t.

Stock
 
A.m.v.t.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 6
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

Quote:
Originally Posted by aleks
o parte din mister sta fix in kestiile alea de le-ai catalogat tu drept minciuni asa la gramada...
trust me, i know what i'm saying..
se poate...se poate sa ia dreptate ..se poate sa gresesti....de acum....
@trixi.....ai ff mare dreptate ..doare mult mai mult ïnselatul psihic"decat cel "fizic""...tot inselat se numeste..dar ,poti trece cu vederea acolo o aventura(sa presupunem k a fost doar o dat si o aventura d care am aflat)in shimb sa stai cu cineva care s gandeste in permanenta la altul/alta kiar dk nu are relatii fizice cu alta ,doare ff mult..cine are oare vina ?el/ea k accepta partenera/ul cu tot cu piticii din creier?sau invers?se mai poate pune baza pe asa zisa perioada care "va trece"?chipurile....se poate accepta asta k fiind o pasa de moment?merita asteptarea ?nu se numeste a te insela pe tine insuti?
A.m.v.t. is offline  
Old 14-08-06, 17:26   #24
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

..dupa cele traite d mine,nu merita sa astepti nici o secunda...desi asta fac si in clipa asta...asa k...mai stau ,sa ma insel p mine insumi,pana ce reusesc sa trec mai departe...
Trixi is offline  
Old 14-08-06, 17:45   #25
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

.....fidelitate inseamna sa sti sa il respekti pe cel de langa tine .... cel mai rau doare in momentul in care partenerul te insala ( inselat in toate formele lui ) e ca te minte si asta cu atata seninatate si daca esti fata desteapta te uiti la el cum te minte cand tu sti adevarul si vezi pana unde merge cu minciuna ....si la momentul potrivit ii zici pa-pa cand te`ai convins ce gen de om e.... ei gandesc cam asa barbatii infideli sunt la ordinea zilei si sunt baieti destepti, femeile infidele sunt curve si ale dracu .....daca aflam k o prietena e inselata de iubitul ei si ii spunem suntem scorpii si ne bagam in casa omului daca nu ii spunem uite ce ale naibii sunt nu tin una cu alta....samd exemple sunt multe si difera la fiecare ideea de fidelitate
d3vilish_lips is offline  
Old 14-08-06, 19:02   #26
A.m.v.t.

Stock
 
A.m.v.t.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 6
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

Quote:
Originally Posted by d3vilish_lips
.....fidelitate inseamna sa sti sa il respekti pe cel de langa tine .... cel mai rau doare in momentul in care partenerul te insala ( inselat in toate formele lui ) e ca te minte si asta cu atata seninatate si daca esti fata desteapta te uiti la el cum te minte cand tu sti adevarul si vezi pana unde merge cu minciuna ....si la momentul potrivit ii zici pa-pa cand te`ai convins ce gen de om e.... ei gandesc cam asa barbatii infideli sunt la ordinea zilei si sunt baieti destepti, femeile infidele sunt curve si ale dracu .....daca aflam k o prietena e inselata de iubitul ei si ii spunem suntem scorpii si ne bagam in casa omului daca nu ii spunem uite ce ale naibii sunt nu tin una cu alta....samd exemple sunt multe si difera la fiecare ideea de fidelitate
ai pus punctul p"i" ..bv... nesimtirea asta cu care mint unii ..si marefer si la unele..k sunt si femei cu gramaaadaaaaaa.....asta doare cel mai mult.,,,t face sa te simti nu numai subestimata dar si ceva mic mic acolo si neinsemnat ...
A.m.v.t. is offline  
Old 15-08-06, 02:04   #27
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

mi s-a intamplat o singura data ....am fost mintita in fata cu sange rece .....am acceptat ....seninatatea..... si am oferit in schimb pe loc dragoste cu lacrimi in ochi .... dar am platit in loc de 10 ori mai mult ....iubitul sufera si la ora actuala consecintele iar eu am ramas cu o rana adanca in suflet ..... ce usor de iertat dar greu de uitat .... asa k baieti macar inselati cu cap... k ce nu se afla nu doare !!
BlueEyes is offline  
Old 15-08-06, 10:24   #28
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

....da mah hotu neprins negustor cinstit ......hotu prins 00`le taiate ......

@ a.m.v.t. exact te face sa te simti k ultimu om mai ales dak esti implikat intr`o relatie kat de kat serioasa k altfel nu ne prea afecteaza
d3vilish_lips is offline  
Old 15-08-06, 23:17   #29
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

oky .. am si eu o intrebare ...
cred ca o sa fie umpic mai aiurea ... dar in fine ..

sa luam urmatoarea situatzie. baiat mai amre isi ia tipa mai mica. el incepe sa tzina mai mult la ea si invers. toate bune si frumoasa in afara de planul fizic pentru ca ea fiind mai mica nu ii dai cei trebuie lui pentru ca e prea mica .. sau pentru ca pur si simplu nu vrea inca (conceptii invechite ... nu e pregatita inca .. etc). dak el tine la ea o asteapta ? sau ... (asta are si legatura cu topicul) daca isi cauta placerile in alte partzi ... asta se numeste inselat ?
Spark is offline  
Old 15-08-06, 23:24   #30
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

atata timp cat e cu cineva si face ceva ce ar trebui cu ea dar cu altcineva LOGIC ca e inselat... tre sa fii snur legata de ea si invers sa fie totu' ok !
Eugen_TL is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 21:40.


- Copyright 2024 4Tuning