Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > HONDA - ACURA > Zona tehnica Honda - Acura

Reply
 
Thread Tools
Old 10-02-13, 00:32   #16
fifty_tm

Stage 4
 
fifty_tm's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 264
Member of:
[Honda]
Default Re: sfaturi pentru un swap

De la un motor ai ajuns la o toba , e promitator !!! Ca si sfat scapa de motorul ala ca mai putin iar se duce dreq vreun vacum sau vreo tija sau nush ce !!!
__________________
Dezmembrez Honda Civic EG , EJ si CRX ( Del Sol ) - 0732895363
fifty_tm is offline   Reply With Quote
Old 15-02-13, 10:44   #17
alyeg3
Honda Driver

Stage 3
 
alyeg3's Avatar
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 79
Member of:
[Honda]
Default Re: sfaturi pentru un swap

AM NEVOIE URGENT DE UN RASPUNS.......am un bocanit destul de tare pe partea dreapte....am tras de toate,singurul lucru care iese in evidenta este o bucsa de pe bratul inferior,cel de jos,mai exact unde se imbina bratul cu suportul de la telescop.......bucsa aia se poate schimba?sau trebuie sa schimb tot bratul?
alyeg3 is offline   Reply With Quote
Old 15-02-13, 20:09   #18
Nebunul_89

Stage 5
 
Nebunul_89's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,101
Member of:
[Honda]
Default Re: sfaturi pentru un swap

se poate schimba numai bucsa...
Nebunul_89 is offline   Reply With Quote
Old 19-02-13, 22:10   #19
Al3xInn0
Honda Driver

Stage 5
 
Al3xInn0's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 471
Member of:
[Oltcit]
[Toyota]
[Honda]
Default Re: sfaturi pentru un swap

Quote:
Originally Posted by alyeg3 View Post
AM NEVOIE URGENT DE UN RASPUNS.......am un bocanit destul de tare pe partea dreapte....am tras de toate,singurul lucru care iese in evidenta este o bucsa de pe bratul inferior,cel de jos,mai exact unde se imbina bratul cu suportul de la telescop.......bucsa aia se poate schimba?sau trebuie sa schimb tot bratul?
azi incepu sa imi trozneasca si mie tot pe partea dreapta , se pot schimba si bucsile separat dar , daca tot le schimbi mai bine schimbi tot bratu ( cu cele 3 bucsi) eu l`am gasit in magazin la 140 lei , bafta !
__________________


The Rabbit
Al3xInn0 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -