Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 03-03-11, 20:49   #2041
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Hai tata da-i drumu. Intra odata in vorba cu ea. Invit-o in oras la o cafea. Invit-o la un film, invit-o sa mancati ceva. De vrea 5 pagini ii intrebi pe unii si pe altii cum au facut si toti au aceleasi raspuns. Da-i drumu odata la actiune si nu mai intreba prietenii nu mai intreba pe nimeni cum au facut. Eu cand am iesit cu actuala mea prietena in oras am sunat-o si iam zis. "Vrei sa iesim astazi la ora 5 la un suc?" "DA!"

Daca o inviti la un suc/cafea cu siguranta va accepta! Si vezi tu acolo. Fa pasul asta si dupa iti dam si sfaturi pentru mai departe, insa totu ar trebuii sa vina de la sine!!!!

Numai fa ceva...
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 03-03-11, 21:39   #2042
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Hai ca tu incepi sa ne iei la misto!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-03-11, 14:04   #2043
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by dony ddc View Post
Azi am aflat de la un prieten care e vecin cu ea ca cica a zis tacsu ca daca o prinde cu unu il rupe pe genunchi..)))))))
pai si ce mare problema... mai ramai cu unul
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 05-03-11, 17:45   #2044
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
pai si ce mare problema... mai ramai cu unul
nu ai inteles ideea, era vorba ca il pune pe genunchi si il rupe nu ca ii rupe un genunchi...
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 07-03-11, 01:38   #2045
Wacky Racers

Stage 5
 
Wacky Racers's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 701
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Dute odata!!!!! te agiti aiurea nici macar nu esti cu ea... cand o sa fi cu ea ce o sa mai faci????
Wacky Racers is offline   Reply With Quote
Old 07-03-11, 21:06   #2046
cata_golf

Stage 5
 
cata_golf's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 963
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

nu te lua dupa prietenul tau ca prieteni astia,unii sunt ciudosi rau fa cum iti dicteaza tie mintea si cum crezi ca e bine nu te lua dupa cei care iti vor raul intra in actiune daca tot iti place de ea...
cata_golf is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 21:37   #2047
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

am vazut o tipa super dragutza pe facebook . ce mesaj sa ii trimit ca sa ii cer id`ul de mess fara sa par ca sunt disperat ?
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 14-03-11, 09:10   #2048
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Orice tentativa de a discuta cu o tipa pe facebook este considerata de ele a fi disperare. Asa ca...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 14-03-11, 12:02   #2049
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Orice tentativa de a discuta cu o tipa pe facebook este considerata de ele a fi disperare. Asa ca...
culmea , ca pozele defapt pt asta le pun.in ciuda (insert word here ).dar noh , la prima tentativa de a intra in discutie cu ele esti direct catalogat DISPERAT..

in fine...cine o sa le inteleaga vreodata?:
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 14-03-11, 20:20   #2050
roberTDH

