Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 02-10-11, 12:09   #2116
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Tzzantaru View Post
Incredibile femeile astea..absolut incredibile.Cand ai impresia ca ai inteles si tu ceva acolo...zdrang , iti tranteste o bomba de toata frumusetea ))
Ceva gen: Sunt insarcinata! Atunci te-ai ars, te-a agatat ea pe tine.
sageata is offline   Reply With Quote
Old 02-10-11, 12:31   #2117
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
Ceva gen: Sunt insarcinata! Atunci te-ai ars, te-a agatat ea pe tine.
Auoleu..nici chiar in halu ala , nu inca cel putin
Da mai fac din cand in cand niste faze de ramai prost , iti vine sa le lasi in legea lor si sa fugi departe ))
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 03-10-11, 22:01   #2118
Bogz02
Competitor CNCA

Stage 5
 
Bogz02's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 451
Member of:
[2 Roti]
[4Wheels]
[Competitor CNCA]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by ionut05 View Post
I: Cum sa agati o fata?:
R: CU TUPEU SI NESIMTIRE !
Asa ai "agatat" tu, mana ta dreapta ?
Bogz02 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-11, 00:57   #2119
du0n

Stage 4
 
du0n's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 252
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Era odata o vaca pe margine si pastea. In prima zi vine un bou, o priveste si o admira. A doua zi, o priveste, o admira, a treia zi, a patra zi, tot asa. In a cincea zi, vine un magar, o admira si o convinge. Morala: Mai bine magar decat bou! ...


Se poate aplica foarte usor si morala de mai sus
du0n is offline   Reply With Quote
Old 04-10-11, 19:27   #2120
whitE30

Stage 3
 
whitE30's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 140
Default Re: Cum sa agati o fata ?

m-am sfatuit si cu apropiati dar am zis sa cer o parere si aici pentru ca sunteti cativa cu capul pe umeri

am 18 ani, am avut cateva relatii mai lungi 8, 9 luni. ieri intram in liceu sa vad unde intram in clasa, la parter langa scari era o blonda la vreo 17 ani de servici..urc sus sa vad daca e cineva..cobor jos, ies..fumez o tigara si mai stau putin apoi intru iar in liceu sa vad daca e cineva, cand sa urc pe scari blonda se uita la mine si spune: ce dragut esti! i-am zis mersi si am urcat sus..am facut acolo o ora si dupaia cobor jos cu colegii..trecem pe langa ea si am auzit ca scoate niste sunete din buze si ofteaza(asa dulce)..am zis gata, trebuie sa fac ceva sa vorbesc cu ea. eram pe hol la parter, asteptam sa iasa cealalta clasa sa putem intra noi..le spun colegilor cu voce mai tare ca eu ies la o tigara afara..plec din fata clasei si scot pachetul de tigari sa ma vada fata cu el in mana..striga dupa mine daca ii dau o tigara si i-am facut semn sa vina dupa mine. am stat la intrarea liceului eu pe o balustrada iar ea pe cealalta paralela cu a mea..m-a intrebat cu ce ma ocup..unde stau..se vedea ca e interesata. vreo 30 de secunde ne-am uitat unul la altul zambindu-ne. am terminat tigara, ea a spus ca trebuie sa plece si am intrebat-o daca imi da numarul de telefon dar a zis ca nu are pentru ca dabia a venit din italia si nu foloseste aici. am zis ok, internet ai? mi-a dat id ul de messenger. s-a facut seara, am ajuns acasa, mi-a dat accept si am bagat-o in seama, am vorbit 5 minute si am observat ca raspunde mai greu, am intrebat-o daca e ocupata si daca vrea sa o las si a zis daca nu ma supar...pt ca isi face temele si ca maine adica astazi ar avea o zi grea dar mi-a promis ca astazi vorbim.. i-am zis ok..maine cum fac sa dau de tine la scoala? ea a zis nu stiu iar eu i-am zis daca vrea sa ne intalnim la 14:45 in fata liceului unde am stat..a zis ok
astazi la 14:45 eram in fata liceului dar nu a venit..la 16:45 stateam pe banca in curte, ea venea cu niste colege..colegele ei au luat-o inainte iar ea s-a asezat langa mine si m-a salutat..a zis ca a uitat sa vina in fata liceului..a zis ca trebuie sa plece ca intra la ora..nu prea a vorbit. mi-a promis din nou ca vorbeste cu mine in seara asta..ce parere aveti despre fata?
whitE30 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-11, 19:43   #2121
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by whitE30 View Post
m-am sfatuit si cu apropiati dar am zis sa cer o parere si aici pentru ca sunteti cativa cu capul pe umeri

am 18 ani, am avut cateva relatii mai lungi 8, 9 luni. ieri intram in liceu sa vad unde intram in clasa, la parter langa scari era o blonda la vreo 17 ani de servici..urc sus sa vad daca e cineva..cobor jos, ies..fumez o tigara si mai stau putin apoi intru iar in liceu sa vad daca e cineva, cand sa urc pe scari blonda se uita la mine si spune: ce dragut esti! i-am zis mersi si am urcat sus..am facut acolo o ora si dupaia cobor jos cu colegii..trecem pe langa ea si am auzit ca scoate niste sunete din buze si ofteaza(asa dulce)..am zis gata, trebuie sa fac ceva sa vorbesc cu ea. eram pe hol la parter, asteptam sa iasa cealalta clasa sa putem intra noi..le spun colegilor cu voce mai tare ca eu ies la o tigara afara..plec din fata clasei si scot pachetul de tigari sa ma vada fata cu el in mana..striga dupa mine daca ii dau o tigara si i-am facut semn sa vina dupa mine. am stat la intrarea liceului eu pe o balustrada iar ea pe cealalta paralela cu a mea..m-a intrebat cu ce ma ocup..unde stau..se vedea ca e interesata. vreo 30 de secunde ne-am uitat unul la altul zambindu-ne. am terminat tigara, ea a spus ca trebuie sa plece si am intrebat-o daca imi da numarul de telefon dar a zis ca nu are pentru ca dabia a venit din italia si nu foloseste aici. am zis ok, internet ai? mi-a dat id ul de messenger. s-a facut seara, am ajuns acasa, mi-a dat accept si am bagat-o in seama, am vorbit 5 minute si am observat ca raspunde mai greu, am intrebat-o daca e ocupata si daca vrea sa o las si a zis daca nu ma supar...pt ca isi face temele si ca maine adica astazi ar avea o zi grea dar mi-a promis ca astazi vorbim.. i-am zis ok..maine cum fac sa dau de tine la scoala? ea a zis nu stiu iar eu i-am zis daca vrea sa ne intalnim la 14:45 in fata liceului unde am stat..a zis ok
astazi la 14:45 eram in fata liceului dar nu a venit..la 16:45 stateam pe banca in curte, ea venea cu niste colege..colegele ei au luat-o inainte iar ea s-a asezat langa mine si m-a salutat..a zis ca a uitat sa vina in fata liceului..a zis ca trebuie sa plece ca intra la ora..nu prea a vorbit. mi-a promis din nou ca vorbeste cu mine in seara asta..ce parere aveti despre fata?
Ce draguuuuuut!

Pai hai sa iti zica unu de varsta ta cam ce ar face el ?. In primu rand nu o mai lalai mult cu ea! Scoate'o in oras etc si vezi ce ii poate capul. Daca tocmai a venit din Italia probabil nu e prea mult de capusorul ei sau poate sunt eu prea superficial. Daca se lasa asa usor si te cauta ea pe tine deasemenea probabil nu e cine stie ce de capu ei. O fata inteligenta doar iti da semne usoare ca e interesanta nicidecum ! Uooooof ce dragut esti ! Mie imi suna a replica de agatat pe mess si e umpic penibila. Cel mai bine o inviti in oras si cu asta basta. Vezi ce ii poate capul intr'o seara! Daca merge bine continui daca nu las'o in pace. Daca intradevar e nebunita dupa tine foloseste'o ca manta de vreme rea


Mult Succes!
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 04-10-11, 19:51   #2122
whitE30

Stage 3
 
whitE30's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 140
Default Re: Cum sa agati o fata ?

nu am ranit intentionat niciodata pe cineva...cand am vrut sa ma indepartez de vreuna ma indepartam usor si o faceam sa ma urasca. nu prea vreau sa o fac sa se simta prost sau pana mea sa imi bat joc de ea..de cand am scris si pana acum nu a intrat pe mess dar mai astept ca nu ma plictisesc .
ps: a fost in italia in vacanta la ai ei
cam la aceeasi chestie m-am gandit si eu cand mi-a zis ca sunt dragut dar cand am trecut pe langa ea si a oftat si a mai scos niste sunete din alea dulci m-a lesinat :-s
whitE30 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-11, 20:02   #2123
cata_golf