Stage 3
 
roberTDH's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 75
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Cel mai bine e sa te "antrenezi" pe orice prinzi si orice apuci(tipe cat de cat okey, nu vrei ca antrenamentu sa fie unu usor, si nu trebuie neaparat sa ii iei numaru de telefon, mai de graba sa discuti cu ea) ca sa ai "antrenament" sa nu te balbai sau sa transpiri cand esti fata in fata cu fata de care iti place.
Si mie mi se pare ca cel mai bine e sa fie singura tipa (la fel si tu nu iti iei toti mucosi dupa tn cand te duci sa vorbesti cu o tipa.. aaa ca vine unu sa iti strice combinatiile ii zici direct "ba vezi ca te striga cineva din cealalta parte" nu ii zici "scuza-l pe prietenu meu, e cam necioplit") e aiurea sa te duci la ea sa ii zici " Buna! Putem vorbii intre 4 ochii?", mi-a zs o prietena ca daca ar veni unu la ea sa ii zica asa cva, iar spune cva de genu " Eu nici nu te cunosc, poti sa imi zici si aici.".
Acuma situati sunt multe daca stii (iti dai seama nu esti atat de femeie sa nu iti dai seama de asta) ca si ea te place umpic, cel mai bun moment e atunci cand s-a uitat in ochii tai si tu te uiti in ochii ei(la ea) atunci e cel mai bn sa te duci direct(da direct! Nu te opresti pe drum ba ce ii zic, daca faci asta asigura-te ca te vede cand te scobesti in nas, efectu va fi acelasi) direct la ea, o sa se piarda, sigur o sa fie mai timida ca tine(stim totusi ca femeile sunt destul de timide, adica din cate mi-am dat seama) .
Daca nu stii nimic de ea dute direct la ea. Ai vazut-o prima data dar iti place dute si vorbeste (pari inofensiv incepi cu buna! pari o fata dragta ... te descurci tu gaseste orice chiar orice doar sa discuti cu ea), exclus texte de agatat gen "Ai o bricheta ? Sa aprindem o discutie"si dupaia tu incepi si razi si ea se uita la tn ca la ultimu boschetar. Nici sa ii arati cat de barbat esti tu, sau sa iti iei aere de bo$$ da bo$$ sansele ca ea sa te placa sunt de 3% in care intra pitzipoancele foarte obosite care ar face orice chiar si pt 20 lei, iar durata relatiei dintre tine si acest specimen ne fiind mai lunga decat ii ia ei sa ajunga la portofelu tau sa vada ca e gol.
Cu facebook,hi5,messenger sunt doar prostii asta stiu toti barbati, daca o fata iti da idu ei de mess inseamna ca esti un mare prost si teai dus la ea, ai facut tot ce scrie in topicu asta, dar ai cerut "id de mess" asta in seamna ca esti prea prost sa te stergi la cur, dapai sa ai o "prietena". Daca o fata iti da idu de mess chiar daca initial i-ai cerut numaru de telefon, nici macar nu il nota iti zic sigur, nu merita, ii spui sec si frumos " Aha mersi PA!" si iti cauti alta. De ce ? Pentru ca fata aia iti da idu ca pe un premiu de consolare, te caci pe el ori e primu loc ori ai pierdut! O sa iti f*ti timpu invitand-o in oras, ea avand acelasi raspuns " nu pot week asta poate celalalt" si o sa freci la timp cand putea isa fi cu alta de nu iti vine a crede. Lasati tot ce inseamna messenger, multi stati pe messenger 8ore/zi 7zile din 7(obsedati ce sa mai copii fara viitor,tara fara viitor) ca sa ce ? Sa va uitati la cine intra .. de parca uuu mama a intrat "fofoloanca_92" ce bn arata, da sa ii scriu cva, si ii scri "Buna" si nici nu te baga in seama, sau raspunde dupa juma de ora si dupaia iese(da tu stai cu sufletu la gura asteptand sa raspunda ea, nu mai ai nimic deschis pe desktop ca sa fii sigur ca vezi cand raspunde)
HMMM WHAT?CE? Si vrei sa mai agati ceva in viata reala ? Ia-ti gandu, nu e loc de fatalai aici, ramai la me$$u tau!
roberTDH is offline   Reply With Quote
Old 22-03-11, 12:54   #2051
xgeox

Stage 5
 
xgeox's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 4,106
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Nu stiu eu dastea ca pe mine m-a agatat ea cu un sms.
xgeox is offline   Reply With Quote
Old 06-05-11, 18:16   #2052
bobo317

Stage 1
 
bobo317's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 16
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Salut baieti ! Vreau si eu un sfat de la voi.

Acum vreo 3-4 luni ... am vazut o fata pe strada , frumoasa n-ai ce zice... sta in acelasi cartier cu tovarasul meu ... asa ca tot am vazut-o in fiecare dimineata. Cand o vedeam simteam ca imi lumina ziua . La inceput nu stiam ce simteam pentru ea ( iubire sau altceva ) .... Dar imi doream foarte tare sa o cunosc mai bine . Asa ca intr-o dimineatza , am oprit-o din drum si i-am cerut adresa de mess... Mi-a zis :,,Bine , pa !'' .... Asa , din coincidenta ca sa vezi ce mica e lumea asta .. i-am gasit profilul de Facebook . Si i-am dat add . Am vorbit ceva timp cu ea ... Dar nu stiam ce se intampla cu mine , ma gandeam doar la ea... Si intr-una din discutii mi-a zis ca nu-s genu' ei . Nu m-am lasat ... Faza e ca noi 2 ... nu am vorbit niciodata face to face sa zic asa ... bine nu pentru un interval de timp ( 1 ora, 2-3) .... Si intr-o zi , mi-a zis ca si-a gasit un prieten . In ziua aceea parca totu' nu mai era la fel... Mereu eram trist , ingandurat si ranit in sufletul meu... Mi-am dat seama ca ea nu era fata pe care eu mi-o imaginasem sa fie ....