Stage 5
 
cata_golf's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 963
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Vreau sa cer si eu o parere,Acu vreo 2 ani jumate eram in vacanta la sovata cu ai mei si pe acolo nu stiu cum s-a ivit o fata de prin oras la mine,ea tot s-a dat la mine eu nu am fost interesat de ea deloc,dar ei ii placea de mine stiu ca i-am luat nr de telefon (l-am sters dupa un timp )pt ca nu m-a interesat.Azi prin liceu am vazut-o din nou,am trecut de 2 ori pe langa ea nu i-am zis nimic,dar nu cred ca m-a mai recunoscut.Are rost sa ma mai bag in seama cu ea?sa o intreb ceva?sau sa stau in banca mea?
cata_golf is offline   Reply With Quote
Old 04-10-11, 20:23   #2124
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by cata_golf View Post
Vreau sa cer si eu o parere,Acu vreo 2 ani jumate eram in vacanta la sovata cu ai mei si pe acolo nu stiu cum s-a ivit o fata de prin oras la mine,ea tot s-a dat la mine eu nu am fost interesat de ea deloc,dar ei ii placea de mine stiu ca i-am luat nr de telefon (l-am sters dupa un timp )pt ca nu m-a interesat.Azi prin liceu am vazut-o din nou,am trecut de 2 ori pe langa ea nu i-am zis nimic,dar nu cred ca m-a mai recunoscut.Are rost sa ma mai bag in seama cu ea?sa o intreb ceva?sau sa stau in banca mea?
Merita sa incerci dar fa sa para amuzanta situatia!

Nu te duce asa ca ultimu baiat " buna eu sunt X, TI'A PLACUT DE MINE IN SOVATA"

Te duci asa cu spirit de gluma cu ceva, "mama ce as face o excursie la sovata; ti'ar placea sa mergi?" si alte nebunii de astea)
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 04-10-11, 20:58   #2125
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by cata_golf View Post
Vreau sa cer si eu o parere,Acu vreo 2 ani jumate eram in vacanta la sovata cu ai mei si pe acolo nu stiu cum s-a ivit o fata de prin oras la mine,ea tot s-a dat la mine eu nu am fost interesat de ea deloc,dar ei ii placea de mine stiu ca i-am luat nr de telefon (l-am sters dupa un timp )pt ca nu m-a interesat.Azi prin liceu am vazut-o din nou,am trecut de 2 ori pe langa ea nu i-am zis nimic,dar nu cred ca m-a mai recunoscut.Are rost sa ma mai bag in seama cu ea?sa o intreb ceva?sau sa stau in banca mea?
Treci peste, sfatul meu.
Daca nu a lasat de niciun fel impresia ca te-ar fi recunoscut, remarcat, ori nu te stie, ori se face ca nu te vede.

Cat despre cealalta tipa, infige-te putin inspre ea si invit-o undeva. Doar nu vrei sa pari pampalau in fata ei, nu? Daca te refuza sau iti trage clapa, ii faci cu mana din mers. Si asa da semne ca vrea sa se cam joace acum cu chestia asta (ca sa nu spun cu tine). Nu o lasa sa isi continue jocul.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 04-10-11, 21:41   #2126
cata_golf

Stage 5
 
cata_golf's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 963
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Treci peste, sfatul meu.
Daca nu a lasat de niciun fel impresia ca te-ar fi recunoscut, remarcat, ori nu te stie, ori se face ca nu te vede.
exact la asta m-am gandit si eu...si asa ca nu stiu cand o voi mai vedea ca nu invata in acelasi corp cu mine,si nu prea m-am inteles cu ea atunci m-ai demult,sunt in tratative cu altele o las pe asta .Ms de sfat
cata_golf is offline   Reply With Quote
Old 05-10-11, 08:56   #2127
whitE30

Stage 3
 
whitE30's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 140
Default Re: Cum sa agati o fata ?

aseara nu a intrat pe messenger..astazi ma duc la ea si o intreb daca vrea sa iesim, daca lasa impresia ca nu vrea salut
whitE30 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-11, 18:37   #2128
whitE30

Stage 3
 
whitE30's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 140
Default Re: Cum sa agati o fata ?

) astazi am aflat printr-o prietena comuna ca are numar de romania, are prieten si multe altele care mie nu mi le-a zis...pacat de ea ca arata bine si ii merge mintea
whitE30 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-11, 18:51   #2129
roberTDH

Stage 3
 
roberTDH's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 75
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Eu zic totusi sa incerci sa o scoti in oras, asa iti dai seama daca te place.
roberTDH is offline   Reply With Quote
Old 05-10-11, 20:05   #2130
whitE30

Stage 3
 
whitE30's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 140
Default Re: Cum sa agati o fata ?

a incercat sa faca ceva cu mine dar nu i-a mers...e cu totul alta persoana fata de cum incerca sa arate
whitE30 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 22:49.


- Copyright 2024 4Tuning