Ar trebui s-o uit si sa-mi vad mai departe de viata ?
bobo317 is offline   Reply With Quote
Old 06-05-11, 18:24   #2053
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by bobo317 View Post
Salut baieti ! Vreau si eu un sfat de la voi.

Acum vreo 3-4 luni ... am vazut o fata pe strada , frumoasa n-ai ce zice... sta in acelasi cartier cu tovarasul meu ... asa ca tot am vazut-o in fiecare dimineata. Cand o vedeam simteam ca imi lumina ziua . La inceput nu stiam ce simteam pentru ea ( iubire sau altceva ) .... Dar imi doream foarte tare sa o cunosc mai bine . Asa ca intr-o dimineatza , am oprit-o din drum si i-am cerut adresa de mess... Mi-a zis :,,Bine , pa !'' .... Asa , din coincidenta ca sa vezi ce mica e lumea asta .. i-am gasit profilul de Facebook . Si i-am dat add . Am vorbit ceva timp cu ea ... Dar nu stiam ce se intampla cu mine , ma gandeam doar la ea... Si intr-una din discutii mi-a zis ca nu-s genu' ei . Nu m-am lasat ... Faza e ca noi 2 ... nu am vorbit niciodata face to face sa zic asa ... bine nu pentru un interval de timp ( 1 ora, 2-3) .... Si intr-o zi , mi-a zis ca si-a gasit un prieten . In ziua aceea parca totu' nu mai era la fel... Mereu eram trist , ingandurat si ranit in sufletul meu... Mi-am dat seama ca ea nu era fata pe care eu mi-o imaginasem sa fie ....

Ar trebui s-o uit si sa-mi vad mai departe de viata ?
Ai 14 ani, las-o-n durerea ei.
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 06-05-11, 18:33   #2054
cata_golf

Stage 5
 
cata_golf's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 963
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by bobo317 View Post
Salut baieti ! Vreau si eu un sfat de la voi.

Acum vreo 3-4 luni ... am vazut o fata pe strada , frumoasa n-ai ce zice... sta in acelasi cartier cu tovarasul meu ... asa ca tot am vazut-o in fiecare dimineata. Cand o vedeam simteam ca imi lumina ziua . La inceput nu stiam ce simteam pentru ea ( iubire sau altceva ) .... Dar imi doream foarte tare sa o cunosc mai bine . Asa ca intr-o dimineatza , am oprit-o din drum si i-am cerut adresa de mess... Mi-a zis :,,Bine , pa !'' .... Asa , din coincidenta ca sa vezi ce mica e lumea asta .. i-am gasit profilul de Facebook . Si i-am dat add . Am vorbit ceva timp cu ea ... Dar nu stiam ce se intampla cu mine , ma gandeam doar la ea... Si intr-una din discutii mi-a zis ca nu-s genu' ei . Nu m-am lasat ... Faza e ca noi 2 ... nu am vorbit niciodata face to face sa zic asa ... bine nu pentru un interval de timp ( 1 ora, 2-3) .... Si intr-o zi , mi-a zis ca si-a gasit un prieten . In ziua aceea parca totu' nu mai era la fel... Mereu eram trist , ingandurat si ranit in sufletul meu... Mi-am dat seama ca ea nu era fata pe care eu mi-o imaginasem sa fie ....

Ar trebui s-o uit si sa-mi vad mai departe de viata ?
uit-o da-o ...(nu am zis unde ca nu vreau ban)Oirum m-a facut sa rad mesajul tau parca ai fi fost casatorit cu ea 30 de ani si te-a lasat )))
cata_golf is offline   Reply With Quote
Old 06-05-11, 18:39   #2055
bobo317

Stage 1
 
bobo317's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 16
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by cata_golf View Post
uit-o da-o ...(nu am zis unde ca nu vreau ban)Oirum m-a facut sa rad mesajul tau parca ai fi fost casatorit cu ea 30 de ani si te-a lasat )))
Nici chiar asa )>.... dar aveti dreptate ..e mai bine s-o uit ..
Mai sunt o gramada de fete ... Mai ales ca la anu' intru la liceu ... acolo o sa cunosc mult mai multe fete
bobo317 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 06:56.


- Copyright 2024 4Tuning